Rezultati 1 do 10 od 384

Tema: Les deux Alpes

Hibridni pregled

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2010
    Lokacija
    Lazarevac
    Godina
    38
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    da li su tog dana radile zice ?
    Radile su skoro sve zice, osim najvisljeg vrha (Glecera) to je na 3600mnm. Ostalo je radilo ali skijanje je bili 10 puta sporije nego inace. Osobu koja ti je dalja od 2m ne vidis, ne znas da li si u stazi ili van staze, ma nezaboravno iskustvo....srecom samo 1 takav dan.

  2. #2
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od adriano Pogledati poruku
    Radile su skoro sve zice, osim najvisljeg vrha (Glecera) to je na 3600mnm. Ostalo je radilo ali skijanje je bili 10 puta sporije nego inace. Osobu koja ti je dalja od 2m ne vidis, ne znas da li si u stazi ili van staze, ma nezaboravno iskustvo....srecom samo 1 takav dan.
    To samo nek žice rade!!!
    Malo sam lucidan kada su takvi uslovi, prosto mi adrenalin skoci i uzivam kao lud u takvim uslovima
    Par puta me ćapila mecava i takva magla da palac na ispruzenoj ruci nisam mogao da vidim , a kamoli skije i stazu gde idem. Extra osećaj, samo čas propadnu skije, čas eto kolena na grudima.
    Tada je teško da se sudariš sa nekim , jer je vrlo malo ljudi na stazi i van staze
    Zato uvek kad negde skijam pamtim staze da mogu napamet da se spustim bez da ista vidim, ali se ipak drzim blizine zica, bar da ih čujem.(jedini su orjentir na visokim skijalistima bez drveca)
    Ali ipak bolje da je vidljivost dobra, više se uživa !!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •