Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Balkana

  1. #11
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    Znaci pare za skijaliste otisle za podmornicu
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #12
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Znaci pare za skijaliste otisle za podmornicu
    Ne znači, dijelovi ski lifta su dopremljeni i stoje naslagani dole pored parkirališta... Zašto se lift još uvijek ne montira, ne znam, navodno sam čuo da gazda ima nekih problema oko dozvola (kao da je to njemu nekad bio problem pri gradnji u BL ) da li od vlasnika parcela ili nešto slično... Ono što se vidi da je trasa lifta koja prolazi kroz šumu nekih 100-njak metara već prosječena.
    Nemam pojma šta se dešava, ali lift je stigao, podmornica je izgleda samo bonus u ponudi

  3. #13
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Može li neka slika sa Balkane, tog lifta što čeka montažu, mozda i nekog dela trse?

  4. #14
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Nemam nikakve slike kod sebe nažalost, i ovo što sam napisao su nezvanične informacije i ono što sam vidio na terenu. Vidjeću sad za vikend da napravim par fotografija, mada je vrlo moguće po najavama da će i prvi snijeg prekriti staze i nepostavljeni lift...

    Teško da skijaši mogu očekivati zvanične informacije o radovima i stanju na Balkani i njihovo ažurno plasiranje u javnost od čovjeka i firme koji su na toj istoj Balkani ljetos napravili potpuno nov moderan Hotel "Balkana", a ni do današnjeg dana se nisu potrudili da to postave na svoj sajt http://www.tcbalkana.com/

  5. #15
    Member
    Datum registracije
    17.03.2010
    Godina
    62
    Poruke
    31

    Podrazumevano Balkana

    Dešava li se šta na Balkani?

  6. #16
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Još uvijek ništa novo, kako sam čuo lift stoji nepostavljen zbog spora investitora J.V. sa vlasnicima zemljišta preko kojih prelaze staze... Malo čudno zvuči, ali cijelo skijalište je većim dijelom na privatnim livadama, a vlasnici zadnjih 30-40 godina nisu pravili problem da se na njihovom zemljištu skija.

    Sada ih je izgleda iritiralo što je "kontroverzni banjalučki biznismen", kako ga vole nazivati ovdašnje novine, na brzinu nabavio lift i krenuo s pripremama za postaljanje bez da se informisao čije su to zapravo parcele...

    Naša posla, u svemu će izgleda opet najviše ispaštati skijaši... :(

    Uzgred, na Balkani je prije 10-tak godina zabilježen jedan interesantan slučaj napaćivanja "usluge" bukve za potrebe ski lifta, od strane istih vlasnika livada:
    http://www.mrkonjic-grad.com/doc.asp?id=1608&tip=6


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •