Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: staza na kopu za pocetnike

  1. #1
    Junior Member target avatar
    Datum registracije
    17.02.2006
    Lokacija
    Arandjelovac
    Godina
    45
    Poruke
    19

    Podrazumevano staza na kopu za pocetnike

    Pozdrav,
    Ljudi moze li neko da mi preporuci koje su to staze na kopu koje mogu da koriste pocetnici?

    www.kps-target.org.yu

  2. #2
    Senior Member milos79 avatar
    Datum registracije
    07.12.2005
    Skije / Bord
    Salomon Eq.10 3V Race/Head Monster i.M72
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Osim Gvozdca, Ledenice, Bele Reke 2, Duboke (obe) i Gobelja apsolutno sve ostale.

    Ove gore nebrojane su za prosecne rekreativce.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    30.11.2005
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Za bas bas pocetnike imas bebi lift gde doduse mora sa instruktorom. Posle toga mashinac. Posle bi po tezini isli valjda jaram i karaman, ali posto su oni dalje od centra ostaju ti karaman greben, malo jezero, itd. I za suncanu dolinu svuda pise da je laka ali se cesto desi da je nesredjena pa je ne bih preporucio.
    U svakom slucaju za pocetnika ima dosta toga!

  4. #4
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Najblaza "staza" na kopu je definitivno Jaram, pa posle svejedno BR1, malo jezero, masinac, karamani, pancici, suncana dolina...... Osrednje gobelje, Crvena duboka pa i crna, teske gvozdac, BR2, ledenice (kad radi). Zavisno od smestaja karaman greben, mali karaman su idealani za pocetnike, sto board sto skijase.
    Space Shuttle Ski

  5. #5
    Junior Member target avatar
    Datum registracije
    17.02.2006
    Lokacija
    Arandjelovac
    Godina
    45
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Pozdrav drustvo,
    Hvala vam na pomoci,bio sam na kopu kao klinac ali je to bilo odavno a u skorije vreme sam skijao na planinama koje su blizu Arandjelovcu goc,divcibare trebalo bi da odem sutra do rudnika sa obzirom da je ovde pao sneg jutros od 30cm pa bi trebalo i tamo da ga ima.
    Planiram i jedan vikend na kopu pa mi je zbog toga trebala informacija koje su staze a mene posto sam jos uve pocetnik ne bas bas pocetnik ali neznam kako bi se snasao na teskoj stazi sve u svemu jos jednom hvala.

    www.kps-target.org.yu

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •