Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 41

Tema: Elan amphibio waveflex14 za pocetnika

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    23.09.2012
    Godina
    46
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Stigle danas skije! Ekstra mi se svidjaju ali mi se cini da ce mi biti malo velike (ja sam 173cm a skije 168cm). Nego imam sad jos jedan problem... skije nemaju vezove! I sta sad? Sta da trazim, gde da gledam, koliko to uopste kosta?

  2. #12
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Pik.ba? Čovjek je lijepo napisao da prodaje skije, a vrlo nekorektno nije naveo da nema vezove. Uz te skije se podrazumjevaju vezovi.

    Pokušaj u Planet Bike.

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    23.09.2012
    Godina
    46
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Ma nije Pik.ba. skije mi je nabavio drug ali smo se izgleda loše razumeli. Gledao sam kod nas na internetu i nema vezova za ove skije. Verovatno jer još nije sezona. Ako ne nadjem, morace ovaj drug da mi nabavi u Austriji. Gde je nasao skije neka nadje i vezove. A zna li se neka cena koliko bi to otprilike koštalo?

  4. #14
    Skier 100jan avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Volkl RTM 86
    Godina
    38
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    Za Elan je kod nas nadlezan PlanetBike, vidi kod njih na sajtu, mislim da uz tu skiju ide ovako nesto, ali najbolje da nazoves/raspitas se jos da li imaju i koja je cena, a do tad evo ti copy/paste sa njihovog sajta..

    A sad kad vec odgovaram, iako je zalepljena tema o nedavanju saveta posle kupovine, ne mogu a da ne napisem da razmislis o opciji prodaje skija zarad dobrih (novih) pancerica i iznajmljivanju skija adekvatnih tvom trenutnom znanju/kondiciji. Tako ces brze napredovati i vise uzivati na snegu, sto bi i trebala biti poenta. Iz nekog razloga gorenavedeni prodavci posebno prodaju naplacuju skiju i vez


    Šifra artikla: SKI-DB084008
    Naziv artikla: VEZ ELAN ELX 14 WB
    J. mere: par
    Pakovanje: 1
    MP cena: 7.950,00

    Ne postoje fotografije ovog artikla! Gde kupiti · Opis · Specifikacija

    Artikal možete naći u sledećim prodavnicama

    Novi Beograd
    Bulevar Arsenija Čarnojevića 69d
    Tel. 011-312-10-86

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    23.09.2012
    Godina
    46
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Hvala 100jan-e. Gledao sam i ja na njihovom sajtu. Moracu da ih okrenem telefonom. Ipak, cini mi se da na ovim mojim skijama ide vez ELX 12. Neznam koja je razlika izmedju 12 i 14. A sto se tice prodaje... nema sanse. Mnogo mi se svidjaju. Neznam kako cu da ih vozim al na oko su ko lutka Stavio sam ih u hodnik na zid da se hvalim drugarima kad dodju kod mene Ko neki klinac sam...

  6. #16
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Pročešljaj malo po forumu i dr. izvorima inf, pa ćeš shvatiti da i za tu skiju ima više vez opcija.

  7. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    23.09.2012
    Godina
    46
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Zvao sam PlanetBike. Nemaju vezove za ove skije. Kažu da uz njih fabrički idu ELX 12. Ako ih bude bilo, to će biti tek za mesec-dva. Gledao sam neke druge vezove ali mi se ne svidja kako se uklapaju uz skije. One fabričke su baš super. Obećao mi drug da mi donese za 50-tak eura ELX 12 kad sledeći put dolazi. Mislim da je to ok cena.

  8. #18
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ako nemaš šine na skijama, možeš staviti bilo koje vezove. Ako ELX12 ganjaš zbog boje (što bi se dalo zaključiti iz tvog prethodnog posta), onda pazi koje ćeš uzeti, možbitbidne da dolaze u više različitih boja. 50 eura za te vezove je odlična cijena.

  9. #19
    Member
    Datum registracije
    22.01.2008
    Lokacija
    Krusevac
    Poruke
    58

    Podrazumevano

    i pazi na duzinu srafova

  10. #20
    Junior Member
    Datum registracije
    23.09.2012
    Godina
    46
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Naravno da mi je boja bitna. Znam da iskusni skijasi biraju prema nekim drugim kriterijumuma ali posto sam ja jos guster, gledacu da slozim prvo boje pa cemo posle da vidimo da li ce da mi odgovaraju skije ili cu da se razbijem negde sa njima

    A evo i neka slika

    http://dl.dropbox.com/u/86976263/20120927_184939.jpg
    http://dl.dropbox.com/u/86976263/20120927_184950.jpg

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •