Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 37

Tema: Big Bear - California

  1. #11
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni
    .Imaju neku svoju politiku da ne prodaju vise od 7000 passeva dnevno bas da bi izbegli cekanje u radu na zici.
    losa im politika
    Space Shuttle Ski

  2. #12
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Ha ha ha.Pa vestacki sneg ti je isto sto i pravi samo sto nepada iz oblaka vec iz topova koju sibaju obicnu vodu pod pritiskom i nista drugo.Jedino je razlika sto se on pravi kada je vazduh sto suvlji pa nemoze da bude onako lepljiv i gnjecav kao sto se desava u prirodi kada je temperatura oko 0 a vlaznost poprilicna.Inace u svetskom kupu sve staze na kojima se vozi se doradjuju vestackim snegom da bi bile tvrdje i sporije se habale.E sad ako volis skijanje kao po slagu onda je to druga prca

  3. #13
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Ma sve je podredjeno korisnicima.Tipa ako nisi iz bilo kog razloga zadovoljan kako su staze uradjene mozes do 13h da vratis ski pass i oni ce ti vratiti kintu,a ako vratis do 14 onda mozes da dobijes poludnevni sledeci put kad dodjes dzaba ili da doplatis samo razliku do celodnevnog.Inace staze rade od 8:30 - 18:00.

  4. #14
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni
    Ma sve je podredjeno korisnicima.Tipa ako nisi iz bilo kog razloga zadovoljan kako su staze uradjene mozes do 13h da vratis ski pass i oni ce ti vratiti kintu,a ako vratis do 14 onda mozes da dobijes poludnevni sledeci put kad dodjes dzaba ili da doplatis samo razliku do celodnevnog.Inace staze rade od 8:30 - 18:00.
    Cek to znaci da bi fakticki mogao da skijas za dz do 13h, al bi se srbi dobro tamo snasli , sala, svaka im cast za organizaciju.
    Space Shuttle Ski

  5. #15
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Da,samo to naravno nikome nepada na pamet.Naravno nama je odmah palo na pamet ali svaki put nam je malo skijanja do jedan pa produzimo do kraja.Inace kad bi ziveo tu pa svaki dan bi skijao iskljucivo do 13

  6. #16

    Podrazumevano

    upravo pogledah fotke...priroda je fenomenalna,tj pogled na jezero...to je super jer mozes da uzivas u pogledu dok se penjes na zici...a tek prednost vecito suncanih dana...milina za skijanje!!!

  7. #17
    old school Ivan avatar
    Datum registracije
    29.02.2004
    Lokacija
    NBG
    Godina
    41
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    ne bih se složio da je veštački sneg po svemu ravnopravan sa prirodnim. kristali su mu drugačiji, pahuljice skroz sitne, teži je i lepljiviji. uz to, onaj koji prave iz šmrkova sa pritiskom može da izdrži max 4-5h na zemlji -- posle toga se pretvara u led. onaj koji prave vazdušnom turbinom izdrži valjda par dana, šta ja znam.

    nije istina ni da ga svuda napolju prave i kad ima prirodnog, ipak je veštak nužno zlo.

    p.s. poslednji put sam skijao na veštaku negde oko 2000-te, pa ako su u međuvremenu napravili revoluciju u tehnologiji pravljenja snega, izvinjavam se. al nešto ne verujem.

    p.p.s. naravno, najbitnije je da kad nema prirodnog snega, veštačkog ima samo na stazama, pa tako nema ništa od vožnje po celcu

  8. #18
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Tacno je da se brze pretvara u led ali ratraci su ovde cudo imaju sve moguce i nemoguce dodatke tako da se to ocas posla sredi.Ja licno volim kad je staza sto tvrdja pa kad proletis ostavlja onako usek kao klizaljke na ledu.Sad sve je naravno stvar ukusa.Ko voli dubok sneg i off zajebanciju ovde nema sta da trazi,ali je zato raj za boredre jer je ceo jedan deo planine pretvoren u veilk snow park i svaki dan prave neke druge zajebancije.

    U banskom,badu i kicbiliu znam da bacaju vestaka i kad ima pravog na izvoz (u to sam se licno uverio) jer je to dobitna kombinacija.Inace smrkovi su ovde davna proslost uglavonm su zastupljene vazdusne turbine,mada sam video i neke cudne sprave pored staza ali nisam siguran cemu sluze jer sneg prave iskljucivo nocu a ja obicno zapalim ranije kuci
    Izmenio/la zloglasni; 08.03.2006 u 08:06.

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    24.11.2005
    Godina
    48
    Poruke
    153

    Podrazumevano

    Blago tebi, jedan dan na planinu jedan dan na plažu, taj LA je stvarno obećana zemlja?

  10. #20
    old school Ivan avatar
    Datum registracije
    29.02.2004
    Lokacija
    NBG
    Godina
    41
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    kul, zloglasni, tebi bi bilo do jaja a ja bih se smorio i zapalio na plažu, zaista skijalište za svakoga

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •