Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516
Rezultati 151 do 153 od 153

Tema: Mariborsko pohorje

  1. #151
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Hvala na odgovoru !
    Ako sam te dobro razumeo, još uvek se ne zna da li će skijalište raditi ove sezone ?

  2. #152
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    ma radit če sigurno....al kako če biti staze sređene več je pitanje...ma ned mi se više j...t sa ovim govnarima ....svako malo pa neka pi---ja...

  3. #153
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Porodično proveo sretenjske praznike na Pohorju. Smestio seu Bolfenk apartmanima, koji su na 50 metara od početka staza (Belvue deoskijalista).
    Samo skijalište bih podelio na 2 dela. Prvi je Belvue deo –nekoliko staza od izlaska sa gondole. Na samom vrhu je bebi lift sa blagomplavom stazom koja se nastavlja na tkz mariborski slalom i dalje do snežnogstadiona u podnožju. Staze ispod baby plave staze su za ozbiljnije skijaše,crvene, niti preširoke, niti preuske.
    Drugi deo je Areh, koji se sastoji od 4-5 staza, od kojih su3 plave za učenje i 2 crvene, široke, dosta dobre za karvanje. Skijaliste Arehje nekih 300m više od Belvue dela i prosto je neverovatno kako se tu zadržaoprirodni sneg u potpunosti, dok je niži Belvue deo skoro potpuno pod veštakom.Postoji opcija da se od Belvue do Areha dodje skijama, ali moraju raditi 2vezivne staze/žice. Nisam ovo pokušavao, već sam isao kolima (8 km), a ima iski bus koji saobraća nekoliko puta dnevno između ova dve dela.
    Sve u svemu, Mariborsko Pohorje je ok centar da se dodjeporodično, pogotovo ako su deca početnici, a ima i dosta afterski mogućnosti(bazen, sankanje, Maribor...). Za neko ozbiljnije skijanje nije, jer je boljeiscimati se jos 100 km i skijati skijalista austrijske Koruške.
    St Anton,Lech,Stuben,Zürs,Ischgl-Samnaun,Serfaus Fiss Ladis,Pitztaler gl,Sölden, Schladming, Flachau,Wagrain,Nassfeld,Grossglokner,Mölltaler Gl.,Kaprun,Saalbach,Gerlitzen,Hinterglemm,Obertaue rn,Kals-Matrei,Hintertuxer Gl,Mayrhofen,Hochzillertal-Hochfugen,Warth-Schröcken, Sillian,Sella Ronda,Cortina,Tignes,Val d'Isere,Val Thorens,Méribel,Courchevel,Krvavec,Vogel,Kop,Brezo vica,Jahorina,Bansko,Borovec

    https://www.youtube.com/watch?v=b91zmV7arwU

    www.youtube.com/watch?v=5DhoNWrqFgs

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •