Strana 13 od 16 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 153

Tema: Mariborsko pohorje

  1. #121
    Super Member Buda avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    Sokobanja
    Skije / Bord
    Ficher progressor F19
    Godina
    52
    Poruke
    238

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Ja bih anulirao Roglu....uzmite u obzir i Kranjsku Goru te Cerkno....
    Kranjsku Goru smo ostavili za zadnji dan pre povratka i to nisam računao.Idemo da gledamo letače Ako sve bude ok skijaćemo bar pola dana.

  2. #122
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Znači svi smo tu negdje taj vikend? Mi smo na takmičenju u veleslalomu Lussarissimo u Tarvisiu 12.3.2011, što je nekih 15 km udaljeno od Kranjske Gore odnosno nešto manje od Planice....nešto razmišljamo,da po takmičenju malo svratimo u Planicu....

  3. #123
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Bio sam u Hočkom Pohorju, hotel bellevue koji je praktično na stazi. Spa centar i hrana i ljubaznost ljudi tamo je bilo sjajno, imali smo i ulaz na bazene u bolfenk. Bilo je dovoljno snega ali staze su bile baš loše urađene i kratke a 2 dela skijališta su spojena ski busom tako da mi i nije bio neki doživljaj, onaj gornji deo mi se činio bolji od donjeg.

  4. #124
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ftj Pogledati poruku
    Bio sam u Hočkom Pohorju, hotel bellevue koji je praktično na stazi. Spa centar i hrana i ljubaznost ljudi tamo je bilo sjajno, imali smo i ulaz na bazene u bolfenk. Bilo je dovoljno snega ali staze su bile baš loše urađene i kratke a 2 dela skijališta su spojena ski busom tako da mi i nije bio neki doživljaj, onaj gornji deo mi se činio bolji od donjeg.
    MB Pohorje i Areh nista bila spojena sa stazama jer nije bilo umetnog snjega...kad ga ima onda možeš i sa skijama vozit između. Na koji gornji dio misliš? BTW ove godine imaju staze baš dobro sređene, tako da me to jako čudi- čak i više ...po mom mišlenju mnogo bolje od npr. BKK u Austriji....BTW trenutno smo marta i skijanje iz vrha u MB je još uvek fenomenalno, kao da smo u januaru....snega ima dovoljno, tako da ćemo se voziti u dolinu najmanje do 15.3. (najboljih godina smo se vozili do 20.3.).....sad za mene su ipak ovi ljudi čarobnjaci, jer to sve uradit na 304 n/v nije mala stvar.....Al da se razumemo, ne može se Pohorje usporedit sa Dolomitima to je jasno, ali za vikend skijanje je sasvim pristojno.... Evo za sad vremena idem gore, da malo odtreniram.....

  5. #125
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Pa bio je jedan deo gde je i hotel a drugi se voziš malo ka gore(na mapi je to gore desno) i stižeš na taj deo skijališta koji ima par ok staza. Sneg je padao dan pre pa možda zbog toga nisu stigli da srede staze kako valja a sa te gornje strane smo išli skijama do donje ali smo morali da "štampamo" jedno 200 metara.

  6. #126
    Member
    Datum registracije
    15.01.2007
    Godina
    45
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Planiram da sledeći petak, subotu i nedelju provedem na Mariborskom Pohorju pa me zanima kakvi me uslovi očekuju (sneg, kvalitet staza itd).

  7. #127
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ftj Pogledati poruku
    Pa bio je jedan deo gde je i hotel a drugi se voziš malo ka gore(na mapi je to gore desno) i stižeš na taj deo skijališta koji ima par ok staza. Sneg je padao dan pre pa možda zbog toga nisu stigli da srede staze kako valja a sa te gornje strane smo išli skijama do donje ali smo morali da "štampamo" jedno 200 metara.
    Koliko razumem bili ste na Bellevue(Bolfenk) i skijali na Arehu??
    @acafcrs: za sledeči petak ne znam kako če da bude vreme, snega če biti-ali dali če biti tvrdo ili češ skijati po juhi-to zna samo dobri bog....

  8. #128
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Pretpostavljam da jesmo jer mi je taj naziv areh poznat. Znači taj hotel je na stazi gde ima nekoliko staza a malo gore je taj drugi deo gde ima isto toliko staza koje su malo kvalitetnije čini mi se.

  9. #129
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Kakva je situacija s snegom. Isao bih na skijanje? Ima li nocno?
    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #130
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Ima svega....u 2 - 3 dana se ništa nije promenilo....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •