Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Osiguranje u Banskom

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    16.02.2005
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Dobra ideja bi bila uplatiti osiguranje za ski pas, ne znam gde i kako, ali neki englezi su imali to uplaceno pa su ima vratili pare za dane kada nisu skijali.
    Moj savet je da se obavezno ovo uplati jer u mojoj smeni (prosle nedelje) dva dana nisu radile zice (rekli su nam zbog vetra i mogucih lavina). A ako platis ski pas 140 eura i ne skijas 6 nego 4 dana - to je bash tuzno.

  2. #12
    Mexa
    Guest

    Podrazumevano

    Osiguranje u Banskom kosta oko 2.5e za 6-odnevni ski pas.
    Preporucuje se svima da ga uplate iako nije obavezno.
    Desavalo se da u slucaju povrede verovali ili ne jednostavno nece da vas spuste sa skijalista osim ako pri sebi nemate oko 200e.
    Poznat je proslogodisnji slucaj nase devojke koja je polomila OBE ruke tako sto je pokusala istim da se zastiti u trenutku kada se zakucala u drvo! Gorska sluzba je nije spustila sa planine vec je to uradio njen drugar...
    Ko zna kakvih sve prica ima koje nismo culi...

  3. #13
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Koliko shvatam, sada je rec o drugoj vrsti osiguranja - osiguranju od toga da zice budu zatvorene. Da to ne mesamo sa osiguranjem od povreda.

    Naglasavam da osiguranje od povreda u Banskom NIJE ISTO sto i osiguranje kojim obezbedjujete da vas Gorska sluzba u slucaju nevolje spusti sa planine. Ako se ne varam, osiguranje od povrede je obuhvaceno ski-pasom (ili je u okviru paket-aranzmana ako idete preko agencije, vise se ne secam), ali osiguranje o kome i Mexa pise je nesto drugo i odnosi se samo na intervenciju GSS-a na stazi. Takodje preporucujem da se uplati, posto, kao sto vidimo, nije skupo, a mogao bih i ja da ispricam jednu "tuznu pricu", mada ne bas tako tuznu kao ova prethodna.

  4. #14
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    Ja se osiguravam u našem osiguravajućem društvu u full paketu (put, boravak u inostranstvu i povrede naskijalištu) i koštalo me je oko 1.400 din. koliko sam čuo ove godine će isti paket biti znatno jeftiniji, jer je konkurencija porasla.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •