Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 29

Tema: Sezona 2011/2012

  1. #1
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano Sezona 2011/2012

    Da nastavimo tradiciju

    Ne znam kako ostali ali za mene je ova sezona gotova. Danas sam pokupio skije sa servisa i lagerovao ih u podrum.
    Sto se tice sezone pamticu je kao jednu od boljih, pogotovo sto se tice vremenskih prilika i kolicine snjega a i skijaskih dana iza mene. Skupio sam 22 dana te skijao u 3 razlicite zemlje. Italija, Austrija i Bosna.
    Kupilo se i nekih novih delova ski opreme tako da sve u svemu jedna jako lepa i uspesna ski godina.


    Po cemu ce te pamtiti godinu i koliko ste zadovolji s njom?
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #2
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Takodje gotova, s tim da ja tek danas idem u servis koji zvanicno prestaje sa radom 1.aprila! Naravno, novi komadi opreme su tu, a stari idu na servis.

    Slazem se 100%, jedna od boljih sezona ikada, izvukao nekoliko ski vikenda na domacim terenima i uglavnom zabadao suncane dane koji su se u velikim kolicinama pojavili tek na kraju sezone... Priprema staza u svim SR centrima na visokom nivou, bio na Torniku i BZ, a za Kop na "nevidjeno" pretpostavljam da je 100% opravdao ocekivanja sto se staza tice... Posebno zadovoljan popravljanjem svoje kondicije i osetno boljom tehnikom kao logican sled dogadjaja... Naravno, da ne zaboravim, jutarnje skijanje po prirodnom, svezem snegu ne moze da se poredi ni sa jednim vestakom...

    Na zalost, ovu godinu ce mnogi pamtiti po ruznim stvarima, teskim povredama i prerano zavrsenom sezonom. Zao mi je sto je ljudska glupost i bezobrazluk ovaj put odnela pobedu, nadam se da cemo sledece sezone svi biti jaci i mudriji u borbi protiv kamikaza i slicnih mamlaza, a da ce nam u tome od velike pomoci biti osoblje skijalista, SS i GSS...

  3. #3
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Sezona za pamcenje.

    Prvo i najbitnije, cerka pocela da skija (5 godina) i dopada joj se. Mislim da jos uvek vise voli more ali poradicemo na tome . Jos da se nije smrzla poslednji dan...

    Prvo put na planini posle 1993 i odlucio da cu krizu srednjih godina da lecim skijanjem. Kome jos treba Porsche... A i zena je ok sa ovim, kaze moze i gore

    U decembru prvi put skijao na Kopaoniku, pre toga samo Zlatibor (uglavnom) i Slovenija. Odusevljen uslugom pocevsi od prevoza, hotela (Klub A), kafica po planini (sendvici sa prsutom u Aveniji...) do skijalista. Neverovatna ljubaznost svih koji rade u centru. Vec kupio karte za Decembar i nadajmo se ponovni dolazak na Kop negde od 23. na jedno 5-6 dana.

    Februar i drugi dolazak na Kop, ovaj put trenirao pre dolaska, skinuo par kila, proucavao lekcije karvinga na youtube-u i vise manje provalio kako se skija sa "novim" skijama. Sad jos puno vezbanja.

    Od susreta sa idiotima, moram da istaknem prvog ski instruktora, da ne pominjem ime ili skolu, koji detetu od 5 godina, kome cak ni srpski nije prvi jezik, pokusava da recima objasni kako treba da rotira telo i prebacuje tezinu da bi pravilno skijala. To nije potrajalo dugo i hvala bogu nadjosmo Snezanu. Drugo mesto zauzima klinac od mozda 8-9 godina iz skijaskog kluba iz Raske, koji je tako lepo uspeo da vozi spust kroz milion ljudi na donjem delu gde su vec spojene duboke i tako me je lepo isekao da sam se sam bacio u sneg da ne bi zavrsio ili u njemu ili u ljudima koji su stajali pored. A pocasna nagrada ide svim instruktorima koji totalne pocetnike, sto veca grupa to bolje, vode na crnu duboku.

    Od opreme sam ukratko kupio sve i vecinu toga upola cene.

    Sezona jos uvek nije zavrsena, moram na jednu od zatvorenih staza da probam nove skije, nadam se za jedno mesec dana.

  4. #4
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    za mene najgora ikada ali nemam snage tu temu ni da zapocinjem
    da sad uz gusle u desetercu zalelecem

  5. #5
    Senior Member Bitterman avatar
    Datum registracije
    10.12.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC; Coreupt Banger
    Godina
    34
    Poruke
    156

    Podrazumevano

    Izgleda da je i za mene gotova,mislio u nedelju na Kop,ali definitivno nema nista od toga. Sve u svemu prezadovoljan sam,ovo mi je druga godina na skijama i pravo da vam kazem prezadovoljan sam samim sobom,mnogo sam napredovao,sada kad stisnem skiju tacno osetim radijus,hupseri mi jos uvek predstavljaju mali problem ali i to cu resiti vec.Ukupno 15 dana na snegu ove godine, 10 na Kopu,ovo ostalo po jedan dan,sto Kopaonik,sto Stara Planina. Sledece godine sigurno se ide u Francusku ili Austriju. Takodje i skije su me odusevile,u pocetku mi je bilo malo teze da ih kontrolisem ali je vremenom sve doslo na svoje,sada kao da sam se rodio sa njima .

  6. #6
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misk0 Pogledati poruku
    Sezona za pamcenje.

    Prvo i najbitnije, cerka pocela da skija (5 godina) i dopada joj se.

    Prvo put na planini posle 1993

    .
    Cestitamo! I za prvo i za drugo
    History is made by those who dare to break the rules.

  7. #7
    Senior Member Bitterman avatar
    Datum registracije
    10.12.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC; Coreupt Banger
    Godina
    34
    Poruke
    156

    Podrazumevano

    Ipak cu skijati sutra...

  8. #8
    Super Member Buda avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    Sokobanja
    Skije / Bord
    Ficher progressor F19
    Godina
    52
    Poruke
    238

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bitterman Pogledati poruku
    Ipak cu skijati sutra...
    takođe ne sutra već za koji sat

  9. #9
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Dobra sezona do sada. Bio u Sloveniji, Francuskoj, a kod nas na Torniku, Divcibarama i Kopaoniku. Do sada ukupno 30 dana na snegu, i za nekoliko sati bih trebao da krenem na Kop jos jednu turu od nedelju dana, pa da lagano zavrsavam sezonu na snegu i odem na vodu

  10. #10
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Sto se snijega tice odlicna sezona, ali nisam se nesto pretjerano nakupio dana, 19 koliko sam dosad sabrao. Za nadati se da ce se ubrati jos dan-dva u drugoj polovini aprila na kakvom gleceru, da se probije ta granica od 20

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •