Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 30

Tema: Kupujem ski vezove sa sirokom kocnicom - LOOK PX12 wide, PX12 Fluid ili Pivot 14 wide

  1. #11
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ma proslo meni kroz glavu da stavim tako nesto, al se predomislio jer je ipak nova novcijata daska... Imam ja moje stare elan rc, sa marker M46, a onaj elan flow ima elan el10, tako nesto valjda.. Meni jace od toga ne treba, ali mi neka 12-ica igra jer je moj din 8, pa da bude na pola skale..

  2. #12
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    ne govori se ovdje o bilo kakvom vezu ovo su jedn od najboljih vezova ikada napravljeni uzeo bi ih radije polovne nego 90% vezova koji se danas proizvode ako uzmes da seth morison i danas skija na 957 vezovima i jos dosta drugih pro skijasa
    ovo nije nesto sto se treba propustit za male pare ako nista ja bih barem nazvao da vidim o cemu se radi a jos na to tu su i tyrolia d9 ovo su sasvim ozbiljni vezovi
    salomon ima isti raspored rupa pa ako se uspostavi da si se zezno uvijek mozes staviti nesto novije
    ja uvijek ovdje prelistavam oglase nebi li naletio na takav set vezova ali mrka kapa ovdje to ne pustaju iz ruku osim ako su skroz upropasteni

    http://www.kupujemprodajem.com/Salom...ter_id=6430227
    ovi su jos bolji rekao bih 997

    jos jedan za trecinu love
    http://www.kupujemprodajem.com/Skije...ter_id=6490738
    Izmenio/la Tadija_91; 26.03.2012 u 22:39.

  3. #13
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Jel' ima po Intersportovima u Austriji (ali tamo gde se rentira oprema) trenutno prodaje opreme? Ja sam kupovao opremu u proleće ali u Harvisu i Intersportu (ali po gradovima) i bilo je samo skija sa vezovima, nisam nalazio posebno vezove. E sada možda u ovim drugim formatima Intersporta ima još uvek da se nađe (po boljoj ceni, naravno)?

  4. #14
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    naso sam ga pronaso jeste malo stariji ali 957 din 14 zadnji vez koi je salomon napravio sa prednjim metalnim vezom j bih ovo uzeo bez razmisljanja 20 krvnih zrnaca
    http://www.kupujemprodajem.com/skije...ter_id=6724431
    ako je dobar za setha dobar je i za tebe
    znam da sam pretjerao sa postovima ali morao sam jos ovaj

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2007
    Godina
    45
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Kupujem ski vezove sa sirokom kocnicom - LOOK PX12 wide, PX12 Fluid ili PIVOT 14 wide. Sirina kocnice minimum 90mm.

    u obzir dolaze i drugi proizvodjaci, samo da je kocnica dovoljno siroka (primera radi dynastar nx11 wide, elan elw 11 wb, elx 14 wb). u ponudi Beosporta postoji beli Atomic 412 wide za 90e i na moju zalost Dynastar PX12 za 60e (ima usku kocnicu - a u servisu NE ZELE da je sire da ne bi slucajno pukla!), pa neka vam to bude orjentir prihvatljive cene.

    ---> I jos nesto, Atomic ne zelim..!

    Dolaze u obzir i polovni vezovi, ali dobro ocuvani i potpuno ispravni, naravno.

    Ponude ovde, na PP ili na mejl:
    macak011@gmail.com

    Unapred hvala
    da li mozda znas da li taj px 12 pase na dynastar omeglass sl WC 2012

  6. #16
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Pa nemam pojma pravo da ti kazem. I meni je TO ISTO palo na pamet!! Kontam, on srafi "PX 15 race maxflex" (tako pise), a ovo je obican PX 12... Da su mene u fabrici pitali za rupe od srafova, ja "tu nista ne bi menjo!" Kontam da moze... pitaj neki servis? Beosport? Mozda bas tog prodavca?

    Citirati Originalno postavljeno od Flexon Pogledati poruku
    naso sam ga pronaso jeste malo stariji ali 957 din 14 zadnji vez koi je salomon napravio sa prednjim metalnim vezom j bih ovo uzeo bez razmisljanja 20 krvnih zrnaca
    http://www.kupujemprodajem.com/skije...ter_id=6724431
    ako je dobar za setha dobar je i za tebe
    znam da sam pretjerao sa postovima ali morao sam jos ovaj
    E Flexone, kralj si. Meni je palo na pamet da zemim neke lenjire i da poskidam vezove, al' da mi yebesh prase, nisam znao koje! E sad znam, fala ti ko bratu!

    I dalje bi vise vol'o nove bajndinge, al hebiga kad je ovo bljutava trgovacka zemljica - ode ja danas u tri radnje gde provereno imaju skije i sve ostalo za sneg - jedni presli na bicikle, drugi nemaju pojma sta im trazim, treci valjaju samo vezove uz daske - naleteo na HEAD wide brake 90, al ne mere, uz daske 300e kompLJet - fitex... Kakav promasaj, pa sad na kraju sezone se prodaju jeftinije zaostale stvari da napravis mesta na polici za sledecu sezonu i da izvuces pare, sto kazu "daj sta das" da ne ostaje, jer nece NIKAD vise da se proda, sledece sezone dolazi nova moda, a oni povukli sve zivo u magacine i izbacili stapove za pecanje i sarene kineske rolere! Kukuuuuu..

    Elem, i dalje ocem nove bajndinge, al' ko sto rekoh, moze i polovni, lista se siri i na SALOMON 9XX
    Izmenio/la Tadija_91; 26.03.2012 u 23:35.

  7. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2007
    Godina
    45
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Pa nemam pojma pravo da ti kazem. I meni je TO ISTO palo na pamet!! Kontam, on srafi "PX 15 race maxflex" (tako pise), a ovo je obican PX 12... Da su mene u fabrici pitali za rupe od srafova, ja "tu nista ne bi menjo!" Kontam da moze... pitaj neki servis? Beosport? Mozda bas tog prodavca?
    Citao sam da ima neke razlike izmedju obicnog PX veza i PX race ,kao rupe su na 0.8mm i 1,2mm a na toj skiji postoji taj WC box,ali prodavac skija tvrdi da svi px vezovi pasu.Videh da imate znanje pa da priupitam. U svakom slucaju hvala.

  8. #18
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    e nem pojma za srafove, dzaba... ako si citao da ima razlike, ondaK mrka kapa jel? Ja ne bi bio lenj, pa bi poslo mejl dinastaru i look-u.. Ako mene pitas, ja bi voz'o taj dinastar sa px12, slatko!

    PS
    Mora rejs vez, zadnja glava ima manji razmak izmedju prednjih i zadnjih srafova..
    Izmenio/la macak011; 26.03.2012 u 23:37. Razlog: rejs vez..

  9. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2007
    Godina
    45
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Ako mi bude jos malko popustio bice odlicno,nego i ti bi mogao da me uputis na taj tvoj px 12 u slucaju da pase na sl ,a tebi ne odgovara zbog kocnice

  10. #20
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    dynastar PX12 - beosport sTrava centar - trazi dynastar, nemoj Look, nece znati sta ga pitas, reci ce da NEMA.. i reci DAJnastar, prepoznace iz prve!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •