Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Kais za snowboard vez

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    14.03.2011
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Salomon Titan
    Poruke
    4

    Podrazumevano Kais za snowboard vez

    Zna li neko gde bih mogao da nadjem gornji kais (ankle strap) za vez? Ispao mi je na stazi. To je onaj siroki deo koji ide preko gleznja, na njemu je i kopca.

    Vez je kao na slici, ali bi mi odgovarao bilo kakav kais samo da mi vez funkcionise.

  2. #2
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Da sam na tvom mestu prvo bih obisao servise. Mozda nije najjeftinija, ali je verovatno najbrza opcija. Ako ne, pogledaj eBay, sigurno moze da se nadje.

  3. #3
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    1. Ankle strap koji ispada na stazi, po meni, govori da nikad vise ne bi smeo u taj vez da stanes, jer mozes zesce da zagines kad se to ponovo desi u nekoj vecoj brzini.
    2. Ovakvi delovi se najbolje zamenjuju kod proizvodjaca, meni je vrisnuo toestrap na forum faction vezovima, jedan mail, resio je sve i dobio sam zamenu jako brzo. Na rome targa vezovima je vrisnula kopca, nije bas da sam ispao iz veza ali nije bas bila sigurna, zamenjena je nekoliko dana posle maila (ali ovo se doduse desilo u americi)
    3. Servis, verovatno ce biti neko frankenstajn resenje ali ce raditi
    Cao Goksi!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •