Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 103

Tema: Rocker ili ne, pitanje je sad

  1. #81
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    ako je vjerovat planet bike stranici oni imaju elan elx 14 wb 7950 dinara
    puno bolji vez za malo vise para sa sirokom kocnicom

  2. #82
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    nasao u beosportu malopre dynastar px 12 za 6500din uska kocnica i atomic 412 siroka kocnica 10k din. Nasao i atomic snoop daddy oko 19000 d i atomic kailas 13900 obe u 174... 88-ice naravno.. @flexon, jel ovo kad se uporedi sa dynastarom ok ili ne?

  3. #83
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    atomic snoop daddy u principu nije los ali nisam ja ljubitelj te njihove denzolit tehnologije ili kako se vec zove ja vjerujem u drvo a za gotovo istu cijenu dinastar je bolji definitivno atomic 412 nevalja nista da valja nebi njihovi skijasi koristili salomon vezove px 12 je ok ali dok kupis kocnice elan izadje jeftje a bolji vez a one druge atomic kailas to su turne/telemark skije vejrovatno dosta lagane sa mekanim vrhom i brukom od vibracija pri vecim brzinama
    siroke skije dolaze do izrazaja tek od 180 cm tako da mislim da je 174 kratka opcija

  4. #84
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    i meni je 174 izgledalo kratko..

  5. #85
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    @flexon
    Zašto je po tebi px12 bolji od nx11 a elx14 bolji od oba? Ako sam te dobro shvatio?
    I jel to priča za vez samo za roker skije ili generalno?

  6. #86
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    u vezi tog px-a, kolko je 6,5 iljada dinara para u evrima? kocnica nije bitna, mozes sam da je savijes, pitaj tadiju kako je to majstorski odradijo. tog sultana sam vozijo neku pretecu nekad davno, ali ne mislim da se po perfomansama moze bas poredit sa ovim modelm,mada ipak ta serija je smisljena, da rovi kroz sve vrste snjega, stabilna i zilava skija. ta cijena od 250evra je skroz oke (i jos sa vezovima)?
    ukakili smo temu dibidus, macak daj stavi pitanje na onaj drugi thread. nek moderator radi nesto nek premjesta ovaj picvajz
    ps
    i kolko ja znam ta skija je 'klasicni kamber..dal ovaj model ima nesto rokera,ne znajem mislim da nema (pa valjda si vec gledo po netu), ali hebo roker ovo je dobra skija.

  7. #87
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    sve zavisi kako koje kocnice neke je pravo tesko saviti ja sam pokusao da savijem marker j ednom prilikom nisam uspio ni da ih pomjerim ja mislim da oni koriste D2 celik kaljen tajnim procesima starim hiljadama godina dok sam sa vist kocnicama propisao krv ali sam uspio da iskrivim i tyrolia izgledaju pravo tvrde salomon je lagan za savit isto tako su bili fks modeli dok je doci do kocnica bila druga prica kakve su kocnice kod axial modela ne znam moje su dosle sa sirokim kocnicama tako da nisam probao ....
    zato nisam ni preporucivao krivljenje kocnica

  8. #88
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    u vezi tog px-a, kolko je 6,5 iljada dinara para u evrima? kocnica nije bitna, mozes sam da je savijes, pitaj tadiju kako je to majstorski odradijo. tog sultana sam vozijo neku pretecu nekad davno, ali ne mislim da se po perfomansama moze bas poredit sa ovim modelm,mada ipak ta serija je smisljena, da rovi kroz sve vrste snjega, stabilna i zilava skija. ta cijena od 250evra je skroz oke (i jos sa vezovima)?
    ukakili smo temu dibidus, macak daj stavi pitanje na onaj drugi thread. nek moderator radi nesto nek premjesta ovaj picvajz
    ps
    i kolko ja znam ta skija je 'klasicni kamber..dal ovaj model ima nesto rokera,ne znajem mislim da nema (pa valjda si vec gledo po netu), ali hebo roker ovo je dobra skija.
    jes, naso sam, kamber ful fulova.
    vez px12 6500 din = 60e
    210e skija nova, 50e dynastar nx11 vez, polovan, koriscen minimalno - samo 3x, ako je verovati coveku. Sve zajedno 260e. Ja bi px12 za 60e, al kocnice da yebavam ne bi...

  9. #89
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    jes, naso sam, kamber ful fulova.
    vez px12 6500 din = 60e
    210e skija nova, 50e dynastar nx11 vez, polovan, koriscen minimalno - samo 3x, ako je verovati coveku. Sve zajedno 260e. Ja bi px12 za 60e, al kocnice da yebavam ne bi...
    Sta fali elan/tyrolia vezu sa sirokim kocnicama za iste pare?

  10. #90
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ubice me Sapa, ja pretvori ovi temu u mali oglasnik, a rokeri i narodnjaci niz vodu!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •