Strana 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 108

Tema: Fischer RC4 world cup SL FIS 2012

  1. #21
    Super Member
    Datum registracije
    15.09.2010
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    SL Fischer RC4 WC Race code Medium 2014 & GS Fischer RC4 2010 & Fischer Downhill 2010
    Godina
    42
    Poruke
    204

    Podrazumevano

    Kakve sam sve ponude ljudi dobio trebalo bi mi par sati da vam napisem, kakve kombinacije i trampe, toga na svetskoj berzi nema. Ako je neko mislio da 450 treba da ide na pola pa cenkanje kao kad se kupuje yugo onda je pogresio pricu. Skija u kompletu je 450eura + swix pluta za poliranje i stap holmenkol trening voska (150g crveni). Ko zna o kojoj skiji i vezu je rec zna da je cena vise nego povoljna. I da ponovim skija nije kupljena u nekom trening centru, nije iz test price vec kupljena potpuno nova u Viti.

  2. #22
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @jopopo
    ne znam koju ces pre, dal RC4, dal ovu skiju iz potpisa..
    A ja zonska liga, samo kupujem tarabe...
    Izmenio/la macak011; 26.03.2012 u 22:18.

  3. #23
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ledenjak Pogledati poruku
    Kakve sam sve ponude ljudi dobio trebalo bi mi par sati da vam napisem, kakve kombinacije i trampe, toga na svetskoj berzi nema. Ako je neko mislio da 450 treba da ide na pola pa cenkanje kao kad se kupuje yugo onda je pogresio pricu. Skija u kompletu je 450eura + swix pluta za poliranje i stap holmenkol trening voska (150g crveni). Ko zna o kojoj skiji i vezu je rec zna da je cena vise nego povoljna. I da ponovim skija nije kupljena u nekom trening centru, nije iz test price vec kupljena potpuno nova u Viti.
    Ma sve je to super, nekom ne treba vosak i pluta vec samo skija. A ja sam razumeo da je pocetna cena 450e i da moze da ide nizbrdo, al' izgleda da od toga nema nista..?

    A to dal' je 450e povoljno ili nije i gde je i kako kupljena je sada nebitno jer je 450e tvoja pocetna cena za ovu skiju. Dakle, kad si rekao da bi sa ozbiljnim kupcem jos vise fer odigrao, to znaci da bi taj za 450e dobio extra vosak i plutu, ali od spustanja cene nema nista, ako sam dobro razumeo? ?Ne znam posto je vosak i posto je pluta, al' pitam: jel moze skija bez voska i plute za 400e? Ako moze, mislim da mozda imas ozbiljnog interesenta koji ako cita ovo ce sigurno da se javi...

  4. #24
    Super Member
    Datum registracije
    15.09.2010
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    SL Fischer RC4 WC Race code Medium 2014 & GS Fischer RC4 2010 & Fischer Downhill 2010
    Godina
    42
    Poruke
    204

    Podrazumevano

    A mozda sam trebao da stavim 500eu pa da se nadjemo na 450eu??? Jbg ako se i ne proda nece se pokvariti.

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    15.10.2009
    Lokacija
    Lesak
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Meni takodje nije jasna onda ta recenica: da sa ozbiljnim kupcem moze jos vise fer da se odigra mozda je stvarno rec o famoznom vosku
    Skija vredi,dobra je....ali kako dokazati da je stvarno vozena samo 10 dana..... Polovno je polovno, a kad vec toliko pricas da je registrovana na tvoje ime, imas li kakav racun da posvjedoci o svemu?

  6. #26
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ledenjak Pogledati poruku
    A mozda sam trebao da stavim 500eu pa da se nadjemo na 450eu??? Jbg ako se i ne proda nece se pokvariti.
    Ma nije u tome stvar, mogo si ti da stavis i svih 1000e vec si uneo zabunu kad si rekao da je skija 450e, a da mozes jos vise fer da odigras... Kod mene u mom selu kad tako kazes to znaci da moze da ide jeftinije, dakle 440, 430, 420, itd, bez dodatne sminke (vosak i to), znaci klot skija.

    Nema veze, nego da se ne palimo bez veze... Skija je 450e plus vosak i pluta, kolko grama, nem pojma... Ajd, pa kao sto rekoh, srecna prodaja.

    Da ne bude zabune, ne gledam za sebe vec za drugara, imam ja vec dve fiserice, ovu dole i jednu sc pro od 165, 2010 vozenu bukvalno dva vikenda, meni ne treba... Jos ako se pelcujem na bucku od 88mm, ostadose one u garazi...

  7. #27
    Super Member
    Datum registracije
    15.09.2010
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    SL Fischer RC4 WC Race code Medium 2014 & GS Fischer RC4 2010 & Fischer Downhill 2010
    Godina
    42
    Poruke
    204

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od symbad Pogledati poruku
    Meni takodje nije jasna onda ta recenica: da sa ozbiljnim kupcem moze jos vise fer da se odigra mozda je stvarno rec o famoznom vosku
    Skija vredi,dobra je....ali kako dokazati da je stvarno vozena samo 10 dana..... Polovno je polovno, a kad vec toliko pricas da je registrovana na tvoje ime, imas li kakav racun da posvjedoci o svemu?
    Imam i predracun i racun!
    http://www.fischersports.com/en/Alpi...CODE/RACE-CODE
    Sa race codom imas mogucnost logovanja.

  8. #28
    Junior Member
    Datum registracije
    15.10.2009
    Lokacija
    Lesak
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ledenjak Pogledati poruku
    Imam i predracun i racun!
    http://www.fischersports.com/en/Alpi...CODE/RACE-CODE
    Sa race codom imas mogucnost logovanja.
    Sad probah, nece nikako da se uloguje? Koji je race code?

  9. #29
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    Predpostavljam da je covjek mislio vise u principu "on the face of the place" ljudi smo dogovoricemo se
    A ne da spusta cijenu svakome ko upita....

  10. #30
    Super Member
    Datum registracije
    15.09.2010
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    SL Fischer RC4 WC Race code Medium 2014 & GS Fischer RC4 2010 & Fischer Downhill 2010
    Godina
    42
    Poruke
    204

    Smile

    Citirati Originalno postavljeno od symbad Pogledati poruku
    Sad probah, nece nikako da se uloguje? Koji je race code?
    Kupis skiju i dobijes

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •