Strana 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 108

Tema: Fischer RC4 world cup SL FIS 2012

  1. #11
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    dali te skije vrijede tih para vrijede sigurno, ali isto tako se te skije barm koliko ja znam ne uzimaju u prodavnici barem ne ovdje
    nego se dobiju od nekoga ko znacovjeka koi zna covjeka ciji brat od tetke poznaje nekog ko skija za fisher
    obicno se dobiju za bagatelu ili djaba pa bi bio fer da i kolektiv dobije fer ponudu
    i usput ova skija nije za svakoga ko ne zna da skija nek ni ne gleda

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    15.09.2010
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    SL Fischer RC4 WC Race code Medium 2014 & GS Fischer RC4 2010 & Fischer Downhill 2010
    Godina
    43
    Poruke
    204

    Podrazumevano

    Skija u kompletu kupljena u Sloveniji http://www.vita.si/ . Porucena u martu a stigla u junu 2011.godine pravo iz fabrike. Race code je registrovan u fabrici i na Fischer sajtu na moje ime. Vozena svega 10 dana zbog poslovnih obaveza. Mozes kontaktirati slovence i proveriti informacije i punu cenu skije.

  3. #13
    Senior Member funyrace avatar
    Datum registracije
    26.11.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Head i supershape, Stockli cross pro
    Godina
    53
    Poruke
    192

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ledenjak Pogledati poruku
    Skija u kompletu kupljena u Sloveniji http://www.vita.si/ . Porucena u martu a stigla u junu 2011.godine pravo iz fabrike. Race code je registrovan u fabrici i na Fischer sajtu na moje ime. Vozena svega 10 dana zbog poslovnih obaveza. Mozes kontaktirati slovence i proveriti informacije i punu cenu skije.
    Šta tu imaš provjeravati ko ima pare bujrum nema greške cijena više nego fer za ovo.

  4. #14
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Dobro kad smo več kod fer cene (i kod firme Vita Trebnje).... avgusta 2010 sam uzeo FIS skiju Fischer RC 4 WC GS sa Z17 vezom iz sezone 2009/2010.....za cenu 240 €, prošle godine isto u avgustu uzeo junior variantu te iste skije ali iz sezone 2010/2011 za sina za cenu 210 €...toliko o fer cenama....govora je naravno o novim novcatim skijama sa 0 danima na snegu...

  5. #15
    Super Member
    Datum registracije
    15.09.2010
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    SL Fischer RC4 WC Race code Medium 2014 & GS Fischer RC4 2010 & Fischer Downhill 2010
    Godina
    43
    Poruke
    204

    Podrazumevano

    GS su bile daske sa plocom 99eura stariji modeli, ali GS!

  6. #16
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    400 dolara razlika u cijeni izmedju sl i gs

  7. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    05.10.2010
    Godina
    49
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Ne može se porediti junior GS, kojoj se jasno vide tragovi korišćenja i ova zaista mrak skija. Nisam upućen u cene skija u okruženju al kad odem u radnje po Beogradu (da ne pominjem koje, svi ih znamo) nije mi dobro od cena. Tako da ako je vlasnik ovih skija spreman na dogovor mislim da se može pazariti extra skija za pristojne pare. E sad sto mu to dođe pola fiat punta iz '94....

  8. #18
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    ma ljudi ovo je po mom misljenju bolesno dobra skija, ali samo za one koji imaju znanje, kondiciju, jake noge i voze prebrzo. Ovaj vez je prejak za nekoga ko opusteno skija, na nju se ne staje bez flexa 120, a rodjena je za zaledjene staze - u stvari bas za LED...sve u svemu mrakacha. Nek je sa srecom prodaja.

  9. #19
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano pojasnjenje

    Citirati Originalno postavljeno od ledenjak Pogledati poruku
    I ovo je fer ponuda imajuci u vidu trzisnu cenu i kvalitet skije i veza ali sa ozbiljnim interesentom mogu jos vise fer odigrati.
    Druze, znam da imas ponudu za 400e, a tvoja pocetna cena je 450e.

    Molim te, objasni nam sta znaci ovo: "sa ozbiljnim interesentom mogu jos vise fer odigrati" ? Da li ova recenica znaci da bi dao skiju ne ispod 430e, ili 420e ili mozda ne ispod 400e?

  10. #20
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    ma ljudi ovo je po mom misljenju bolesno dobra skija, ali samo za one koji imaju znanje, kondiciju, jake noge i voze prebrzo. Ovaj vez je prejak za nekoga ko opusteno skija, na nju se ne staje bez flexa 120, a rodjena je za zaledjene staze - u stvari bas za LED...sve u svemu mrakacha. Nek je sa srecom prodaja.
    Za mene, misliš, a?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •