Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 108

Tema: Fischer RC4 world cup SL FIS 2012

  1. #51
    Super Member
    Datum registracije
    15.09.2010
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    SL Fischer RC4 WC Race code Medium 2014 & GS Fischer RC4 2010 & Fischer Downhill 2010
    Godina
    43
    Poruke
    204

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Druze, vidi, izgleda da smo se zesce pogresno razumeli. Rekao si da skije cija je pocetna cena 450e, citiram:


    Ovaj deo recenice, crni i zadebljan, podvucen u mom selu znaci da bi skije dao malo jeftinije, a ne znaci da uz skije imas poklon vosak i plutu. Ali, izgleda da sam se zayebao, kod tebe u tvom selu to ne znaci isto. Imao si ozbiljnog interesenta, ponudio je covek 400e. Ti nisi spustio cenu ispod 450e. Eto. Kraj price.

    Srecna ti prodaja jos jednom pa da zavrsimo ovo cinculiranje.
    "Covek" je ponudio 350€ a ne 400€, mozda je mislio da se nadjemo na 400€...

  2. #52
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ski&sun Pogledati poruku
    Ja sam stvarno bio ozbiljan kupac za ovu skiju, ali covek definitivno nece da pregovara.
    @ledenjak
    evo. Dakle ti:450, on:350, ti spustis za 50, on podigne za 50, nadjete se na 400, recimo.

    Medjutim:"covek definitivno nece da pregovara" .
    O cemu pricamo???

  3. #53
    Senior Member
    Datum registracije
    03.03.2010
    Lokacija
    Kraljevo
    Skije / Bord
    Atomic SL-D2 Race
    Godina
    35
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Ne smaramo mu oglas, on smorio nas sa izjavama tipa "evo vam lopta igrajte fudbal", a onda odmah "daj mi loptu nazad, idem kuci!". Procitaj celu temu pa ces ukapirati, a ne samo naslov i zadnje dve-tri poruke...
    Pratim ceo oglas od pocetka zbog toga sto mi se svidjaju skije,a ti sto po ceo dan samo ostavljas postove i neka svoja misljenja to zadrzi za sebe zbog tvojih i slicnih komentara ovo vise nije oglas VEC TEMA NA 6 STRANA

    bez uvrede svaki oglas pojedinci mrace ne znam samo sa kojom namerom valjda dosada posle sezone

  4. #54
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LiquidCocaine Pogledati poruku
    Pratim ceo oglas od pocetka zbog toga sto mi se svidjaju skije,a ti sto po ceo dan samo ostavljas postove i neka svoja misljenja to zadrzi za sebe zbog tvojih i slicnih komentara ovo vise nije oglas VEC TEMA NA 6 STRANA

    bez uvrede svaki oglas pojedinci mrace ne znam samo sa kojom namerom valjda dosada posle sezone
    Pa vidis, zbog mene koji ostavljam postove ova tema ti je svaki dan vidljiva na prvoj strani u novim postovima, inace bi bila odavno zaboravljena, to ti nije palo na pamet? Uostalom, BEZ UVREDE, idi citaj oglase i linkove prodavnica i razne rivjue ako ti se ne svidjaju moji postovi, ovo je forum.

    Sutra braco kad tebe neko krene da folira za cenu na ovom forumu, ja necu da se cimam, ne boj se... izvoli, pa kupuj, super je skija, stvarno.
    E, da, imas i kod Kikija, odlicne, spremne za izazove...
    Izmenio/la macak011; 28.03.2012 u 14:31.

  5. #55
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LiquidCocaine Pogledati poruku
    Pratim ceo oglas od pocetka zbog toga sto mi se svidjaju skije,a ti sto po ceo dan samo ostavljas postove i neka svoja misljenja to zadrzi za sebe zbog tvojih i slicnih komentara ovo vise nije oglas VEC TEMA NA 6 STRANA

    bez uvrede svaki oglas pojedinci mrace ne znam samo sa kojom namerom valjda dosada posle sezone
    nema sta da ga pratis skija ti se svidja na prodaju je iskesaj 450 evropskih krvnih zrnaca i zatvori oglas da se ne pretvara u temu
    onoga koga zanima sve mu je receno u prvom postu ne treba dalje da cita i da sebi dize pritisak sto pojedinci ubijaju svoje slobodno vrijeme
    da nije ovog foruma ljudi ala kiki bi sisali naivne ko ovce
    ne govorim nista za ovaj oglas skije su genijalne i onome kome trebaju vrijede tih para

  6. #56
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Drugari pratim ovo vaše nadmudrivanje oko ovih skija i sve se suzdržavam da se umešam ali ajde.

    Igrom slučaja smo za klince iz našeg kluba prošlo leto kupovali takmičarske skije kod Vite tako da imam njihov katalog i aktuelni cenovnik.


    Ove skije kod Vite koštaju tačno 468 eur kada se klupuju preko kluba (mada mogu pod određenim uslovima, isto za klubove da se nabave i za 390 eur).

    Ove skije TREBAJU samo i isključivo TAKMIČARIMA koji imaju NOGE i TEHNIKU da ih voze kako treba.

    Mislite o tome i kupujte nešto na čemu ćete da uživate a ne da se mučita ma koliko to nešto "cool" izgledalo!


  7. #57
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ekozelj Pogledati poruku
    Drugari pratim ovo vaše nadmudrivanje oko ovih skija i sve se suzdržavam da se umešam ali ajde.

    Igrom slučaja smo za klince iz našeg kluba prošlo leto kupovali takmičarske skije kod Vite tako da imam njihov katalog i aktuelni cenovnik.


    Ove skije kod Vite koštaju tačno 468 eur kada se klupuju preko kluba (mada mogu pod određenim uslovima, isto za klubove da se nabave i za 390 eur).

    Ove skije TREBAJU samo i isključivo TAKMIČARIMA koji imaju NOGE i TEHNIKU da ih voze kako treba.

    Mislite o tome i kupujte nešto na čemu ćete da uživate a ne da se mučita ma koliko to nešto "cool" izgledalo!

    Cena je u istinu 390 € (GS i SL imaju istu cenu) za skiju bez vezova .....A ostalo je sve vrlo relativno, olako se ovde generalizuje...može ovu skiju voziti i amater, sa nogama, glavom i tehnikom.... Jnior takmičarsku GS skiju vozi mi sin bez problema sa 43 kg....tako, da ........Ali se slažem, da ako nisi dobar skijaš, sa ovom skijom nemaš šta raditi, odnosno nečeš je iskoristit ni pomoču trikova.....ali češ besno izgledat sa njom......

  8. #58
    Member
    Datum registracije
    13.12.2011
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Cena je u istinu 390 € (GS i SL imaju istu cenu) za skiju bez vezova .....A ostalo je sve vrlo relativno, olako se ovde generalizuje...može ovu skiju voziti i amater, sa nogama, glavom i tehnikom.... Jnior takmičarsku GS skiju vozi mi sin bez problema sa 43 kg....tako, da ........Ali se slažem, da ako nisi dobar skijaš, sa ovom skijom nemaš šta raditi, odnosno nečeš je iskoristit ni pomoču trikova.....ali češ besno izgledat sa njom......
    Bas zato sto je besna nudim 40e za skiju,jer za nesto sto je dobro vredi izdvojiti kes...

  9. #59
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan kv Pogledati poruku
    Bas zato sto je besna nudim 40e za skiju,jer za nesto sto je dobro vredi izdvojiti kes...
    uuu nemoj bas 40 eur, mnogo je kume. Mozda je 39,5 eur ipak oke?

  10. #60
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Cena je u istinu 390 € (GS i SL imaju istu cenu) za skiju bez vezova .....A ostalo je sve vrlo relativno, olako se ovde generalizuje...može ovu skiju voziti i amater, sa nogama, glavom i tehnikom.... Jnior takmičarsku GS skiju vozi mi sin bez problema sa 43 kg....tako, da ........Ali se slažem, da ako nisi dobar skijaš, sa ovom skijom nemaš šta raditi, odnosno nečeš je iskoristit ni pomoču trikova.....ali češ besno izgledat sa njom......
    Hahaha, čitaš mi misli i potpuno si u pravu.
    A počeo sam pod "PS" da pišem da se skiman i još par ljudi sa foruma isključuju iz gornje konstatacije da je samo za takmičare ali sam obrisao da se ne uvrede ostali.

    Inače juniorsku GS sam baš dosta vozio ove sezone i pošto sam dosta lak (62 kg) lepo mi je legla. Mada je i ovaj RCG ludilo dobra skija iako je dosta stara po godištu i ima ovaj rental vez.

    Malopre sam dobio mail iz Trebnja sa adresom fischer Racing kataloga za sledeću sezonu. Postavljam ga u novoj temi.

    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •