Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 12 od 12

Tema: Elm

  1. #11
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    btw. lijepa lavina nema sta, tzv. nassschnelawine iliti schnebrett, klasicna posljedica visokih temperatura. I ja sam ih vidijo/dozivijo pretprosle sedmice. istina sve su bile malih dimenzija. mislim da ova melje ko masina za mljevenje. ispod ovog avalung ne pomaze.
    Da, to je i moja prva pomisao bila, jedina sansa (mozda) bi bila da skijas u tenku Gromade po pola metra u precniku, a odozgo je na mjestima sve zgulilo do trave...

    Ja se jos uvijek nadam bar jos jednom dobrom dumpu do kraja sezone... a Wallis dobar al daleko, ne isplati se nego na vikend, a to je onda opet 300-njak franki u startu za vise predjele Vjerovatno Lenzerheide, Flims, a Zermatt il nesto slicno kad bas zagusti...

  2. #12
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oggy Pogledati poruku
    Da, to je i moja prva pomisao bila, jedina sansa (mozda) bi bila da skijas u tenku Gromade po pola metra u precniku, a odozgo je na mjestima sve zgulilo do trave...

    Ja se jos uvijek nadam bar jos jednom dobrom dumpu do kraja sezone... a Wallis dobar al daleko, ne isplati se nego na vikend, a to je onda opet 300-njak franki u startu za vise predjele Vjerovatno Lenzerheide, Flims, a Zermatt il nesto slicno kad bas zagusti...
    Nesto slicno recimo aNDERMATT moj nezaborani 5 i 6 april 2008sme, prevalih 1000km da dozivim taj powder alert i nije mi bilo zao, cjelac ko u prici brace Grimm. Iliti Epski; a jooj, evo trnci me prolaz, samo kad se sjetim...zato obracaj paznju na alerte, ko zna mozda i ja odlucim u tom pravcu

    ps
    sto se lavine tice, pitam se i da li bi vazdusni jastuk pomogao kod ovakve mokre lavine koja guli sve ukljucujuci i korjenje; mislim da kad ovo poklopi i pocne da valja, nema isplivavanja napolje.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •