Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 19 od 19

Tema: Vorarlberg, Montafon

  1. #11
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    isti datum
    Priložene slike Priložene slike

  2. #12
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    slika prva; neki coban-budala slika treca; 475metara u tunjelu u sred mraka (ali sa rasvjetom i sos telefonom) na ploci fino pise 'der langste skitunnel der welt', na onu vrucinu prijao je kao casa ledeno hladne coca-cole. sta ti je nemac, napravijo blagi pad, da mozes da ga prodjes pa skoro bez odgurivanja stapovima
    Priložene slike Priložene slike

  3. #13
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    isto selo drugog marta, razlika drasticna.
    Priložene slike Priložene slike

  4. #14
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Svaka cast na reportazi, isti si Goran Milic Drago mi je da je koljeno izdrzalo.

    Vidi to pravo Romansch nazivi, Montafon, Piz Buin, tamte-vamte. Inace Voralberg mi je u planu za jedan od narednih vikenda, ko zna, mozda i Montafon

  5. #15
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oggy Pogledati poruku
    Svaka cast na reportazi, isti si Goran Milic Drago mi je da je koljeno izdrzalo.

    Vidi to pravo Romansch nazivi, Montafon, Piz Buin, tamte-vamte. Inace Voralberg mi je u planu za jedan od narednih vikenda, ko zna, mozda i Montafon
    znas da sam o tome razmisljo jos prosle godine, ti nazivi su totalno Ret(r)o, i sve hocu da se raspitam dal su reto-romanci stizali i u te krajeve, sto je vrlo moguce.
    u Gargenellu gdje sam bio prosle godine (nastavak reportaze u sljedecoj emisiji Gogija Milica), narod kaze da je od Svajcarske porijeklom, a Shvica je odma iza cuke iznad sela, tako da...bas cu negdje da proguglam interesuje me.
    ps
    Koljeno, pa vjeruj jos uvjek me pomalo boli, i prvi dan nisam imao pojma hocel uopste biti skijanja, popeo se gore i reko sta bog da (ubandaziro se tejpovima isti Djokovic i Rafa, inace poslje sedam dana potko i natkoljenica izdepilirani skroz, svako skidanje bandaza suze na oci ), elem dok sam skijao nije bilo nikih problemos.

  6. #16
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oggy Pogledati poruku
    Svaka cast na reportazi, isti si Goran Milic Drago mi je da je koljeno izdrzalo.

    Vidi to pravo Romansch nazivi, Montafon, Piz Buin, tamte-vamte. Inace Voralberg mi je u planu za jedan od narednih vikenda, ko zna, mozda i Montafon
    znas da sam o tome razmisljo jos prosle godine, ti nazivi su totalno Ret(r)o, i sve hocu da se raspitam, pa zaboravim, dal su ti Retto-romanci stizali i u te krajeve, sto je vrlo moguce. ovi u Montafonu inace pricaju isto ko ti tvoji tamo, neki turbo-dojch.
    u Gargenellu gdje sam bio prosle godine (nastavak reportaze u sljedecoj emisiji Gogija Milica), narod kaze da je od Svajcarske porijeklom, a Shvica je odma iza cuke iznad sela, tako da...bas cu negdje da proguglam interesuje me.
    ps
    Koljeno, pa vjeruj jos uvjek me pomalo boli, i prvi dan nisam imao pojma hocel uopste biti skijanja, popeo se gore i reko sta bog da (ubandaziro se tejpovima isti Djokovic i Rafa, inace poslje sedam dana potko i natkoljenica izdepilirani skroz, svako skidanje bandaza suze na oci ), elem dok sam skijao nije bilo nikih problemos.
    ps2
    a slusaj, ako se ne zaputis pravac St.anton, toplo ti preporucujem i ako ces da ostanes da prenocis uzimaj smjestaj u Schrunsu, jer je em centralan, em gondolom uvezan u to naj vece skijaliste, em je smjestaj tamo provjereno jeftiniji od svih ostalih sela u dolini. plus navece imas dje otic na pice, jer to ko mala palanaka, a ostalo su sve klasicna sela-sela. ako nes pit, imas makar dje prosetat, citavih 5 minuta s jednog na drugi kraj :P

  7. #17
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    E ovo se zove reportaza.Opravdano ti je trebalo nekoliko dana da slozis nastavak price,a mi te pozurivali ko blesavi.Sorry!

  8. #18
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Bravo za pismeni sastav i skijanje, čista 5tica

    Valjalo bi ponovo obići te krajeve, i podrljati to snega da ne propada za džabe

  9. #19
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    znas da sam o tome razmisljo jos prosle godine, ti nazivi su totalno Ret(r)o, i sve hocu da se raspitam, pa zaboravim, dal su ti Retto-romanci stizali i u te krajeve, sto je vrlo moguce. ovi u Montafonu inace pricaju isto ko ti tvoji tamo, neki turbo-dojch.
    Pa taj "Piz Buin" je 1/1, a i ovi ostali zvuce tako. A Dojc im je isto ko iz Zavidovica Vidis npr, kako pogresno izgovaraju "Gargamel"....

    isti Djokovic i Rafa, inace poslje sedam dana potko i natkoljenica izdepilirani skroz, svako skidanje bandaza suze na oci
    E, mozda malo boli, al zato si sad metro mjesto retro...

    a slusaj, ako se ne zaputis pravac St.anton, toplo ti preporucujem i ako ces da ostanes da prenocis uzimaj smjestaj u Schrunsu, jer je em centralan, em gondolom uvezan u to naj vece skijaliste, em je smjestaj tamo provjereno jeftiniji od svih ostalih sela u dolini. plus navece imas dje otic na pice, jer to ko mala palanaka, a ostalo su sve klasicna sela-sela. ako nes pit, imas makar dje prosetat, citavih 5 minuta s jednog na drugi kraj :P
    Vrlo moguce. Da, namjeravam spavati, a pretpostavljam da je Anton smrt u diskoteci preko vikenda, uzimajuci u obzir da je Shvabija nadohvat ruke. Jedini plus je visina, ako nastavi sa otopljavanjem...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •