Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 34

Tema: VOLKL RACETIGER RC PSI WHITE 2012 165cm

  1. #21
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    trebalo bi da se podesava sa zadnje strane?

  2. #22
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasa5203 Pogledati poruku
    druze MACAK011, zasto ne napises da su to skije sa testa ,koje mi smrtnici nikako ne mozemo da kupimo od PLANETBIKE-a!!!!!!!!!!!!!!!!!
    da su bile samo jedne i to duzine od 170cm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I ovo su skije sa testa koje su vozene jedan dan da bi ih promovisao ski magazin iz Austrije !!!! ,tako da sam ja jeftiniji u svakom slucaju !!!!!!!!!!!!!!!!!
    A skije sa testa u Srbiji, putuju od planine do planine,pa se na kraju prodaju !!!!
    Pa otkud bi ja znao, druze SASA5203 da su to skije sa testa?????

    A i tvoje su skije sa testa, zar ne?????? Ne razumem...? Srecna ti prodaja, mene je ova skija bas zainteresovala, al' dzaba. Videcu za istu kintu neku koja nije sa testa, odakle god...

  3. #23
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    huh, ovo je famozni kljuc, 2mm imbus - Allen wrench hex..

    A palo mi na pamet, pa rekoh, neee, nema sanse da nemacki "special tool" bude tako jednostavan...
    heheh, fakat ''spec. tool''; pa ovo je onaj klasicni ''ikea imbus''. tool uz pomoc kojeg su zavladali svijetom. nadam se da je kvalitet tog volkla bolji od kvaliteta ikea namjestaja

  4. #24
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Sapo, sto bi reko Kiki - i ove su "spremne za izazove"! Meni se, sto ti kazes, fakat, dopala ova germanijska kotobanja, lepe rivjue ima na mrezi...

    inace, evo ako nekog zanima, kalkulator podesavanja PSI:
    http://www.skiing.hu/how-to-choose/p...ual-calculator

    a evo sta je PSI:
    http://www.youtube.com/watch?v=ofkDZ...eature=related

  5. #25
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    heheh, fakat ''spec. tool''; pa ovo je onaj klasicni ''ikea imbus''. tool uz pomoc kojeg su zavladali svijetom. nadam se da je kvalitet tog volkla bolji od kvaliteta ikea namjestaja
    moj prijatelj ima najbolju definiciju ikea namjestaja
    radnici iz prve smijene nisu zavrsili posao a druga smjene samo zapakovala to i isporucila
    no sto se skija tice i podesavanja na sarafe ja sam tu skeptican
    ja samo u sendvic vjerujem bilo to drvo sa plehom kevlarom karbonom ili foberglass ...

  6. #26
    Super Member
    Datum registracije
    28.12.2008
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    HEAD i.supershape
    Godina
    45
    Poruke
    288

    Podrazumevano za admina

    Postovani,
    ovo su mali oglasi, ili kupujes ili ne kupujes .N
    emas prava
    da skrnavis proizvod koji se prodaje.
    ps:molim admina da clanove koji su zlonamerni opomene i obavesti o pojmu "mali oglasi"

  7. #27
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Imas prava da kazes sta hoces. Ovo je forum, nije oglasna tabla. Molim admina da objasni ovo.. I nismo zlonamerni..

  8. #28
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Ljudi ako cete kupovati kupujete a ne podjebavajte cisto reda radi jer vam dosadno

  9. #29
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    nek stavi cijenu 200 gengi i niko nece nista reci pa nije ovo mjesto da se dizu naivni, ovdje uglavnom dolaze ljudi da dobiju savjet a ne da im neko nabije kozu na stap

  10. #30
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasa5203 Pogledati poruku
    Postovani,
    ovo su mali oglasi, ili kupujes ili ne kupujes .N
    emas prava
    da skrnavis proizvod koji se prodaje.
    ps:molim admina da clanove koji su zlonamerni opomene i obavesti o pojmu "mali oglasi"
    Sasa ne znam da li se komentar odnosi na mene, da ti kazem da mi nije bila namjera da ocrnim tvoj ''proizvod'' ni u jednom trenutku.
    procitaj jos jednom, pa ces vidjeti da ja komentarisem imbus-kljuc kojim se nesto na toj skiji podesava, dakle takvi kljucevi se koriste za sklapanje ikea namjestaja, to je bio jedini komentar. Na tvoj ''proizvod'' (ja mislim da je skija u pitanju a ne kljuc)'' koji prodajes nisam se ni osvrnuo. cak ni cjenu nisam prokomentarisao mada to imam obicaj. ove ski-cackalice me ostavljaju ravnodusnim, pa izbjegavam da komentarisem.
    ps
    ti si u stanju da komentarises cjelnu skija na tudjem oglasu, a sad si odjenom osjetiljv na bilo sta, sto se prokomentarise na skije koje ti prodajes. nemoj biti previse nervozan, tako nikad neces pazariti svoj ''proizivod'' ma kolko da je cjena fer ili povoljna (ovo je samo prijateljski savjet).
    sretno sa prodajom!

    @milanpop...ti ces da mi kazes da podjebavam?
    ako nisi primjetijo, ovoliko paznje za ovaj oglas mu ga dodje ko besplatna reklama za ovaj ''proizvod'' ,

    Ne sjecam se da sam se ja ikada,na glas pitao da li ti komentarises reda radi jer ti je dosadno ili dajes komentare jer sebe smatras bogom danim ekspertom za raznorazna pitanja. diskusija se podrazumjeva i sastavni je dio ovog foruma, ali nemoj da me vuces za jezik ovim tvojim komentarom.
    dok su ogasli javni i besplatni komentarisa ce se kao i svaki drugi thread na diskusijama. kad budu ovdje raznorazni Kikiji prodavali robu, a ja ne budem mogao da na to dam komentar, nece me ovaj forum vise ne vidjeti.
    Izmenio/la Sapa; 18.03.2012 u 08:33.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •