NASTAVAK PRIČE O AUSTRIJI IZ TEME O APP. MARKOVIĆ

Citirati Originalno postavljeno od skijah
Sve je to ok,ali kad dodas skipass od 200eura za 7dana,onda to malo menja budzet jednog skijanja,pa klopa,pa cuga,zar ne?Ako ti je cilj lowcost skijanje onda je jahorina najbolja opcija,tri puta manje potrosim nego u Austriji a nekako uspem da zadovoljim ski potrebe...
Austrija vikendom
Ski pass je otprilike duplo skuplji od jahorinskog. Ostale cijene su slične jahorinskim. S obzirom na bar duplo brže žičare, da nikad nema čekanja u redu ni vikendom, na mnooogo šire i uvijek savršeno uređene staze i na umjetni snijeg na svim stazama kad treba (nema onog: uplati aranžman, pa se moli da bude snijega), kad se napravi računica cijene po odskijanom kilometru, Austrija je mnoooogo jeftinija u odnosu na Jahorinu.
Za jednodnevne izlete se naravno ne isplati razmišljati o Austriji.

Citirati Originalno postavljeno od oliver80
cao svima. super su vam sve te divne fotografije, ali da li neko moze da kaze tacno gde je bio, kako se zove mesto i da ga preporuce ili ako ima sajt na kome ima da se pogleda ponuda apatrmana u austriji na tim skijalistima bilo bi dobro da podeli te informacije sa nekim drugim ljudima kao naprimer ja.
Najbolja ponuda smještajnih kapaciteta u Austriji je na www.tiscover.at. Ja sam "svoj" apartman pronašao na tom sajtu prije nešto više od 5 godina. S obzirom na broj ljudi koji prate forum, ne bih želio da ostanem bez slobodnog termina kad ja budem htio ići, pa neću dati link na taj apartman.
Prokopajte malo po Tiscover-u i bićete šokirani veličinom i šarolikosti ponude. Pretražite manja austrijska skijališta (koja nisu manja od naših velikih) i pronaći ćete super smještaj po povoljnim cijenama.