Strana 9 od 27 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 263

Tema: Skijanje u Austriji

  1. #81
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Kakve su staze u Kaprunu? Prvenstveno me zanima ima li dosta plavih jer smo pocetnici koji skijaju tek dve sezone. Unapred hvala

  2. #82
    Member
    Datum registracije
    07.12.2006
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    forum team and Rome Machine
    Godina
    37
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    Petra ovako staze su bash za pocetnike a ima i malo tezih
    ali uglavnom siroke tako da pocetnici nece morat brinut dal ce nekog udariti
    Skateboarding is not crime

  3. #83
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Hvala ti. Mi pocetnici vise brinemo o tome da nas neko ne udari Inace posto vidim da si u toku, verovatno si i bio tamo, posto mi nemamo kola isli bismo preko agencije, jedna od njih ima u ponudi apartman Hauslhov, kazu da je odaljen 100 m od stanice busa, jel busevi idu redovno? Na koliko minuta? Oba voze do 2 skijalista Kitzsteinhorn i Schmitenhöhe, jel si na njih mislio kad si napisao da su staze pretezno za pocetnike?
    Inace kakvo je samo mesto, kakva je klopa, jel skupa...? Ako nije problem napisi sve sto ti padne napamet a mislis da bi koristilo

    Unapred hvala

  4. #84
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Sad sam gledala na ovoj mapi http://www.skigebiete-test.de/bilder...tenplan_l2.jpg i ima bas puno plavih, jel bi mogao da uporedis sa nasim plavim, ili recimo u Borovecu, da li u kao te ili strmije?

  5. #85
    Member
    Datum registracije
    07.12.2006
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    forum team and Rome Machine
    Godina
    37
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    Konkretno sam mislio na Kaprun Glecer Kitzstainhorn
    Ovako jedan put sam bio isao tako sa busom i nisam se bunio taman do 17 idu redovno posle ima neki drugi rezim koga se ne secam
    a Schmitenhohe ti je povishe Zell am See jezera tamo ima jacih staza a i opet za pocetniku vishe.
    A klopa imash u shutedorfu sve vece lance koje imaju super cene naprimer bila neke austriske spagete za manje od eura koje po meni bolje od onih barilla koje su skuplje
    a restorane e neznam sta da ti kazem dal skupo ili nije to vec merodavno
    Mozesh doci sa vozom do shuddedorfa samo cena nisam siguran koliko kosta
    tako da znash
    Skateboarding is not crime

  6. #86
    Super Member Buda avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    Sokobanja
    Skije / Bord
    Ficher progressor F19
    Godina
    52
    Poruke
    238

    Podrazumevano

    Pošto u martu idem u Zell Am See molim nekoga ko je bio da napiše cene u restoranima.

  7. #87
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Da malo ozivi tema.

    Skijanje u Austriji:
    Prosle sedmice sam po prvi put skijao u Skigebiet Stuhleck - Semmering. Na nekih sat vremena voznje od Graca, jako lako za naci, dimenzije 24Km staza, vise namjenjen za pocetnike o osrednje skijase posto su sve plave i crvene staze. Sve staze su ogradjene sa strane pa je jako tesko off road i zamisliti. Top atrakcija je staza zenskog spusta i ona je ujedno i najbolja staza. Inace ski centar je krcat ali prekrcat s Slovackim burzujima kojima treba oko 1,5 da dodju ovde tako da svi s porodicama dolaze ovde. Jednom recju pravi porodicni ski centar. Ne bih preporucio za odlazak s drustvom.




    Sutra sam na Kreschberg- Murau pa cu podnet izvestaj kako je bilo a za vikend sam na Schladming-Planai pa referiram i s te strane
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #88
    Member
    Datum registracije
    07.12.2006
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    forum team and Rome Machine
    Godina
    37
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    Jedva cekam da vidim utiske iz schladminga {iz mog mesta }
    Skateboarding is not crime

  9. #89
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Da malo ozivi tema.

    Skijanje u Austriji:
    Prosle sedmice sam po prvi put skijao u Skigebiet Stuhleck - Semmering. Na nekih sat vremena voznje od Graca, jako lako za naci, dimenzije 24Km staza, vise namjenjen za pocetnike o osrednje skijase posto su sve plave i crvene staze. Sve staze su ogradjene sa strane pa je jako tesko off road i zamisliti. Top atrakcija je staza zenskog spusta i ona je ujedno i najbolja staza. Inace ski centar je krcat ali prekrcat s Slovackim burzujima kojima treba oko 1,5 da dodju ovde tako da svi s porodicama dolaze ovde. Jednom recju pravi porodicni ski centar. Ne bih preporucio za odlazak s drustvom.

    Sutra sam na Kreschberg- Murau pa cu podnet izvestaj kako je bilo a za vikend sam na Schladming-Planai pa referiram i s te strane
    E baš si doživeo Stuhleck na pravi način Ja skoknem sa vremena na vreme (kada sam u AT) i super je za poludnevni ski-pass jer dosadi ceo dan se voziti istim stazama. A džipova (SK, HU) koliko hoćeš, kako si i primetio čak su i Bečlije počele da izbegavaju Semmering/Stuhleck u poslednje vreme a bila je omiljena ski-vikend destinacija.

  10. #90
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jopopo Pogledati poruku
    E baš si doživeo Stuhleck na pravi način Ja skoknem sa vremena na vreme (kada sam u AT) i super je za poludnevni ski-pass jer dosadi ceo dan se voziti istim stazama. A džipova (SK, HU) koliko hoćeš, kako si i primetio čak su i Bečlije počele da izbegavaju Semmering/Stuhleck u poslednje vreme a bila je omiljena ski-vikend destinacija.
    Tacno u potpunosti
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •