Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Potreban smestaj

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    02.02.2012
    Poruke
    13

    Podrazumevano Potreban smestaj

    Potreban smestaj za cetiri osobe za vikend 25-26.2 ! Ako neko ima ili zna nekog neka se javi ovde . Hitno
    Potrebno samo prenociste,placamo dobro
    Hvala unapred
    Mislim sMestaj

  2. #2
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Apartmani Košuta, centralno grejanje , TV, kaminsku peć, kuhinju. ... Đokanović Ljiljana i Dragan. 057 / 270-147. 065 / 645-146. 065 / 488-535
    http://www.apartmanikosuta.com/

  3. #3
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grimani Pogledati poruku
    Apartmani Košuta, centralno grejanje , TV, kaminsku peć, kuhinju. ... Đokanović Ljiljana i Dragan. 057 / 270-147. 065 / 645-146. 065 / 488-535
    http://www.apartmanikosuta.com/
    Jel znas te ljude ili ih cisto preporucujes? tj. interesuje me ima li smestaja i jesu voljni rentirat za vikend samo posto imam i ja prijatelje koji traze smestaj. Sve su zvali i nigde nema slobodno
    History is made by those who dare to break the rules.

  4. #4
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Jel znas te ljude ili ih cisto preporucujes? tj. interesuje me ima li smestaja i jesu voljni rentirat za vikend samo posto imam i ja prijatelje koji traze smestaj. Sve su zvali i nigde nema slobodno
    pa bio sam na Jahorini da li dva ili tri puta(jednom 7 dana a ova dva puta produzeni vikend petak subota i nedelja nocenje) i svaki put sam smesten bio kod njih. Oni imaju 2, 3 apartmana ali vode posao za ostatak...moze se reci da ih znam ali ne znam da li oni pamte mene :/
    Predlozio sam jer imam licno iskustvo. Apartmani se nalaze u produzetku HOTELA KOSUTA u ulicici koja ide do samog hotela nekih 20-40 metara od Ogorjelice. Postoji mogucnost da se dodje na skijama iz pravca Skochina...
    da dodam
    Imaju neku barakicu gde mozete kupiti namirnice a moze se i naruciti nesto sto nema jer svakog jutra oni dolaze sa Pala. Dakle hleb blizu zagarantovan

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    02.02.2012
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Hvala na infou druze,sada sam zvao, tesko hoce da izdaju na jedno vece(meni treba samo subota prenociste) ali nekako se dogovorismo.
    cetiri osobe, samo jedno prenociste,70e apartman
    2 prenocista -po 50e noc..
    Korektno
    koliko je gore ski-pas?

  6. #6

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •