Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
Izgleda da nisi bio pazljiv na casu (izvini za poasku, nisam hteo da budem grub), sve ovo je vec napisano. Ali na zalost, u svemu si u pravu. Jedino sto moze da im se progleda kroz prste je to sto je ovo, nadamo se, pocetak.
Sem ovoga sto si naveo ima tu jos problema. Sem koncepcijskih gresaka, polozaj hotela, izgled istog itd pa preko zica i nesretne gondole, ove godine pocinju da pucaju po svim savovima sto se tice organizacije i redovnog odrzavanja skijalista. Pocev od odrzavanja puteva (recimo onim nezavrsenim delom puta do samog hotela moras sankama da ides), preko tabanja staza, i pridrzavanja osnovnih pravila ponasanja na stazama. Svakako deo problema cini i to sto je mehanizacija ostala ista a obim posla se itekako uvecao, do sada su radili samo na dve staza ( i to besprekorno) a sada...
U svakom slucaju zakazuje organizacija posla tj. struka, a to ne treba da te iznenadjuje jer se na rukovodeca mesta postavljaju uglavnom nesposobni kadrovi, a kako... svi znamo. Ono sto mene nervira je to sto ni od Konjarnika i Suncane nisu izvukli maksimum a poceli su da guraju dalje, i dikle god se ne pojavi neki ozbiljan i pametan cova problemi ce se samo gomilati.
Ja nisam boravio u hotelu, niti cu iz razloga sto nam je lepse da budemo u brvnari nego da boravimo u betonskoj kutiji.
Jos nesto, takvi hoteli se ne prave za skijase vec za klijentelu koja trazi bazene i saune. Ako zelis da skijas prelistaj malo novosti sa SP, naci ces da ljudi hvale privatni smestaj.
Zdravo Romane,
Ja sam novajlija, tek sam se registrovao i to uglavnom radi problema koje sam uocio na SP.
Ima tu naravno jos problema koji nisu spomenuti, ali trudio sam se da budem koncizan.
Prosle godine sam proveo vikend na SP, koristio sam Vilu Velickovic. Sve je bilo prvoklasno, domacini su me ugostili domacinski! Odusevio sam se SP i prirodom i to je jedini razlog sto sam ovaj put proveo malo duze vremena. Hotel me verovatno nece skoro videti i pored svih onih dobrih ljudi koji tu rade i trude se. Zaboravio sam da spomenem da u hotelu ne postoje nikakve mogucnosti za ubijanje vremena, poput stonog tenisa, bilijara i slicno. Sva sreca da sam poneo dva spila karata! Hotel nema domacina, koji bi uocavao sve potrebe gostiju i nedostatke i adekvatno ih resavao.
Ne slazem se s tobom po pitanju spa centra jer ne skijaju svi, a godi i nama kad se vratimo sa skijanja.
Skijao sam u Francuskoj, Svajcarskoj, Italiji, Austriji, Sloveniji i Kopaoniku i mislim da cu put Austrije od sledece sezone! Sve u svemu, po mom misljenju, Austrija je napogodnija za nas. Pozdrav!