Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 30

Tema: Kozara - noćno skijanje

  1. #11
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    sto se tice starcevice tamo nema vise nista a sto se tice kozare,pitaj pa cemo reci sta znamo
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #12
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ja planiram sutra navece, ako bude radila zica (vrijeme zasad obecava) tako da ces ako bog da da dobijes nocne slike

  3. #13
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Juce je proradila staza, pa sam sinoc bio. Unforcnatli, nista od slika, jer mi se baterija u aparatu zaledila pa doticni nije radio. Sto znaci da sam zadnje dvije zice izvukao vozeci kao po jajima da ne razbijem aparat, a bez ikakve koristi

    Utisci manje-vise kao kod svih, staza je po slobodnoj procjeni duzine kao tanjir Poljice na Jahorini, mozda mrvu duza, dakle nekih 600-700m; blaga, samo sa nekih 50m veceg pada pred samim liftom, uglavnom cak sam i ja sa svojim skijama sa R23 i bez platforme redovno izvozio cijelu stazu u karvu bez razvijanja samoubilacke brzine. Popeglana i dobro osvijetljena (doduse jedan manji dio na sredini je nesto slabije osvijetljen, ali je OK). Guzve nije bilo, ukupno nekih 20-30 ljudi, pa cekanja nema.

    Sve u svemu, za potrebe zavaravanja gladi, bye-bye Vlasic, hello Kozara.

    Sto se produzavanja staze tice, ja sam cuo pricu da je u planu da se probije jos jedna staza uporedo s postojecom, samo sa druge strane lifta.

  4. #14
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oggy
    ...Sto se produzavanja staze tice, ja sam cuo pricu da je u planu da se probije jos jedna staza uporedo s postojecom, samo sa druge strane lifta.
    Samo da ne bude kao sa pričom o novim Vlašićkim stazama i žičarama. Otkad znam za sebe, na Vlašiću će "iduće sezone biti nova staza i žičara". U posljednjih nekoliko godina je riječ žičara zamijenjena sa "dvosjed".

  5. #15
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Pa posto je vec neko spomenuo produzenje staze, kazem sta sam cuo. A iskustvo me uci da ne vjerujem dok ne vidim A i kad vidim prvo provjerim da nije fatamorgana, nevidljiva pojava koja se cesto vidja u pustinji

  6. #16
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oggy
    Juce je proradila staza, pa sam sinoc bio.
    Utisci manje-vise kao kod svih, staza je po slobodnoj procjeni duzine kao tanjir Poljice na Jahorini, mozda mrvu duza, dakle nekih 600-700m; blaga, samo sa nekih 50m veceg pada pred samim liftom, uglavnom cak sam i ja sa svojim skijama sa R23 i bez platforme redovno izvozio cijelu stazu u karvu bez razvijanja samoubilacke brzine. Popeglana i dobro osvijetljena (doduse jedan manji dio na sredini je nesto slabije osvijetljen, ali je OK). Guzve nije bilo, ukupno nekih 20-30 ljudi, pa cekanja nema.
    .
    znaci staza radi jos uvek,sta je s ledom pri dnu,kad sam ja bio bio je jak da sam sve skije izgrebao
    History is made by those who dare to break the rules.

  7. #17
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer
    znaci staza radi jos uvek,sta je s ledom pri dnu,kad sam ja bio bio je jak da sam sve skije izgrebao
    Nije radila nekoliko dana, tek je u nedelju proradila. Na led nisam nigdje naisao, bilo je snijega od cetvrtka navece tako da je vjerovatno prekrio led, a prilicno su dobro odradili posao sto se tabanja tice.

    Ja odoh na Jahorinu danas pa do nedelje, nadam se da ce ostati nesto i kad se vratim, ovaj snijeg obecava

  8. #18
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    Kakvo je sad stanje gore,ima li snega,kad planiraju pustanje u rad otisao bih malo da otvorim sezonu
    History is made by those who dare to break the rules.

  9. #19
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Bijah (ovo je aorist) nedavno na Mrakovici, pa upratih (opet aorist) ova dva ratraka. Mislio sam da imaju samo jedan. Jedan od njih vuče i "frezu".
    Šteta što ih protekle zime snijeg nije poslužio.
    Mrakovica 1.jpg
    Mrakovica 2.jpg

  10. #20
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Ma izgledaju mrak ti ratraci sa Mrakovice. Kolko li su stari? Nako od oka modeli iz 80-tih godina (retro sto bi rekli).
    MOram ti reci da se divim kako ti ratraci po nasim centrima sluze po svoje stare dane.
    Citam nedavno clanak o onoj njemackoj firmi koja pravi chuvene modele "Pisten Bully". Kazu zivotni vijek ratraka na gleceru (sezone od 9,10 mjeseci) je 5 godina, a u centrima u kojima sezona traje od decembra do aprila je zivotni vijek 10 godina. Vidis da nemaju pojma: pa ti ratraci po Bosni su brat bratu 20 godina stari.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •