Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 60

Tema: Atomic RaceSL

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    11.01.2012
    Godina
    45
    Poruke
    39

    Podrazumevano Atomic RaceSL

    Naleteo sam na ove daske u Inter Sportu po nekoj povoljnoj ceni od oko 350eur! Jel ima neko iskustva sa ovim skijama i jel vrede ovih para???

  2. #2
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Ako ti odgovara duzina (a mislim da ih ima samo u 160 duzini koliko se secam) Mozda bi ti bolje varijanta bila Progressor 8+ ili Salomon 24h Deytona a cena progresora je bila 37h a neuporedivo bolja daska. Inace Atomic Race ST vise imas ovde o skiji(mislim da nije SL nego ST u InterSportu u prodaji):

    http://www.atomic.com/en/Products/Al...0.aspx?filter=

    Imao sam isto pitanje kao i ti u gornjoj temi ali ja sam uzeo Progressor 8+. Ako imas Pika karticu mozes da ih uzmes na 12 rata bez kamate. I jos jedan info, u toku sledece nedelje ce biti jos jedan popust tako da ako mozes, sacekaj sledecu nedelju i proci ces jos jeftinije. Opet, moj savet Fischer Progressor 8+ (mislim da ima jos 1 par tamo) ili Deytona 24h ako bas zelis da kupis u Intersportu. Ako ne, idi do PlanetBike-a. Javi se na PP ako imas jos neko pitanje.

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL, K2 outlow
    Poruke
    198

    Podrazumevano

    Pogledaj tačno koja je to skija. Ako je Atomic Race TI SL, to je vrhunska slalomska skija koja vredi više od navedene cene(ako je ova skija u pitanju javi, i ja sam zainteresovan). Druga varijanta, i verovatnija, je da je to neki od modela koje Atomic pravi za Intersport i ovakvi modeli nose različite oznake od "službenih" Atomoc modela, pa se u tom slučaju pomuči na google-u da nađeš kakav je to model i koje tvrdoće.

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    11.01.2012
    Godina
    45
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Ovde i Inter Sportu u Kragujevcu ima samo ova Atomic i neke Elanove wave flex ili tako nesto, ovih Atomic sa ovom oznakom nema na zvanicnom Atomic sajtu pa nisam siguran u kvalitet!

  5. #5
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    @Shusha
    Vidi da li pise na repu skije zemlja porekla. Moguce da je Bugarska (imaju tamo fabriku). To nije uopste losa skija ali mogi modeli iz Bugarske nisu predstavljeni u zvanicnim katalozima Atomica. Model Sl Ti nije sigurno, on je mnogo skuplji i spada u vrhunske modele Atomica i skije uopste (kupio sam ga pre 2 nedelje u Beosportu a prosle nedelje sam bio u Fra. i cena je nesto vise nego kod nas a nije ni preiblizno ta koju ti navodis). Mislim da to nije ni model ST ali ako jeste to je top cene (tu nemoj da oklevas) i ona je u rangu sa Progresorom 900 a ne sa Progresorom 800 i nema taj "setajuci radijus" o kome je vec dosta diskutovano

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    11.01.2012
    Godina
    45
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Ne ovo je SL i na repu pise Handmade in Austria!

  7. #7
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Pa da sad ne ulazimo u trag koji je to model i sta na njemu pise, tesko da ces pogresiti ako uzmes Atomica Race (mislim da uopste se ne moze pogresiti u tom izboru) pa kakav god da je model i gde god da je proizveden. Samo odaberi duzinu modela koja ti odgovara i seci stazu do mile volje na vrhunskim kantovima

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    11.01.2012
    Godina
    45
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Pa to mene buni, da li to ima veze sa Race skijom ili samo pise na njoj jer za te pare mi nesto sumnjivo!

  9. #9
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Sada kada sam bio na skijanju, cimer je imao Atomic Race dizine 160cm, struk 65mm, boja standarna crveno bela. Ali pazi oznaku SLC. Pa to nisam cuo nigde, kao neki Mercedes. Iznajmio u Beosportu. Uzeo da probam, a ona pici li pici, poprilicno laka skija pogotovo u odnosu na moju, ali to me nije prevarilo, gazio sam je i sve snage jer tako mora da se vozi . I ide kao po sinama. Malo slabije ide kroz razrovan sneg na stazi zbog uzeg stuka, kantovi drze odlicno. Za uredjenu stazu dusu dala

  10. #10
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Mama mi radi u Merkatoru i i dalje mislim da nije to ta skija o kojoj se prica. Atomic SL Ti nije milion posto. Siguran sam i da je ima samo u jednoj duzini 163 ako se ne varam. Skija ko skija je jako dobra, tu se slazem, ali kad je vec Milan pomenuo kantove, tu ne moze da pridje ni jednom Fischer modelu koji je u tom segmentu daleko ispred svih I ja opet mislim da je za slicne pare Progressor 8+ (skuplji 2000) bolji izbor ako i dalje ima duzina a takodje pogledaj u Planet bikeu jer imaju 30% popust neki model Volkl ili Elan.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •