Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 82

Tema: Clan @Grazer i njegovo...

  1. #11
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    vas dvojica kao novo pridosli clanovi bi stvarno trebali da se naucite ponasati. ne mozete vredjati druge clanove tako
    I PONOVO OFF.......ali svako "Gospodine", VI ste taj koji je uvredio svojim postupkom, kaj ne?
    Imate li "Gospodine" CINJENICU koja kaze SUPROTNO gore iznetim sa moje strane?
    Btw...sad pogledah ..pa ovaj @dredd63 je na Forumu od 2006?ccccc
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  2. #12
    Junior Member Dredd63 avatar
    Datum registracije
    06.01.2006
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Za pocetak: Join Date: Jan 2006

    A za kraj: Pocetnicki nivo ne zavisi od broja poruka. Vec od pameti koja je sadrzana u njima!!!

  3. #13
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    dajte ljudi; ovo javno prozivanje nema smisla; shvatam frustraciju u vezi dogovora, ali takve stvari se na zalost desavaju. Razumio bi da je ovaj grazer neki 'maloprivrednik' pa da svako malo prodaje nesto na malim oglasima, i svako malo nekoga izradi za deal, pa da mu se posveti zaseban topic, ali ovo je cini se bio ''incident''. rekao si mu sta si imao i sta o tome mislis, ali sad dalje forsirati temu i od ovoga pravit ekscese, nema smisla.
    ps
    samo da naglasim; pojma nemam ni ko je ni sta je grazer, ne poznajem ga licno i ne stajem na njegovu stranu, samo covjeka vjesati na stub srama, zbog propalog posla od( ako sam dobro skonto) 20E ?, to malo izlazi iz proporcija.

  4. #14
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Ja mislim da je ok sto je pomenuo problem jer ce svako sledeci razmisliti ako bude kupovao od Grazera. Nije lepo ako je to uradio ali opet sa druge strane, moja stvar, ja cu da je prodam kome hocu i za koliko hocu ali ako sam sa nekim nesto dogovorio, ispostovacu to do kraja zbog svog obraza. Da se razumemo, ne poznajem nikoga ali razumem obojicu, Grazer hteo da zaradi vise a hallo-u je krivo sto je covek tako postupio.

  5. #15
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    ako je njemu krivo rekao je sta je imao i zdravo. Covek na svaki moj post odgovara s provokacijom i svako malo mi salje poruke na pp i proziva.
    Covek nije normalan! kao da sam ga u najmanju ruku za 1000eur izradio.
    Moja je stvar kome cu ja svoju kacigu prodat!

    zahtevam od moderatora da se banuje jel od njegovih 20 postova 15 je sto mene proziva na svim drugim temama.

    hajde recite mi jel to normalno?

    i molim vas nemojte svi glumiti generale nakon bitke kada bi vas 99% isto postupilo. ja trebam da saljem tj nosim kacigu u Bg za 20eur a dodje mi covek u Bl i kupi je za 40eur. Pa vi zakljucite sami.
    History is made by those who dare to break the rules.

  6. #16
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    [QUOTE=Dredd63;65630]Za pocetak: Join Date: Jan 2006

    A za kraj: Pocetnicki nivo ne zavisi od broja poruka. Vec od pameti koja je sadrzana u njima!!![/QUOTE]

    Citirati Originalno postavljeno od Dredd63 Pogledati poruku
    Verovatno je to poslovni princip u Sloveniji.
    Kod nas jos vazi da se Ljudi vezu za Rec, a Volovi za Rogove!!!
    odosmo u offtopic, ali...@dredd, mada si vec dugo clan foruma ne mogu da te ne upitam, da li bi ovo trebalo da implicira da se ''kod vas'', ma gdje to bilo, svi poslovi odvijaju po principu fer pleja, cojstva i obraza, a ''tamo kod njih'' po zakonima brutalnog oportunizma ? ne znam jel ovo bio cinizam s tvoje strane ili sala, ako jeste onda izvini unaprijed. ali kad smo vec kod moralnih normi; zar je oke u replikama koristiti ovakve stereotipe i nepravedno generalizovati jedan kompletan narod ? skiman ovdje nije prisutan kao predstavnik republike slovenije, nego kao individualni clan foruma, (sa svojim vlastitim misljenjem. mogao je biti i iz Mrcajevaca i biti pragmatican po pitanju biznisa, zar ne?). a kako je skijanje individualan sport, tebalo bi barem na ovom forumu izbjegavati komunikaciju koja se svodi na nivo ''mi, vi, oni''

  7. #17
    Junior Member Dredd63 avatar
    Datum registracije
    06.01.2006
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Mislim da smo debelo u off-u.
    Ali radi istine nemoze da prodje sledeca teorija:

    "Ko da prvo pare, njemu mlada....da vam se gospodine isplati...."

    Prica o kupovini kacige je prethodno ispricana i moze se naci na sledecoj adresi:

    http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=5578

    Ako se pazljivo procita moze se videti da se neprica o 20 i 40€ vec o 10€ koliko je kaciga dogovorena za prodaju, a prodata za 20€,

    Grazer:
    ("molim vas nemojte svi glumiti generale nakon bitke kada bi vas 99% isto postupilo. ja trebam da saljem tj nosim kacigu u Bg za 20eur a dodje mi covek u Bl i kupi je za 40eur. Pa vi zakljucite sami.")

    Naravno da je nisam generalizovao narodnu pouku na ceo narod ili ti nacionalnu pripadnost. Samo mi malo smeta neprincipijelnost, laz, nekorektnost. BILO CIJA.

    Sto se mene tice zavrsavam sa prepiskom, nisam imao nameru da bilo koga prozivam, a narocito ne da uvredim.

  8. #18
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @ Grazer, @ Hallo:
    E, ja sam pratio sve! I ono prvo kad je ovaj "prevareni" clan @hallo otvorio temu, a i sada. Ovako: Grazer ga je ispalio za kacigu. Cinjenica. Ali brate @hallo ti ga udavi sa isterivanjem pravde! Sta ocekujes? Da ti se Grazer izvini i da ti kupi novu kacigu? Sta? Vidi ovako: prosle godine sam kupio kacigu u intersportu bgd. Briko. Crna. Odlicna je. I vratio se sa SP i vukla sa u decijem sedistu par dana. Onda je "korisnik sedista", jel, moj sin dosao na red. Kaciga je "odletela" negde. U kolima - nije, u gepeku - nije, u garazi - nije, na placu u shupi - nije, u ormanu gde je ski oprema - nije, na terasi -nije. Nema je nigde jbt! Vec godinu dana je tako. Malo-malo pa kao trazim je. Pojavice se, kad-tad. Tako se od prosle godine pojavio i rucni garmin, a vala i jedan externi hard... Mozda je slemuga i kod babe i dede na selu, nem' pojma.. A ne treba mi. Nosio sam je jedan dan, skuvao se i ne mogu ja to. Za mene je max kapa i brile preko, sve ostalo je opterecenje. Veruj mi, ako je nadjem, POKLONICU TI JE, ali za uzvrat MOLIM TE batali ovu pricu! Mislim da si u pravu, jeste te ispalio, ali zemljace, sto je mnogo, mnogo je. Moj sin od tri godine ume da kaze: "smorio si zeku!" I vala jesi. Da ponovim, ako je nadjem, ozbiljno, poslacu ti je, ne treba mi..

    Pozdrav obojici i nek pametniji iskulira dalje ovu pricu.

    @Sapa: bravo majstore, sve potpisujem! Svaki tvoj post ja se uglavnom pokidam od smeha, vrhunski - u poz smislu, naravno! SAPA za preCednika!

  9. #19
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    a moze li nekako da mi se sredi funkcija preCednikovog licnog vozaca? zvuci kao manje stresan i manje odgovoran posao, (a i precednici su uglavnom neki streberi, bas ko predsjednici razredne zajednice. )
    ps
    aj ti macak nabasaj na taj sljem, i posalji covjeku, pa da se mir vrati na ovaj forum.

  10. #20
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    E, evo i mene malo stariji od 2006 godine, ljudi bre batalite pricu i prozivanja, i znajte kod nas na ovom forumu ne postoji kod nas i kod vas. Za sve ove godine koliko postoji ovaj forum a tu sam od pocetka stvarno nije bilo ovoliko provociranja, dosta je bilo stvarno..........

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •