...shvatanje "poslovanja" koje je DIREKTNO mene "pogodilo"!
http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=5578
Ukratko:
1. pomenuti "Gospodin" je ponudio kacigu na prodaju po ceni koju je ON odredio i sa isporukom u Beogradu koju je ON predlozio
2. ODMAH sam odgovorio da cu kacigu uzeti
3. posle par SMS-ova i poziva kupo-prodaja dogovorena pod uslovima koje je "Gospodin" trazio i predlozio (nisam cepidlaka, ali recimo da me je to kostalo cca 700 din-poziv ka broju iz BiH!)
4. nakon 2 dana obavestio me je da je kaciga prodata nekome drugome za vece novce i da je to "cist business"????


@ADMINISTRACIJA
Molim da mi objasnite iz kog razloga je izbrisana prethodna tema otvorena sa moje strane upravo o ovom problemu? CINJENICE lepo pokazuju sta se i kako desilo, dakle nisam slagao NISTA. Ako je Vas cilj da zastitite pomenutog "Gospodina" onda ste trebali ukloniti i tragove o njegovoj "prodaji" kacige (mada i to nije bas moguce jer imam sacuvanu temu na svome PC-ju!)....
Zamolio bih da, u skladu sa Pravilnikom Foruma, zastite SVE clanove Foruma kada je to JASNO potrebno i da ne zauzimate subjektivni stav u slucaju kada CINJENICE kazu drugacije!
U nadi da je ovo ipak Forum koji postuje SVOJ Pravilnik, i JEDNAKO tretira SVE svoje clanove pozdravljam Vas.