Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 22

Tema: Kako do Bele reke 2 ?

  1. #11
    Cafe team KOP_MANIA avatar
    Datum registracije
    05.11.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Atomic
    Poruke
    346

    Podrazumevano

    Kako da smanjim sliku da mogu da je postavim posto je velika
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  2. #12
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    BR2 je bila nikad bolja juce
    Naime juce sam posle dobrih 10-15 god skijao opet na BR2, zadnji put je staza bila skroz neuredjena sa kamenjem i terenskim skokovima i balvanima po njoj, tako da sam je sve do juce izbegavao u sirokom luku misleci da je situacija slicna. Nakon pohvala na forumu otisao sam da vidim na sta lici sad....i veoma prijatno se iznenadio....lepo uredjena staza bez mnogo ljudi doduse malo premekana ali to je posledica padavina od pre neki dan...

    Guslanja ima jedno 10 min, nije mnogo strasno, pogotovu kada te saceka dobro sredjena staza.

    Deo sa kamanjem, nije bas zgodan, ali uz malo vestine moze da se prodje...problem tog dela je sto je potpuno okrenut jugu i sunce ga greje celi dan tako da sneg brzo kopni i kamenje ostane da strci....dok se ne instalira sistem zasnezavanja mislim da ce taj deo uvek biti problematican.

    Pogled....mislim da nema lepseg sa Kopaonika

    U svakom slucaju mislim da je staza po konfiguraciji daleko najkvalitetnija na Kopaoniku i da apsolutno vredi i guslanja od 10 min i nerviranja na tih kamenitih 30 m, sve ono drugo sto mi je do sad bilo "najbolje" otislo je potpuno u drugi plan....

  3. #13
    Cafe team KOP_MANIA avatar
    Datum registracije
    05.11.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Atomic
    Poruke
    346

    Podrazumevano

    Eto vidita da Crazy Kong kaze da ima pesacenja od 10 min a ne kao sto su neki pricali 30 min.
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  4. #14
    Senior Member milos79 avatar
    Datum registracije
    07.12.2005
    Skije / Bord
    Salomon Eq.10 3V Race/Head Monster i.M72
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Eto vidita da Crazy Kong kaze da ima pesacenja od 10 min a ne kao sto su neki pricali 30 min.
    Velika razlika je 5, 10 i 15min. Ti si pricao 5min., sto verujem da ni ova nasa "sampionka" u langlaufu iz Uzica ne bi uspela, 10min. moze ako si bas u kondiciji, a 15min. je daleko najrealnije vreme.

  5. #15
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Ajde da se vise ne prepirete...pesacenja ima 15 min, a otklizavanja na skijama 10 min...uredu ?
    Poenta je bila, da je staza tako dobra da mi nije tesko da dva puta dnevno odguslam to parce

  6. #16
    Pa.. Naučio da skijam :-) ai_ski avatar
    Datum registracije
    20.10.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    51
    Poruke
    66

    Wink Nick

    Crazy...

    promeni nick u blue helmet:p

  7. #17
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    sa UN sa strane

    @kop_mania:
    u photoshop-u importuj sliku, idi na image size, postavi parametre, shift+s i sachuvaj pod novim imenom i novom extenzijom (mozda je najbolje .jpg)
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  8. #18
    Hocu da skijam!!!
    Datum registracije
    29.01.2006
    Lokacija
    NBGD
    Godina
    44
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Pogled....mislim da nema lepseg sa Kopaonika

    U svakom slucaju mislim da je staza po konfiguraciji daleko najkvalitetnija na Kopaoniku i da apsolutno vredi i guslanja od 10 min i nerviranja na tih kamenitih 30 m, sve ono drugo sto mi je do sad bilo "najbolje" otislo je potpuno u drugi plan....[/quote]


    Slazem se za pogled i kvalitet staze. Zaista neprevazidjen dozivljaj na Kopu! Jedine staze koje se po vidikovcu mogu meriti sa njom su, po meni, Gvozdac i Ledenice. Ono sto je posebno na njoj je i pogled sa zicare(uz "blagu" rotaciju glave unazad za 180 stepeni).
    Ako se tome doda i osecaj da je staza samo tvoja i mogucnost da posle kamenjara se odmoris uz zrake sunca na stazi. Cool!!!
    Definitivno njisplativije veslanje na Kopu.
    Izmenio/la ngdavil; 16.02.2006 u 14:57.
    Ukoliko ne razlikujete skije od borda: skije su ono cega ima komada dva!!!

  9. #19

    Podrazumevano

    Hvala svima na odgovorima.Na srecu,javio se Mladen da ce biti na Kopaoniku sa Miskom,pa cu im se pridruziti,mislim da ce tako biti najlakse da se ne izgubim negde na putu

  10. #20
    Member Flow avatar
    Datum registracije
    18.09.2005
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    47
    Poruke
    96

    Podrazumevano

    Aha, onda OK
    ako su njih dvojica u pitanju nemoj brinuti, u sigurnim si rukama

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •