Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 21

Tema: Najbolji hotel na Kopaoniku.

  1. #1
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Arrow Najbolji hotel na Kopaoniku.

    Pozdrav svima,

    Planiram da sredinom Marta sa porodicom posjetim Kopaonik i jako mi je bitno da odaberem najbolji hotel za njih. U pitanju je supruga i dvoipogodisnja cerka. Oni ce najvise vremena provoditi u hotelu pa mi je bitno da hotel ima sto vise sadrzaja (spa, bazen, igraonice, radionice i sl.). Cijena nije presudna. Takodje, ne bi valjalo, a to opet nije presudno, da hotel bude predaleko od staza (zbog mene).

    Posto nikada nisam bio na Kopaoniku, ne znam ni polozaj hotela ni koji sve hoteli postoje, pa me interesuje vase misljenje. Ono sto cujem od ljudi iz Podgorice je hotel Grand, ali sve mi se cini da oni ni za jedan drugi ne znaju.

    Pretpostavljam da snijeg sredinom Marta nece biti problem

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2010
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Grand je najluksuzniji hotel na Kopu i tamo ima svasta od tih spa, fitness, kuglana, bilijar sala sadrzaja, a mislim da ima i decija igraonica. Nalazi se odmah iznad doline sportova, sto je mozda cak i najbolja moguca lokacija. Takodje, za pohvalu je i vila Nikola koja se nalazi nesto dalje od Granda, ali samim tim je i cena povoljnija.
    Konaci, Jat apartmani, Jugobanka, to su sve mesta na odlicnim lokacijama i relativno pristupacnim cenama. Vecina njih ima i sajtove koji imaju i cenovnike i mogucnost rezervacije, tako da eto, uzivaj u potrazi.

  3. #3
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    I bre pa sta pitas, ako pare nisu problem onda svakako Grand, mada ja znam jedan bolji u Austriji, ako pare vec nisu problem

  4. #4
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    ....a mozda i ispadne jeftinije u Austriji!

    Vise muzike za manje para!

  5. #5
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Hvala svima na odgovorima!

    Austria nije opcija da se ide ovoga puta, zbog toga i pitam za Kopaonik.

    Ako neko ima jos neki predlog osim Granda, rado cu ga saslusati!

  6. #6
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Igi, na Kopaoniku hotele koji imaju sve sadržaje koje tražiš možeš da nabrojiš na prste jedne ruke. Kada u jednačinu dodaš i udaljenost hotela od staze onda se izbor dodatno sužava pa nemoj da očekuješ drugih predloga. Grand ili eventualno Angela, i to ti je to.

  7. #7
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nemoj da ideš u Angelu, sve u krugu Konaka je sada sranje zbog onog mesta Exit - tuku muziku od 23 uveče do 2-3-4 ujutru - basovi cepaju u celim Konacima.. I tako već 3 godine i baš ih briga, navodno je taj lokal Exit privatan (ne rentira od Koleta) pa rade šta im se hoće/može.

    Zato, ako tražiš sve to imaš izbor Grand, i eventualno Klub A.

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    38
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Ako hoces nesto manje,a dobro.ali izvan centra.U Brzecoj pogledaj Hotel Ozon.za moj ukus to je to,pogotovu ako im najavis u rezervaciji da hoces saunu,bazen,imaju neki mali spa.Cuo sam da je i Hotel Junior u Brzecoj pristojan.To ti je sve u podnozju planine,moras da se penjas da bi skijao,moze zicom,ali ja vise volim kolima.
    I da,naravno,sto su ljudi vec rekli: Ne grantujem da je to sto budes platio zaista vredno te cene

  9. #9
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Mi smo pre 2-3 sezone bili relativno zadovoljni u klubu A. Ima bazen i djakuzi, bila je igraonica i neki kafici. Nista preterano u principu, ali okej lokacija i znaci igraonica zbog sestrinog klinca. Nestto mi se cini da u osnovnoj ceni Grand i nije mnogo skuplji a daje vise. I tu je bila neka igraonica, ranije sa nekim bezveznim radnim vremenom, ne znam kako je sada. Kumovi su odlicno recimo prosli u JAT apartmanima za male pare, klinka od 6-7 godina je sprtala hodsnicima malo, a ima i restoran, bilijar sala, i sl, pa im nije bilo dosadno nimalo!

  10. #10
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Hvala jos jednom svima na komentarima.

    Zbog posla, nismo u mogucnost da idemo prije 17 Marta, a danas smo zvali i odradili rezervaciju 17-24 Mart.

    Interesuje me da li u tom periodu ima dovoljno snijega? Mislim da poslije zadnjih padavina ne bi trebalo biti problema, ali ne znam kako je gore bilo prethodnih godina.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •