Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 30

Tema: Kafići i restorani na SP

  1. #11
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    I to je to...

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    bio sa cerom od 02-05,01, malo na skijanju. radila gondola i posle 2 dana i babin zub.
    zbog toga smo bili osudjeni na koriscenje kafica kod polazne stanice gondola, na zalost....
    naravno da i ove godine nije radio wc, bar ne onaj zvanicni u kaficu...
    naravno da meni nije bio problem, ali cerki od 10god....
    i naravno pitaj ja tipa koji radi u kaficu zasto i ove godine ne radi wc, sta je problem, kaze mi ne moze da radi kada ga koriste njih 1000, a od toga pola nisu gosti kafica. I verovatno je u pravu, jer drugih wc-a nema, bar ne da ja znam. Platimo ski pass, ali bez prava odlaska sa staze za potrebe....
    nisam mogao da ocutim tipu iz kafica i kazem mu, "odgovori cu na to sto si mi rekao, ali ti se nece svideti, ne smem da drzis kafic bez wc, to ti ni jedna sanitarna inspekcija ne bi dozvolila. s druge strane, u pametnim kaficima, wc moze da koristi svako ko ima fiskalni racun iz tog lokala"....
    Nema potrebe da pisem da za cetiri dana nisam dobio ni jedan jedini fiskalni racun... a saku pomfrita placao 200din....

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    12.12.2013
    Godina
    33
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Bitno da na svakoj izjavi po 4 5 funkcionera pricaju kako razvijaju staru planinu, kako su im puni kapaciteti i kako ce da grade teniske terene kule i gradove... u pravu si prijatelju bolje da naprave nekoliko wc a i jos neku stazu... Koliko se secam pre neku godinu je na izlazu iz gondole bilo postavljeno 2 3 wc a...

  4. #14
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    @mickeu@
    E mickeu nasmejao si me do suza, izvini sto se smejem ali trebalo bi da znas da taj kafic ili koliba nema ama bas ni jednu dozvolu za rad... i niko im nista ne moze. To su podigli na divlje i tako sljakaju do dan danas, tako da ih bas zabole da li im radi wc ili se neko zali na nesto... tuzno ali je tako

  5. #15
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Romane, u pravu si....
    a posto nemamo gde, mi svi slozni idemo tamo i gundjamo...
    umesto da se nekada slozimo i kazemo necemo tamo dok ne srede wc i fiskalne...
    voleo bih da znam gde su sada sve one silne inspekcije da malo izadju i oni na stazu...

  6. #16
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Cak su jednom i bili zatvoreni... mislim da je trajalo dva dana. I nastavili da rade kao da nista nije bilo. Ruku na srce neko stoji iza njih jer posle toga rade bez ikakvih problema

  7. #17
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    a onda nam smeta restoran na Pancicevom vrhu, a ne vidimo ovaj nama ispred nosa...

  8. #18
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    bilo bi lepo kada bi, kako se to kaze, NADLEZNI malo i skijali, a ne samo da nas nasankavaju....
    gde je sanitarna i finansijska inspekcija...
    Gospodo inspektori, ajde malo radite svoj posao i nama koji placamo skipass omogucite normalne uslove...

  9. #19
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Ko o cemu, baba o ustipcima, a ja o wc u kaficu
    Sta mi je poslao Rukovodilac Odeljena za inspekcijske poslove iz Knjazevca.
    Naravno da me je uputio na Republickog turistickog inspektora



    http://mtt.gov.rs/download/Pravilnik...SKIJALISTA.pdf

  10. #20
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Uffff... nije mi jasno zasto ti je poslao pravilnik o min uslovima za skijaliste? Greskom ili te nije razumeo...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •