Strana 8 od 47 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 463

Tema: Ski jakne

  1. #71
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Da, pogledah i ja na sajtu detalje za Goodhood i deluje mi da ima deblji donji sloj pa da je samim tim i toplija. A realno, i na oko mi je nekako bolja

  2. #72
    Member
    Datum registracije
    06.02.2012
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Ja sam prosle sezone kupio NorthFace sa hyvent materijalom , materijal je dobar, i vrlo cvrst, ali na kraju sam reklamirao jaknu, zato sto nije "disala".
    Doduse ja sam imao model koji je imao unutrasnju jaknu koja se spajala sa spoljasnjom skoljkom (TRICLIMATE®).
    Bukvalno lejeri odece na meni su bili suvi, jakna spolja potpuno suva, a taj unutrasnji deo potpuno mokar.

  3. #73
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ Pogledati poruku
    Da jeste, razmisljah malo o tome. Nazalost, problem je sto je u Nisu izbor nikakav...
    Imas u onom Puminom outletu na Trgu Vojske Fila ski jaknu ,ostao im jos jedan komad u L velicini,ja sam video malopre,cena oko 9000 dinara (materijal 10k/10k),dobra cena za materijal tog kvaliteta,ja bi uzeo za mene al sam u martu na snizenju kupio dva McKinley-a,oni snizeni kostali duplo vise od ove File.

  4. #74
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Ako mene pitaš ovde je bitna razlika jedino u boji.

    Nego videste li vi ove pantalone
    http://www.snowinn.com/ski-store/sal...ts-man/15366/p
    Ovakve nikad nisam video, duboke do rebara, a tregere ne vidim.

  5. #75
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iki_xx Pogledati poruku
    Ja sam prosle sezone kupio NorthFace sa hyvent materijalom , materijal je dobar, i vrlo cvrst, ali na kraju sam reklamirao jaknu, zato sto nije "disala".
    Doduse ja sam imao model koji je imao unutrasnju jaknu koja se spajala sa spoljasnjom skoljkom (TRICLIMATE®).
    Bukvalno lejeri odece na meni su bili suvi, jakna spolja potpuno suva, a taj unutrasnji deo potpuno mokar.

    Nadjoh nesto interesantno na trekk-inn sajtu, The North Face Tech reference gde objasnjavaju sve materijale koje koriste, katalog jesen 2010.


    Imao sam isti problem ali pre jedno 10-ak godina kad sam jos bio mlad i lud i voleo pentranje po brdima. Iskusniji su mi rekli nesto vrlo ocigledno, sto si se toliko obukao pa se znojis? Isto kao i ti obucen (shell+fleece), jednostavno nikada jakna nece moci da propusti koliko mozes da se oznojis. Od tada, vise tankih slojeva koje skidas po potrebi i nisam imao problema. Cak i kada nas je hvatala kisa, ostanes suv a to sto je postava shell-a mokra nije strasno.

    Ne kazem da je HyVent super materijal, imam samo kapu koja je napravljana od istog koja se koristi samo kad je mnogo hladno kad se tesko oznojis, samo mislim da ni jedan drugi shell materijal ne bi bio mnogo bolji. To je bar iz mog iskustva a i tehnologija se nadam se promenila za zadnjih 10 godina

  6. #76
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Da, na tu temu je i meni palo na pamet, da li uzeti samo shell ili insulated jacket?

  7. #77
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Ako mene pitaš ovde je bitna razlika jedino u boji.

    Nego videste li vi ove pantalone
    http://www.snowinn.com/ski-store/sal...ts-man/15366/p
    Ovakve nikad nisam video, duboke do rebara, a tregere ne vidim.
    Kazu u opisu "removable suspenders" tako da bi trebalo da ih ima a pretpostavljam da su namenjene za dubooooki sneg.

  8. #78
    Member
    Datum registracije
    06.02.2012
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Meni je prosla reklamacija, jakna je isla na testiranje i zakljucili su da ne zadovoljava specifikaciju. Ovi u delta sportu su popizdeli, posto prvo nisu hteli da uvaze reklamaciju.

  9. #79
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Cekaj, tvoj primerak nije zadovoljio specifikaciju ili cela serija?

  10. #80
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ Pogledati poruku
    Da, na tu temu je i meni palo na pamet, da li uzeti samo shell ili insulated jacket?
    Shell je vise za setnju/planinarenje. Nije mi nesto u secanju da sam video skijaske jakne bez ikakve postave proletos. Kroj je skroz drugaciji, skijaske su vise uz telo, shell je vise komotan, cak i oni koji su za planinarenje su kratki sa duzim rukavima. Moj izbor bi bio, ako ti treba jakna koju hoces da nosis svaki dan (kad vreme dozvoljava), uzmi neki shell, ako ti treba samo za skijanje, uzmi tanju skijasku jaknu.

    Ja sam nasao ovo upola cene, nosio je 3-4 puta na po 2 sata, skijanje u hali gde je -3, samo sa toplom majicom i to mi je bilo dovoljno. Za planinu bih ili dodao jos jednu majcu ili tanak flis ili oba ako je bas hladno.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •