Strana 5 od 47 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 463

Tema: Ski jakne

  1. #41
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    @miles davis
    Na slikama izgleda dobro a da li si je licno probao i da li velicina L moze na visinu 190 i koliko bi bila kratka dole (ako me razumes sta sam pitao)

  2. #42
    Senior Member miles_davis avatar
    Datum registracije
    10.12.2005
    Lokacija
    Niš
    Godina
    53
    Poruke
    126

    Podrazumevano

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

    Na slici je velicina XL. Ja sam visok 184cm. Sa sirim ramenima od proseka, rukavi su mi taman. Ko sto rekoh ranije, jakna mi je malo presiroka u struku, a duzina je po mom ukusu. Naravno, ovo je sve vrlo subjektivno; ja licno nikada jaknu ne bih kupio bez probanja (ovo mi je prva, a verovatno i poslednja, posto smo dobili dobar dil i kupili za klub, direktno od proizvodjaca)

  3. #43
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    Hrvatska se izgleda neisplati toliko zbog cena isporuke
    http://www.sport-conrad.com/page/delivery-terms
    bolje je u Bugarsku.
    To za HR mi deluje kao greška u toj tabeli - da su prekopirali podatke iznad od Kanade.

    Za katalog: da, ovaj papirni ima 432 strane

    @Tadija: pored Mamuta ja se ne bi požalio ni na Mileta , a ima i dosta drugih dobrih brendova za one sa "dubljim džepom"

  4. #44
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

  5. #45
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Svako ima svoj lični stav, način izbora i na kraju će negdje presjeći...
    Samo bih skromno sugerisao da se izbor prije traži u svijetu alternative dostupnih robnih marki na ovim prostorima. Naročito "popularnim", jer nerijetko je ono što je "popularno" vezano za malverzacije, manipulacije itd. te sa tim čovjek ima solidnu šansu da ne dobije pretpostavljeni kvalitet i...
    Evo ovdje je već naznačeno par robnih marki, koje su se ako ništa drugo dokazale na raznoraznim filmovima, u namjenskim magazinima i sl. Naravno da je današnji marketing čudo, no ljudi koji su ih nosili su prošli ekstremna iskustva. A ima toga još...

  6. #46
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku



    Da, to je samo jedan od vrhunskih proizvodjaca, mozda i najbolji. Tu je i Peak performance, kao i Millet, pomenuti Mammut, North Face, koje ne treba stavljati u istu recenicu s Colmarom...

    Drugar ima Arcteryx ski jaknu. Ja mislim da je moj malo deblji duks tezi od nje.

  7. #47
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Ne mogu da pricam o trzistu Srbije (ili Beograda posto izgleda da trziste ne postoji van Bgd-a) ali moja lokalna radnja drzi Phenix, Descente i Peak Performance od "malo" skupljih uz Head i Salomon. Koliko sam video po Kopu, Descente se vidja, Phenix redje a mislim da sam samo video par ljudi sa Peak Performance. Na srecu, imaju 50% snizenje jos od nove godine sto smo lepo iskoristili.

    Colmar je definitivno dobra marka, mada su cene u Srbiji prenaduvane, kao i za ostale luksuzne stvari. Uz gore pomenute tri ne bih se bunio ni za Eider, Goldwin, Mammut a ni Spyder.

    Jakna mi je inace najmanje bitna stavka, za skijanje sam koristio The North Face koju imam vec 7 godina i samo sluzi za sport ali ne propusta vodu i vetar pa uz jos 4-5 slojeva super sluzi.

    Pogledajte i The North Face, Marmot, Helly Hansen, Rab, Columbia, Berghaus, Jack Wolfskin... sve su ovo firme koje uglavnom proizvode "outdoor" stvari (ne znam kako bi ovo preveo) ali definitivno ne spadaju u rang gore pomenutih.

    Da, ako vas put nanese u Englesku, postoji i pristojna firma Tog24 a znaju da imaju i super rasprodaje.

  8. #48
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od DRAGON Pogledati poruku
    ... koje ne treba stavljati u istu recenicu s Colmarom...
    Šta si hteo da kažeš?

  9. #49
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Mislim da su gore pomenuti proizvodjaci ispred po tehnologijama i kvalitetu, da su okrenuti drugacijem profilu kupaca. Colmar i slicni brendovi izvikani i precenjeni...

    Na stranu sto se meni licno povraca od Colmara, Bognera, a izgleda ce i od Kjusa...

  10. #50
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Sve je to upotrebljivo, naravno ako odgovara naznačenoj specifikaciji, namjeni itd.

    Više mi se čini da ti, a i nekim drugima, smeta pojava oko tih robnih marki stvorenih u ovim krajevima, a ne one same...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •