Strana 32 od 47 PrvaPrva ... 22303132333442 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 311 do 320 od 463

Tema: Ski jakne

  1. #311
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Nema problema

    Vidim da te ljudi malo zezaju a ja ne vidim zasto, jer potpuno shvatam tvoju logiku. Englezi imaju poslovicu: "kupi jeftinu stvar - kupices dva puta".
    Ljudi takodje ispustaju iz vida da lep shell ne mora samo na planini da se nosi, vec i u gradu - pa evo da ti ja dam preporuku za jedan odlican a jeftin - imam ga ja licno. Jedina je zackoljica sto mislim da ova firma ne isporucuje u Srbiju, ali mozda imas nekog ko zivi / putuje preko u skorije vreme, pa bi ti ga mogao doneti:

    https://www.quechua.co.uk/forclaz-40...ack-id_8302503

    Ovaj link je ka prodavnici u Engleskoj, ali ima ih po celom svetu (Decathlon je najveci proizvodjac sportske opreme na svetu). Znaci mogu ti je doneti bilo odakle. Cena, kad se preracuna u €, je nesto ispod €70. Od ove se za priblizne pare ne moze naci bolja, a za bolju bi trebalo izdvojiti dosta vise para.
    Evo i 2 klipa gde bolje mozes videti njen izgled i karakteristike:




  2. #312
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Decathlon ima u Temišvaru i naravno prodaju QUECHUA brend

  3. #313
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Samo da se javim da sam na kraju kupio Killtec jaknu. Na zalost mada sam hteo Millet. Da vas vise ne smaram sa kupovinom jakne. Sad je sledeci polar.
    Jos jednom da vam se zahvalim na savetima i predlozima. I izvinite ako sam bio dosadan.

  4. #314
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Preporučujem ti da bude od "Polartec" materijala, takvi second layeri obično imaju etiketu negde sa znakom:

    polartec_logo.jpg

    Imaš u npr. SportVision radnji HH od Polarteca (mislim da je oko 5000rsd sada na popustu).

  5. #315
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    @wlad, zakasnismo sa savetom

    @Zuba, daleko od toga - kao sto si i sam rekao, lova ne pada s neba. 3x meri, 1x seci. A pitanja koje si postavljao - odgovori na njih ce dobro doci nekom drugom kad bude kupovao jaknu. Tako da sve je u redu

    Nadam se da ce te jakna koju si odabrao dobro sluziti! Uzivaj kad odes na Kop!

  6. #316
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Hocu hvala. Nisam kupio ne zato sto je skupo vec kad sam ponovo probao nakako mi nije pasovalo ispod pazuha a probao sam L velicinu. M bi mi bilo malo. A sto se tice kasnjenja nema veze ima tu jos prostora za pitanja.

  7. #317
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    ^^^^^ Potvrdjujem ^^^^^^^

    Polartec je prva liga. Znam da nisi gledao jakne u tom segmentu marketa (skupe su), ali jakne s Polartec Neoshell membranom imaju najvecu paropropusnost od svih membrana na marketu danas.
    Njihova garderoba je zaista vrhunskog kvaliteta.
    I njihovi flisovi i slojevi su takodje u samom vrhu.

  8. #318
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Pogledaću ih. Bar za razliku u ceni jakne da kupim dobar flis.

  9. #319
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Bogami, računam da je ta razlika u ceni i veća nego za dobar flis. Verujem da si napravio ispravan izbor.

  10. #320
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    @ snowglisser Cuo sam za Quechua firmu i zao mi je sto je nema kod nas. Da i u Temisvaru je najveci izbor. Mislim da bih imao preko koga da nabavim ali jedino ostaje problem da se ne predjem za velicinu bilo kog njihovog odevnog proizvoda. Mozda za sledecu sezonu ako mi se dopadne gore.

    @plageton Razlika je bila 9k rsd. Ali napominjem pare nisu bile problem.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •