Strana 19 od 47 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 181 do 190 od 463

Tema: Ski jakne

  1. #181
    Member
    Datum registracije
    01.11.2013
    Godina
    43
    Poruke
    94

    Podrazumevano

    Link sam naveo samo da bi se vidjela slika jakne. Cijena koju sam naveo je za "solarno" plaćanje. Online kupovina u zemljama balkana je mnogo neizvjesna. Čekanje može potrajati do kraja zime, a na kraju još vam ocarine proizvod po nekoj "kataloškoj" cijeni, pa vas dođe skuplja pita nego tepsija.
    Zanimalo me je ako je neko imao takav model kako se pokazala u upotrebi?

  2. #182
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Meni bi trebala mala pomoc oko izbora jakne. Planiram da dam do 250e maksimalno za neku kvalitetnu jaknu ali odustajem od ovih internet prodavnica jer ne zelim da se bakcem sa carinama, transportom, postarinama i slicno... Da li moze neka preporuka kvalitetne jakne u tom cenovnom rangu, 10k jedinica mi je sasvim dovoljno...

  3. #183
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Da li zelis shell jaknu ili jaknu sa izolacijom?
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  4. #184
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    insulation, ne shell...

  5. #185
    Member
    Datum registracije
    01.11.2013
    Godina
    43
    Poruke
    94

    Podrazumevano

    Koja je razlika u realnim uslovima? Vidim da ima povoljnih soft shell modela, ali kontam da ona ne može držati kada je padanje.

  6. #186
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Razlika je što shell jakne nemaju (skoro) nikakvu izolaciju, služe samo da štite od vlage i vetra i da "dišu", a slojeve ispod nje prilagodjavaš temperaturi, generalno u takvoj jakni može da ti bude prijatno i na +15 uz fizičku aktivnost ako imaš jedan sloj ispod, ali sa istom možeš i da sediš(ne krećeš se) na -30 i da ti bude prijatno ako npr jedan od slojeva uključuje duks od polartec 300 materijala . Ove sa izolacijom su punjene i generalno su "kabastije". Sa softshellom nemam iskustva, ali da mogu da biram all in 1 jaknu, skigurno ne bi bila soft shell.
    dzoninho, prošetaj se, pogledaj Volkl jakne u planetbikeu, mislim da imaju nekoliko koje se uklapaju u budžet, a zanimljive su i helly hansen koje mislim da uvozi i prodaje sportvision(neka me ispravi neko).
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  7. #187
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Hvala Tadija, bio samv eceras do sportvision u Uscu, imaju dobre Killtec jakne ali sve veliki brojevi, meni treba neka M a imaju sve L i XL... Ali preko ebay-a sam video iste takve jakne za povoljne cene tako da ce mozda biti nesto

  8. #188
    Member
    Datum registracije
    01.11.2013
    Godina
    43
    Poruke
    94

    Podrazumevano

    Koliko sam ja vidio Killtec je ove godine kod nas stigao uglavnom u seriji 3. Ne znam zašto, valjda računaju na krizu .

  9. #189
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Da, ima i jedna ili dva modela u seriji 5... A na ebay-u serija 20 moze da se nadje za jako povoljan novac... Jer Killtec kao marka nije nesto spektakularan ali meni su to sasvim ok jakne za taj novac...

  10. #190
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Tadija_91 Pogledati poruku
    ali da mogu da biram all in 1 jaknu, skigurno ne bi bila soft shell.
    Nemoj reci dva puta. Soft shell sve vise napreduje, posebno kod proizvodzaca vrhunskih modela.
    Nekoliko postova unazad sam napisao i o polartec neoshell koi se ugradzuje u slft shell jakne, za sada samo shell,
    ali proizvodzaci kao npr Colmar vec imaju soft shell insulated jakne sa pristojnom fabricku amembranu

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •