Strana 17 od 47 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 161 do 170 od 463

Tema: Ski jakne

  1. #161
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    IvanQ
    Sa mnogim stvarima se ne bih bas slozio
    Naravno da se ne treba sloziti, jer bi onda bili jednomisleci ili jednoumni, a to smo prevazisli pre 20tak godina

    Mislim da je plageton shvatio poentu.
    Ja imam goretex proshell jaknu taska nesto preko 800g i ista je mountaineering namene
    sto reci za visenamensko koriscenje u jake aerobne aktivnosti u planini.
    Iako sam mogao uzeti goretex active shell koja je laksa i vise disljiva nego proshell
    ipak sam se odlucio na istu zbog vece izdrzlivosti na testovima.
    Ali...koliko od turista sto ide na skijanje i samo na skijanje i to na skijanje bez vremenskih nepogoda imaju potrebu od ovakve jakne???
    (Evo sta Tor Olav kaze Svindalu ovde u 2.58min)
    Na primer mora cerka sigurno ne, i jos miljoni kao nje. Cast izuzecima.
    Osim prethodno spomenute cetiri membrane vrhunskog kvaliteta, sve ostale membrane su proizvod proizvodzaca jakni (ili drugorazrednih proizvodzaca membrana) i oni su gore dole tu negde bez obzira na velicinu brojke. Mozda je kvalitet izrade jakne mnogo bitniji nego te brojke. Evo na primer bugarski Diel ima jakni sa 15k/30k i...
    Sad ce neko da kaze 'ma daj to bugarski to je sumnjivo' a finski Icepik nije sumnjiv, on prikazuje realno i tacno...jer je finski.
    A mojoj cerci i miljionima kao nje to nista ne znaci.
    Ako ne verujete meni pitajte Stekana, on je starii, iskusnii, a i lepo je napisao u drugom theardu.
    U mom prethodnom postu namerno sam potencirao
    Polartec NeoShell pr1, pr2, pr3
    i kada bih kupovao jaknu samo za skijanje a da pri tome ne zalim za pare to bi bilo jakna sa tom membranom.

  2. #162
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od furious Pogledati poruku
    Lik kaze dobio na kompenzaciji,ima ix 10-15 komada,ima i rossignol,bio sam kod njega kuci izgledaju prilicno dobro ove volkl jakne,kaze da stoji iza toga da su original i kao da su testirani svi modeli prosle sezone i da su se kao pokazale predobre,ima 30 pozitivnih ocena na kupujem prodajem,ne znam
    to da su jakne PREDOBRE moze da kaze samo neko ko je zaista nosio original sa karakteristikama 20k/20k i ovaj Volkl o kome pricas pa da uporedi,uostalom,niko nece reci da se njegova roba lose pokazala!
    uostalom,svako radi kako misli da je najbolje...
    ja sam video letos u N-sportu na nekom snizenju Puma shell sa Gore-tex membranom za 7.900 dinara,idi u neki outlet,sigurno ces bolje proci.

    uzeo u kompenzaciji jakne vredne 250e i prodaje ih za 75??? vest trgovac,nema sta! oduvek sam se divio sposobnim ljudima

  3. #163
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Navedi neko mesto gde mogu da odem gde mogu da se nadju jef. Ski jakne

  4. #164
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ninic Pogledati poruku
    imas isti taj Northland za iste pare u radnjama N-sport!
    U kojoj radnji si video? Nesto sam gledao pre nedelju dve ali nisam video radnji u glanoj ulici i kod MUP-a. Jedino na trgu ako ima. Inace ima popust na Northland kolekciju:

    http://www.n-sport.net/home/online_shop/amex.html

    I jedino ova jakna:

    http://www.n-sport.net/katalog/garde...l#.Up-vxCe83fw

    A ona je 10k/10k ali i niza cena.

    Citirati Originalno postavljeno od furious Pogledati poruku
    Lik kaze dobio na kompenzaciji,ima ix 10-15 komada,ima i rossignol,bio sam kod njega kuci izgledaju prilicno dobro ove volkl jakne,kaze da stoji iza toga da su original i kao da su testirani svi modeli prosle sezone i da su se kao pokazale predobre,ima 30 pozitivnih ocena na kupujem prodajem,ne znam
    To kao ona prica: vozila baba u Nemckoj (za auto) ili sanirana roba. A mislim da sam ove jakne vidjao i prosle godine u oglasima. Pre nekoliko godina mi je jedan lik ponudio slicne jakne tj. voelkl za slicne pare pa kad sam mu pokazao original nije mi vise spominjao. Zvuci isuvise dobro da bi bilo istinito. A to mogu da kazem kao ponosni vlasnik original jakne i pantalona volkl (Nemci pisu voelkl zbog o sa 2 tackice). Ja sam kupio pre par godina na sajmu u Planetbike-u. Mozes da vidis na mojoj slici. Inace Planetbike je zastupnik za volkl pa moze da odes da vidis original jakne kakve su. Kod ovih jakni sta odaje da nije origina:
    1. ove modele nigde na netu ne mozete da nadjete
    2. materijal "na oko" se vidi da nije taj koji koriste volkl za jakne 20k
    3. dezen nigde ne mozes da nadjes na netu
    4. etikete gde pise firma, materijal, karakteristike kod originala su vezene a ne stampane kao ovde
    5. logo na originalu je vezen a ne stampan
    6. etikete koje se skidaju su lose odradjene...

    Verovatno moze da se nadje jos razlicitosti ali je nadam se i ovoliko dovoljno. A evo da vidis koliko kosta original 20k/20k i kako izgleda:

    http://planetbike.rs/pbshop/Ski%20op...te-2013/12490/

    http://performancewear.volkl.com/us/...sh-jacket.html

  5. #165
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Ovaj shell sam video pre par meseci u radnji na trgu Kralja Aleksandra,ne znam da li imaju jos toga,pretpostavljam da je neko kupio za ovu sicu.

  6. #166
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    U kojoj radnji si video? Nesto sam gledao pre nedelju dve ali nisam video radnji u glanoj ulici i kod MUP-a. Jedino na trgu ako ima. Inace ima popust na Northland kolekciju:

    http://www.n-sport.net/home/online_shop/amex.html

    I jedino ova jakna:

    http://www.n-sport.net/katalog/garde...l#.Up-vxCe83fw

    A ona je 10k/10k ali i niza cena.



    To kao ona prica: vozila baba u Nemckoj (za auto) ili sanirana roba. A mislim da sam ove jakne vidjao i prosle godine u oglasima. Pre nekoliko godina mi je jedan lik ponudio slicne jakne tj. voelkl za slicne pare pa kad sam mu pokazao original nije mi vise spominjao. Zvuci isuvise dobro da bi bilo istinito. A to mogu da kazem kao ponosni vlasnik original jakne i pantalona volkl (Nemci pisu voelkl zbog o sa 2 tackice). Ja sam kupio pre par godina na sajmu u Planetbike-u. Mozes da vidis na mojoj slici. Inace Planetbike je zastupnik za volkl pa moze da odes da vidis original jakne kakve su. Kod ovih jakni sta odaje da nije origina:
    1. ove modele nigde na netu ne mozete da nadjete
    2. materijal "na oko" se vidi da nije taj koji koriste volkl za jakne 20k
    3. dezen nigde ne mozes da nadjes na netu
    4. etikete gde pise firma, materijal, karakteristike kod originala su vezene a ne stampane kao ovde
    5. logo na originalu je vezen a ne stampan
    6. etikete koje se skidaju su lose odradjene...

    Verovatno moze da se nadje jos razlicitosti ali je nadam se i ovoliko dovoljno. A evo da vidis koliko kosta original 20k/20k i kako izgleda:

    http://planetbike.rs/pbshop/Ski%20op...te-2013/12490/

    http://performancewear.volkl.com/us/...sh-jacket.html
    Lepo receno!
    Htedoh i ja da komentarisem dezen al ajde...
    Ne volim price o sanerima,kao,odes kod njega u stan a tamo tona robe,naslagano po velicinama i bojama,kao da je lako uci u Armanijev butik i pokupiti od svake velicine i boje po par komada...
    Izvinjavam se,u ovom slucaju nije Armani nego Voelkl!

  7. #167
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ninic Pogledati poruku
    Lepo receno!
    Htedoh i ja da komentarisem dezen al ajde...
    Ne volim price o sanerima,kao,odes kod njega u stan a tamo tona robe,naslagano po velicinama i bojama,kao da je lako uci u Armanijev butik i pokupiti od svake velicine i boje po par komada...
    Izvinjavam se,u ovom slucaju nije Armani nego Voelkl!
    Pa lepo covek reko da je kompezacija

  8. #168
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Ok ubedili ste me,odox u outlet u beosport da uzmem oneil 8k za 11hilj to je to.

  9. #169
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Pa malo je 8k :P

  10. #170
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Neko rece pre par postova da je sasvim dovoljno i da nece da kupuje vise od 8k jer je dovoljno,a i ne idem ja u juznu ameriku da skijam...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •