Strana 12 od 47 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 463

Tema: Ski jakne

  1. #111
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misk0 Pogledati poruku
    Pre 3 nedelje je bio solidan izbor ali mi nije ostalo nikakvo snizenje u secanju, osim nekog natpisa u radnji gde prodaju Bogner ali nisam ulazio.

    Od marki, Colmar svuda a ostalo kako natrcis.

    Imas do ponoci sansu da kupis Spyder jakne na outletinn sajtu upola cene...
    Misko jer barem original colmar ili kinezi? Colmar ima trenutno veliki popust na online njihovoj prodavnici samo sto ne isporucuju za Srbiju:

    http://shop.colmar.it/ITA/en-GB

  2. #112
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Misko jer barem original colmar ili kinezi? Colmar ima trenutno veliki popust na online njihovoj prodavnici samo sto ne isporucuju za Srbiju:

    http://shop.colmar.it/ITA/en-GB

    Nemam pojma, sve one sad lepo izgledaju a i sve se prave u Kini, kako da provalis?

    Za outletinn sam siguran da su stvari prave, vec kupovao kod njih. Od danas pa do 19-og u ponoc imaju Peak Performance na 60%, toga bar kod nas ima daleko manje nego Colmar-a a garantovano nisu losije, mada je tesko ispratiti Colmar dizajn...

    pazi samo ako gledas, kad izaberem link Clothes Man, odjednom mi izbaci daleko manji izbor pa gledaj sve zajedno.

  3. #113
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    U Italiji i Austriji od aprila pa dok traju zalihe (kao na reklami) ski jakne tipa Colmar, HH i sl. mogu da se nađu od 150 do 300 evra (zavisi od modela i sezone) a pantalone i ispod 100 evra. Ko se da preko neka potraži, ako mu se kupuje

    Inače Colmar ima na unutrašnim etiketama hologram a unutar jednog spoljneg džepa (na jakni) i sa unutrašne strane pantalona ima uvezenu nešto veću deklaraciju (ili etiketu, kako god), čitko odštampanu, kod "kineza" je ili nema ili je nečitka na prvi pogled. Takođe etikete koje vise ih ima nekoliko i obavezno na onoj osnovnoj ima broj modela, veličina (evropska) i još par podataka (na italijanskom jeziku, zaboravio sam šta sve treba da piše) ali kod "kineza" to ili nema ili je na engleskom.

  4. #114
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Ma stizu i meni stano obavestenja sa outletinn-a ali koliko sam citao ovde ljudi su imali losa iskustva zbog DHL-a i ostalih nameta pa dok ti dodje na kucnu adresu kosta te ko sv.Petra kajgana. Tako da smo ograniceni na ono sto je kod nas ili nekoj blizoj okolini.
    Meni se jopopo kupuje ali ne idem preko. Sta da radim ?

  5. #115
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Ma stizu i meni stano obavestenja sa outletinn-a ali koliko sam citao ovde ljudi su imali losa iskustva zbog DHL-a i ostalih nameta pa dok ti dodje na kucnu adresu kosta te ko sv.Petra kajgana. Tako da smo ograniceni na ono sto je kod nas ili nekoj blizoj okolini.
    Meni se jopopo kupuje ali ne idem preko. Sta da radim ?
    Seti se nekog starog druga, gastarbajtera na "trulom zapadu", pa ga zamoli I ja ne idem toliko često a i kada odem nemam vremena previše, ako me put zadesi, kupiću ti

  6. #116
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Ti kao da mi citas misli . Ma setio sam se lika iz Nemacke sa kojim sam zaglavio 3 dana u Podgorici nismo mogli da se vratimo avinom prosle zime kad je ono zavealo i kad je bolo sve neprohodno. I sve super, dolazi on za par dana, da mu posaljem sta hocu pa ce da mi donese i ja mu posaljem i covek se ne javi vise. I toliko. A hteo sam ovo da uzmem:

    http://www.bergson-shop.de/Bergson-H...stisch-27.html

  7. #117
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    bre macak, tebi je zestoko dosadno na poslu. Covek je isao u Francusku u decembru
    Nije što mu je dosadno na poslu, nego ona prva jakna nije uopšte skijaška nego za jedrenje...

  8. #118
    Member dachonije avatar
    Datum registracije
    01.03.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Drustvo, vidim da se pominju neki popusti ali samo u AUT i ITA. Jel' zna neko ima li sto blize nama? Recimo da nema sto u ovim velikim shoping centrima u Temisvar, Segedin ili mozda cak i u bratsku nam HR?

  9. #119
    Junior Member
    Datum registracije
    08.05.2013
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Evo mog doprinosa temi.
    Na nemačkom amazonu ima dobrih decembarskih a i prolećnih sniženja za killtec program naročito za vedrije boje (crna budući kod Nemaca omiljena boja).
    Kupio sam preko prijatelja početkom decembra 2012. jaknu (mada je oni nazivaju soft shell) koju u Srbiji nema ni u ponudi. Ima 20000 kiltekovih jedinica i za parapropusnost i za nepromočivost i oznaku high performance line.

    Zaptivena je i od rastegljivog materijala sa pregršt džepova i otvora. Redovna cena je oko 300€ a na sniženju koje sam zakačio 112€-135€ kako koje nedelje na amazonu.

    Ispod nje sam nosio vuneni prvi sloj, po potrebi neko etirel ćebence kupljeno za 1200 dinara i izgurao sam i ispod -15 bez poteškoća. Vetar me nikad nije produvao u njoj.

    http://www.amazon.de/gp/product/B005...?ie=UTF8&psc=1

    Pod prstima deluje izuzetno kvalitetno.
    Nije najnoviji model ali se prodaje već nekoliko sezona i vredi je kupiti!
    Nije što je moja ali za te pare mislim da nema bolje a novo!

  10. #120
    Junior Member
    Datum registracije
    16.05.2013
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    da, tako ne najbolje , bitan je kvalitet

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •