Strana 43 od 43 PrvaPrva ... 33414243
Rezultati 421 do 424 od 424

Tema: Ski jakne

Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012

Podrazumevano

Citirati Originalno postavljeno od Zuba1970 Pogledati poruku
    https://www.sportvision.rs/jakna/697...rilliant-jkt-m

Znam da se obicno kupuju ove uslovno receno drecavije boje. Pa me interesuje da nije ovo previse svetlo i zbog prljanja to jest kasnije pranja (odrzavanja jakne).
    Moja ćerka ima neon zelenu jaknu, i ove godine na sedežnici na Kopu je zaradila gomilu nekih fleka, odakle i šta curi pojma nemam . Obzirom da je to jakna samo za skijanje još uvek je nisam prala i pokušala da skinem fleke jer mislim da nije baš pametno da je perem posle svakog skijanja ( ide često na dnevne varijante). Ja sam joj iskusno kupila i bele pantalone koje se još uvek ne usuđuje da obuče baš iz razloga koji je naveo @Stekan, tako da i dalje nosi samo crne na kojima verovatno ima fleka ali se ne vide. Sa svim bojama osim crne postoji uvek rizik da se na skijanju isfleka odeća.

Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Godina
    50

Podrazumevano

Hvala vam na odgovorima. Ovo pitanje sam postavio posto me obicno nerviraju fleke na odeci i ako mi se ova boja dopada. A sto se tice velicine meni odgovara M na mojih 1.79cm i 70-ak kila. Sto se tice pantalona samo crne za sada.

Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005

Podrazumevano

Pomiri se s tim da sa žičare često kaplje ulje i može da se desi da isfleka odeću. Da znaš da se ne nerviraš ako se desi. Iskustva, doduše, kažu da su neki uspeli da uklone te fleke, moguće je oprati, verovatno zavisi i od materijala.

Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Godina
    50

Podrazumevano

Samo da javim da sam na kraju kupio crnu jaknu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •