Strana 27 od 47 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 261 do 270 od 463

Tema: Ski jakne

  1. #261
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Filke Pogledati poruku
    Hvala na predlogu. Pogledaću je svakako. Jedino nekako mi se čini da je previše tanka, pa se bojim da ne bude hladno u njoj, ako se dobro ne obuče ispod, a i malo je jača cena nego što sam planirao da izdvojim. Može još neki predlog za nešto malo manje para?
    Ta "tankoća" nema previše veze sa njenom primarnom funkcijom... Da se to dopuniti nekim povoljnim komadom odjeće, pa... Nema nikom garancije da neće biti hladno :-).

  2. #262
    Junior Member
    Datum registracije
    27.02.2009
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Šta mislite o ovoj North Face jakni, sviđa mi se kako izgleda, crna boja, a i cena je i više nego ok: http://www.beosport.com/the-north-fa...ed-black_11869

  3. #263
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Ja mislim da ako Beosport nešto prodaje, znači da je preskupo.

  4. #264
    Junior Member
    Datum registracije
    27.02.2009
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    A gde kupiti u BG-u ako ne u Beosportu? Nisam primetio da neko ima bolju i povoljniju ponudu od njih.

  5. #265
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    North Face je odličan brend, nema greške. Ovo je njihov jeftiniji model, mada nisam siguran da se radi o jakni koja je baš skijaška. Nema džepa za ski pas na levom rukavu...ako to nešto znači.

    Cena je skroz OK...

    Vidim odlične recenzije ovde:
    http://www.amazon.co.uk/The-North-Fa...pr_product_top

  6. #266
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    jakne bez dzepa na levom rukavu su obicno namjenjene za jedrenje. vrlo logicno. na mostu pred jedrilicom obicno nema elektronskog citaca karata. iste kontrolise mali od palube.
    Izmenio/la Sapa; 25.05.2015 u 14:09.

  7. #267
    Junior Member
    Datum registracije
    27.02.2009
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Ćao svima, bio sam juče na Expozimu i video ovu Oneill Foray Jacket. Zanima me šta mislite o njoj, to je ono otprilike što sam tražio može da se prvashodno nosi u svakodnevno u casual varijanti a može i da posluži za skijanje (10k propustljivost)?

  8. #268
    Member
    Datum registracije
    04.07.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan speedwave 12
    Godina
    33
    Poruke
    78

    Podrazumevano

    Video sam i ja tu jaknu. Po meni nije za skijanje, nema džepove za skipass i naočare.

  9. #269
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Filke Pogledati poruku
    Ćao svima, bio sam juče na Expozimu i video ovu Oneill Foray Jacket. Zanima me šta mislite o njoj, to je ono otprilike što sam tražio može da se prvashodno nosi u svakodnevno u casual varijanti a može i da posluži za skijanje (10k propustljivost)?
    Proveo sam 2 nedelje sa gore-tex shell jaknom, definitivno ne skijaskom i naravno, sve se moze ali moj savet ti je da probas da nadjes jeftinu ski jaknu koja bez problema moze da ti sluzi 5+ godina. Nisam imao problem sa ski pass-om, stajao je u levom dzepu i bez problema se ocitavao ali je vise nedostatak "snow skirt"-a, ulazi hladnoca, i kako jakna lezi na telu uz sve slojeve. Ako ti nije hitno, sacekaj april/maj kad pocinju rasprodaje i pogledaj sajtove kao sportsdirect ili snowinn/outletinn koji mogu da imaju jako dobra snizenja.

  10. #270
    Member
    Datum registracije
    25.12.2010
    Skije / Bord
    Head super shape magnum 163, atomic sugar daddy 183
    Godina
    41
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Da ne otvaram novu temu. Pitanje je za one koji koriste hard shell umesto jakne, šta koristite za insulation layer? Gledam ovaj moj polartec flis koji sam nosio ispod ski jakne i nesto nisam siguran da ce ovo biti dovoljno kad je nize od -5 sa vetrom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •