Strana 35 od 47 PrvaPrva ... 25333435363745 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 341 do 350 od 463

Tema: Ski jakne

  1. #341
    Member
    Datum registracije
    04.07.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan speedwave 12
    Godina
    33
    Poruke
    78

    Podrazumevano

    Pitao sam ja HH za ovu Roc jaknu, evo odgovora.

    h.png

    Tako da verujem da je i ova Alpha 20 ista.

  2. #342
    Member
    Datum registracije
    04.07.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan speedwave 12
    Godina
    33
    Poruke
    78

    Podrazumevano

    Uzeo sam gore pomenutu Rok jaknu, dobio sam dodatni popust od 20%u sportvisionu. Ima neka akcija 20% popusta na kasi za sve proizvode (ako sam dobro shvatio). Moje sledeće pitanje je kako se pere/održava ovakva jakna? Čitao sam na forumu da se ne savetuje hemijsko čišćenje, niti pranje običnim praškom? Ne mislim sad da je perem, nego kad prođe skijaška sezona

  3. #343
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Ako sam te razumeo na tu vec spustenu cenu daju jos 20% popusta? Jel vazi za kes ili moze i na cekove? Mozda bih i ja kupio nju.

  4. #344
    Member
    Datum registracije
    04.07.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan speedwave 12
    Godina
    33
    Poruke
    78

    Podrazumevano

    Tako je, ja sam je platio 18360. Može i na čekove. Uzeo sam je u Ušću.

  5. #345
    Member
    Datum registracije
    04.07.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan speedwave 12
    Godina
    33
    Poruke
    78

    Podrazumevano

    I da, ova akcija važi do 15.2.

  6. #346
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Pa to je jeftino s'obzirom da je takva na SD oko 280 evra na popustu. Ovo je oko 150 evra. Ja sam tek planirao da kupujem neku na popustu na SD-u.

  7. #347
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    @ivancar

    Nikako obicnim praskom i NIPOSTO ne smes da stavis omeksivac!
    Strogo vodi racuna o tome jer mnogi deterdzenti u sebi vec sadrze omeksivac.
    Zbog toga, pre pranja, ukljuci masinu na jedan kratak ciklus (da bi se isprala, jer uvek u masini ostane malo omeksivaca).

    Ima proizvod "nikwax" specijalno namenjen u tu svrhu, ne znam da li ga ima u nasim radnjama (trebalo bi da ima)?


    Ukoliko nema (sto sumnjam), onda pranje iskljucivo tecnim sapunom ili pahuljicama od sapuna, s tim sto ti onda treba DWR sprej (durable water repellent - opet nikwax, ali ovaj put sprej) kojim bi isprskao jaknu nakon pranja da bi joj povratio nepromocivo svojstvo

  8. #348
    Member
    Datum registracije
    04.07.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan speedwave 12
    Godina
    33
    Poruke
    78

    Podrazumevano

    I ja sam čekao neki popust, međutim još ništa nije bilo, a približilo se skijanje. A i morao bih nekoga da cimam iz Hrvatske da mi donese, jer do 50e i nemaš neki izbor.

    @snowglisser
    Hvala na odgovoru. Potražiću to po radnjama

  9. #349
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Ja tek treba da udjem u tu priču sa skijanjem pa mislim da je odlična cena s'obzirom da je HH u pitanju. I smatram da se upravo sad kupuju stvari kad kreću popusti. A i ako je ne iskoristim za skijanje što je malo verovatno uvek ću moći da je ovako nosim mada nije za to namenjena.

  10. #350
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od snowglisser Pogledati poruku
    @ivancar

    Nikako obicnim praskom i NIPOSTO ne smes da stavis omeksivac!
    Strogo vodi racuna o tome jer mnogi deterdzenti u sebi vec sadrze omeksivac.
    Zbog toga, pre pranja, ukljuci masinu na jedan kratak ciklus (da bi se isprala, jer uvek u masini ostane malo omeksivaca).

    Ima proizvod "nikwax" specijalno namenjen u tu svrhu, ne znam da li ga ima u nasim radnjama (trebalo bi da ima)?


    Ukoliko nema (sto sumnjam), onda pranje iskljucivo tecnim sapunom ili pahuljicama od sapuna, s tim sto ti onda treba DWR sprej (durable water repellent - opet nikwax, ali ovaj put sprej) kojim bi isprskao jaknu nakon pranja da bi joj povratio nepromocivo svojstvo
    Nikakv sprej nii bilo kakve fluposti da prskas posle pranja jer ces da unistis jaknu.To ti je kao da si odradio impregnaciju i ima da zapusis sitne rupice da moze vlaga da izlazi i voda da ulazi.Zato se i koristi tecni prasak jer je materijal specijalno tkan da moze da propusta vlagu a ne propusta vodu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •