Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Elan Answer Wide 162 + vezovi

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    23.02.2009
    Godina
    41
    Poruke
    42

    Podrazumevano Elan Answer Wide 162 + vezovi

    Prodajem moj elan answer wide kupljen prosle godine, daska 09-10 sezona. 162 WIDE, medijum soft ali ja sam ga koristio kao univerzalnu dasku. Idealan za vezbanje skokova, voznju, ali se odlicno ponasa i na dubokom snegu jer je wide.

    Dobar je setup za nekoga izmedju 178- 186, kilaza od 84-95

    Stanje - Par ogrebotina na gornjoj strani daske, na donjoj par parki, popunjene ispeglane. Kao sto rekoh kupljen prosle godine na sajmu. Postavicu josh par slika daske.

    Uz njega idu wolk frestyle vezovi l. Imaju na drugom oglasu, vezovi sa par vidjivih kozmetickih problema, aluminijumski strap. Kupljeni prosle godineu isto vreme, placeni 10 000.
    Sad vezovi dobri za trikove , skokove, voznju po upeglanoj stazi, u odnosu na elan agron malo slabije se pokazivali na dubokom snegu.

    Cena 18000 sa vezovima samo daska 12 500. Kad je rec o ceni da me ne bi neko smarao ostale daske su 80 eura i etc. Jesu ali su u pitanju daske koje su stare najmanje 5-6 godina. Ovo je jedan od najlegendarnijih snowboardova, cena koju sam ja platio bila je 33000 rsd prosle godine.

    Kontakt 0605115942, moze i pm, snowboard je na zlatiboru ali cesto dolazim za beograd.

    Izmenio/la hodac; 29.01.2012 u 12:00.

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    23.02.2009
    Godina
    41
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    I dalje Aktuelno
    Cena 120 eura
    Ako dolazi sa elan Argon Vezovima cena 170

  3. #3
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Da li i kada mogu da se pogledaju vezovi? U Beogradu na primer?
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •