Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 55

Tema: Grejaci za pancerice

  1. #11
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    meni se noge preterano ne znoje, ali ume da bude gadno kada je noga mokra od prethodnog skijanja, a onda napravis duze stajanje, bez aktivnosti, i to sve napolju na -10 recimo. Onda postaje hladno na nogama... e tad u akciju stupa grejac...
    Naorucenje, ne stajati ni kratko ni dugo bez aktivnosti, odnosno skijati bez prestanka (kakve pauze, ne dolazi u obzir)

  2. #12
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Kopajuci po visku opreme po kutijama, shvatio sam da ih nisam prodao
    opet aktuelno, ista cena
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  3. #13
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Koliko vidim ovo je samo jedan komad ili je opticka iluzija pa drugi nisam video.
    Nikada ne bih sjekao ulozak pancerice kako on pokazuje
    History is made by those who dare to break the rules.

  4. #14
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Koliko vidim ovo je samo jedan komad ili je opticka iluzija pa drugi nisam video.
    Nikada ne bih sjekao ulozak pancerice kako on pokazuje
    Ne kontam prvo pitanje.
    Ili secesh, ili imash neki od atomic modela pancera koji su therm ic prepared (ako sam dobro razumeo drugo pitanje, tj primedbu). Mada ovaj lik sa youtube klipa preteruje sa izolir trakom, ne treba toliko
    Izmenio/la Truch2; 23.11.2012 u 21:15. Razlog: duck tape
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  5. #15
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Truch2 Pogledati poruku
    Ne kontam prvo pitanje.
    Ili secesh, ili imash neki od atomic modela pancera koji su therm ic prepared (ako sam dobro razumeo drugo pitanje, tj primedbu). Mada ovaj lik sa youtube klipa preteruje sa izolir trakom, ne treba toliko

    Na prvoj slici tvog posta vidim jedan grijac, jel ovo desno kutija ili drugi grijac. zato kazem jel jedan grijac ili opticka iluzija pa ne vidim ispravno?


    Tip na youtube videu sto si postavio sjece petu uloska na pancerici. Ja to svojoj pancerici nikada ne bih uradio, nema sanse. To sto postoje modeli Atomic pancerica koji su predpripremljeni malo kome znaci posto niko od nas nema te pancerice. Necu sigurno seci pancericu od 400eur da je adaptiram grijacu od 20eur.

    Ova vrsta grijaca je obicna sminka. Baterija se potrosi za 4 sata rada. ovo bih bozda preporucio nasim tatama ako ko jos skija te mozda nekome ko je anemican.

    S elektricnim grijacem se nista ne moze porediti. Ostavis ga celu noc da grije, ujutro raj navuci pancericu, topla i suva
    History is made by those who dare to break the rules.

  6. #16
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano ccc

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Na prvoj slici tvog posta vidim jedan grijac, jel ovo desno kutija ili drugi grijac. zato kazem jel jedan grijac ili opticka iluzija pa ne vidim ispravno?


    Tip na youtube videu sto si postavio sjece petu uloska na pancerici. Ja to svojoj pancerici nikada ne bih uradio, nema sanse. To sto postoje modeli Atomic pancerica koji su predpripremljeni malo kome znaci posto niko od nas nema te pancerice. Necu sigurno seci pancericu od 400eur da je adaptiram grijacu od 20eur.

    Ova vrsta grijaca je obicna sminka. Baterija se potrosi za 4 sata rada. ovo bih bozda preporucio nasim tatama ako ko jos skija te mozda nekome ko je anemican.

    S elektricnim grijacem se nista ne moze porediti. Ostavis ga celu noc da grije, ujutro raj navuci pancericu, topla i suva
    Dva grejaca, dosao im je i jedan u posetu (zvani gratis)...bilo ih je 4, ali je cetvrti otishao u podrum i nikada se nije vratio...
    No, ne moras nista da secesh, niti da radis jer si pre godinu dana rekao da te ne zanima, zar ne? I sigurno ne bih prodavao grejac za jednu nogu, znam da ne forumu ima raznih opakih trgovaca
    Ali ako nekog ZANIMA, ima na nasem trzistu gomila Atomic modela koji su pripremljeni za grejac. Imaju ulozak, kabl. U poslednjih par godina Atomic je to reklamno stavljao u brdo modela od 70 do 370 evra, dok su saradjivali sa firmom Therm ic.
    A kao sto rekoh, ovo je za one kojima je hladno. Anemija nema veze sa tim, srecom... Za one koji imaju slabiju perifernu cirkulaciju, matorci, zene(pogotovo), za extremne uslove ili mnogo dana na snegu ( cesto i instruktori).
    Baterije se potrose za 4-6 sati, u zavisnosti od gomile faktora...a znamo koliko traje prosecan skijaski dan. Fora je u tome da nisu stalno ukljucene, vec povremeno i na pocetku skijanja( kada je najpotrebnije). Posle se ukljucuju prema potrebi, da ne bi doslo do problema koji su imali neki instruktori. Naviknu se da im je stalno previse toplo, pa ne mogu da skijaju bez istih sve dok nije dovoljno toplo i napolju.
    Taj tvoj "elektricni grejac" je zapravo SUŠAČ pancerica i nema veze sa ovim o cemu ja pisem( dzabe ja pisao da nije dinamit )...a postoji i radijator, a gle chuda i ulosci za pancerice se vade...
    Priložene slike Priložene slike
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  7. #17
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    a i vidim da je dzabe user macak011 rekao svoja iskustva, kada sam ja morao sve ovo da pisem

    Ko zna, mozda se vrati i onaj grejach iz podruma ( sto ga je devojka zagubila) pa bude dva para po ceni jednog
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  8. #18
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Nemojte se nervirati....@Grazer je IPAK @Grazer-u SVE se razume(ene gore u jednoj temi sa Rusom bi da se dopisuje na engleskom!) a i nije bas neki za trgovinu.
    Ovo sto nudite APSOLUTNO radi svoj posao(video i probao kod jednog od instruktora na Jah), u mom Atomic-u ima priprema odradjena ali mi bas i ne prija toplo u cipeli (verovatno imam dobru cirkulaciju jos uvek).
    Poz
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  9. #19
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Ko se nervira?
    Samo me malo mrzi da toliko pisem i da objasnjavam, to je sve
    ali moram u duhu pospesivaca prodaje http://poslovi.infostud.com/posao/2012/03/pospesivac-prodaje-gorenje.pdf
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  10. #20
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Talking

    "Poznavanje srpske gramatike"

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •