Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 55

Tema: Grejaci za pancerice

  1. #41
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Chek da prodje sajam...koga zanima, hoce da vidi, proba i sl. U petak i subotu sam najverovatnije na sajmu 064 27 66074
    See ya
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  2. #42
    Member
    Datum registracije
    26.11.2011
    Godina
    46
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Gdje je Sarajevo a gdje je sajam ...350km, ja ti ih na sajmu sigurno vidjeti necu.
    Hajde neka narod gleda...

  3. #43
    Member
    Datum registracije
    26.11.2011
    Godina
    46
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    prodje sajam, sta bi sa grijacima, sezona u sarajevu samo sto nije pocela ako su jos uvijek na prodaju da ti posaljem adresu???

  4. #44
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bbi8 Pogledati poruku
    prodje sajam, sta bi sa grijacima, sezona u sarajevu samo sto nije pocela ako su jos uvijek na prodaju da ti posaljem adresu???

    Izvini, nisam stigao da reply,
    Bio sam u guzvi.

    Par ljudi me je cimalo iz Bg i okoline, pa sam morao njih da sacekam. Za par dana cu definitivno znati da li neko kupuje. Lakse mi je da njima prodam, nego nekome iz "inostranstva" pa makar bilo i Ex Yu. (bez uvrede)
    Shipping, da li je to TO, itd
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  5. #45
    Member
    Datum registracije
    26.11.2011
    Godina
    46
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Ajde vidi pa mi javi ...

  6. #46
    Member
    Datum registracije
    01.11.2013
    Godina
    43
    Poruke
    94

    Podrazumevano

    Koliko juda znam ti grubač i se mogu kupiti i u Sarajevu, bar sam ih ja kupio. Za ostalo ipak mora pp.

  7. #47
    Super Member underbass avatar
    Datum registracije
    31.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head Xenon XI 10.0
    Poruke
    214

    Podrazumevano

    Ja videh na sajmu kod nekog coveka punu kutiju novih grejaca za obucu. Pakovanje od dve sipke (grejaca) duzine oko 10-12cm sa kablom kostalo je 10e. Cini mi se da je covek rekao da se radi o nasoj proizvodnji, ali nisam potpuno siguran. Ako neko ima telefon od ovog prodavca neka napise ovde.

    To su ti grejaci...


  8. #48
    Member
    Datum registracije
    26.11.2011
    Godina
    46
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    ma znam sta je to ali nije to to ...meni trebaju ovi sto idu na pancericu i da griju dok skijam..jer imam uske trkace pancerice koje su mi knap...ali nakon 2 sata pocinju da mi smanjuju cirkulaciju u nogama ( iako ih odkopcavam na zicama). A ovo da ih kupi neko iz bgd ili iz sa to ti je svejedno..satavi ih u paketic i posalji ja placam troskove sve... stavi ih na autobus, daj broj ziro racuna da ti uplatim cvaju meni je svejedno jebo 20e, nego je problem sto se u sarajevu ovo ne moze naci...al to prodavac ne shvata :(

  9. #49
    Member
    Datum registracije
    26.11.2011
    Godina
    46
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    a ovi sušaci pancerica ako ima neko da mi proda ali na 12v i za to sam musterija !!!

  10. #50
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bbi8 Pogledati poruku
    ma znam sta je to ali nije to to ...meni trebaju ovi sto idu na pancericu i da griju dok skijam..jer imam uske trkace pancerice koje su mi knap...ali nakon 2 sata pocinju da mi smanjuju cirkulaciju u nogama ( iako ih odkopcavam na zicama). A ovo da ih kupi neko iz bgd ili iz sa to ti je svejedno..satavi ih u paketic i posalji ja placam troskove sve... stavi ih na autobus, daj broj ziro racuna da ti uplatim cvaju meni je svejedno jebo 20e, nego je problem sto se u sarajevu ovo ne moze naci...al to prodavac ne shvata :(
    Ti ovo trebas
    To je grejni ulozak i kosta daleko vise od 20eur. Prvo kupujes ulozak(trazis ga po pancerici) a onda u bateriju(sto duze drzi, skuplja). U svakom slucaju ovo dodje oko 50eur
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •