Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Rezultati 51 do 55 od 55

Tema: Grejaci za pancerice

  1. #51
    Member
    Datum registracije
    26.11.2011
    Godina
    46
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Eee to mi treba. Ovde bih od TRUCH2 uzeo baterije a uloske bih narucio negdje ni sam ne znam jos gdje jer ni ulozaka u sarajevu nema...
    GRAZER da li znas gdje ovo moze da se naruci ..mislim sve skupa u paketu?

  2. #52
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Za naruciti ili internet ili da ti neko kupi direkt u inostranstvu. Ovo dolazi u razlicitim modelima tj razliciti proizvodjaci i razlicitim baterijama a to odredjuje i cenu. Zasebno su ulosci, zasebno baterije ali sve zajedno je oko 50eur.

    Trebas prvo proveriti da li te baterije pasu na ulozak tj ako je ta baterija mora li onda biti i taj brend uloska? To ne znam.
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #53
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Citajuci ovo ne znam , sta da ti kazem... Nasao sam kako da ti ih posaljem do Sarajeva, ali za komplet (citaj -ulozak koji je odgovarajuc ovom Therm Ic modelu) ne znam sta da ti kazem. Bilo je par komada u Outlet-u Beosporta pre 10ak dana, ali ih sada nema jer oni nemaju pojma sta imaju na lageru i cesto salju robu iz radnje u radnju, ili magacin. I ako ne znas sifru artikla, a to ne zna ni njihov jeb brend menadzer, tesko da ces naci osim slucajno...
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  4. #54
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    A noviji modeli, koji se prodaju na nasem trzistu. Bilo da je Beosport ili neka druga radnja kostaju oko 100e i uglavnom nisu kompatibilni sa ovim mojim....Rado bih ti pomogao, ali kako?
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  5. #55
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Lock, konacno.
    Pametnjakovici iz Beosporta su isekli kablove sa svih kompatibilnih ulozaka tog tipa i sada ih prodaju kao ANTIBAKTERIJSKE ULOSKE za 900din. Gomila Term Ic, Sidas, ulozaka sa specijalnim dodacima itd. je zavrsilo kao obicno djubre koje mozete da kupite na svakom cosku, ili u apoteci...Tuzno, koji su to strucnjaci
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •