Strana 5 od 18 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 173

Tema: Smestaj na Kopu?

  1. #41
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od drazenpfc Pogledati poruku
    Koja je najpovoljnija varijanta za smjestaj za jednu noc, dvije osobe?
    Gore u "centru" tesko da ces da nadjes smestaj za jednu noc. Mozda u vikend naselju. Mislim da ti je najpovoljnija varijanta Bele reke u Brzecu. Bio pre par godina isto tako na jednu noc. Cena je bila 9 eura i to sa doruckom ako se ne varam. A mozda i bez. Ne secam se.

  2. #42
    Member
    Datum registracije
    06.01.2014
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Pozdrav svima.
    Interesuje me da li neko ima skorije iskustvo sa Clubom A, nailazim na svakakve komentare a nikad tamo nisam boravio..

  3. #43
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Kecman Pogledati poruku
    Pozdrav svima.
    Interesuje me da li neko ima skorije iskustvo sa Clubom A, nailazim na svakakve komentare a nikad tamo nisam boravio..
    Klub A ima odličnu hranu za 4*, soba u kojoj sam bio ima neku čudnu kosinu iznad kreveta 3*, osoblje veoma ljubazno i prijatno 5*. Sve u svemu dobar hotel.

  4. #44
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Kecman Pogledati poruku
    Pozdrav svima.
    Interesuje me da li neko ima skorije iskustvo sa Clubom A, nailazim na svakakve komentare a nikad tamo nisam boravio..
    Usluga je super, stvarno se trude, hrana je sjajna, bazen radi, imas igraonicu za decu koja nije velika ali je dovoljna za sat tu i tamo, parking za goste i ako si pametan ostavis im kljuceve jer napakuju kola da ne mozes da verujes. Sobe su dosta velike, u stvari ima vecih i manjih, mi smo uvek bili u vecim.

    Od losih strana, stvarno mu treba renoviranje, pogotovo su kupatila stara ali su cista tako da nije neki problem. Drvenarija je dotrajala ali su recimo duseci u krevetima dobri, uvek sam dobro spavao. Sve sobe, do sada, su bile sa vratima izmedju koja su zakljucana, ali ako su ti komsije bucne, nije bas prijatno. Mislim da su jedino apartmani renovirani, te slike su im na sajtu ali nismo nikad bili. Sobe su im u istom stilu ali ne ocekuj previse.

    Nama odgovara cena + sve ove dobre stvari, lose nam jos uvek ne smetaju dovoljno da bi placali 50%+ vise kod Koleta

    Eto za sad a ti pitaj ako te nesto konkretno interesuje.

  5. #45
    Member
    Datum registracije
    06.01.2014
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Hvala na brzim odgovorima
    U principu, luksuz i neki ekstra uslovi vezani za sobu mi nisu prioritet, dokle god je cisto, peskiri itd..
    Jedino taj problem sa zvucnom izolacijom, cuo sam da su manje sobe bolje sto se toga tice, ali buduci da nemam klasicnu smenu (nedelja) nego od ponedeljka ne znam na sta cu da naletim..
    Hvala jos jednom na informacijama

  6. #46
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Hoce li neko napisati koju rec o JollyKop Mountain Vilage
    pozitivno, negativno, utiske i sl.

  7. #47
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    Hoce li neko napisati koju rec o JollyKop Mountain Vilage
    pozitivno, negativno, utiske i sl.
    Ja sam zadovoljan. Isao sam 2 puta. Uvek vikend varijanta. Jednom prošle i jednom ove godine, bas proslog vikenda. Cena za jednu noc bila 30 EUR plus taksa turisticka 100 RSD po osobi. Apartman ima 2 sobe, 1 francuski i 2 moj će na razvlacenje. Imaš posteljinu i peškire. Čisto i toplo. Mini kuhinja opremljena sa 2 ringle i mikrotalasna pecnica i frizider. Udaljeno nekih 6 km od centra kopaonika. Nadam se da sam pomogao

  8. #48
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ikar Pogledati poruku
    Ja sam zadovoljan. Isao sam 2 puta. Uvek vikend varijanta. Jednom prošle i jednom ove godine, bas proslog vikenda. Cena za jednu noc bila 30 EUR plus taksa turisticka 100 RSD po osobi. Apartman ima 2 sobe, 1 francuski i 2 moj će na razvlacenje. Imaš posteljinu i peškire. Čisto i toplo. Mini kuhinja opremljena sa 2 ringle i mikrotalasna pecnica i frizider. Udaljeno nekih 6 km od centra kopaonika. Nadam se da sam pomogao
    30e najam apartmana ? imas li neki link?

  9. #49
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ninic Pogledati poruku
    30e najam apartmana ? imas li neki link?
    Isao preko booking.com i prošle i ove godine. Budi uporan i ako imaš datum pretrazuj svakoga dana. Možda odmah nadjes slobodan apartman ali ako i nema slobodnih Desava se da neko otkaze rezervaciju, ili rezervise ali zaboravi da uplati u predvidjenom roku i onda ostane slobodan apartman.

    http://www.booking.com/searchresults...k=on;hh=275713

  10. #50
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    Hoce li neko napisati koju rec o JollyKop Mountain Vilage
    pozitivno, negativno, utiske i sl.
    Moje iskustvo je pozitivno.
    Bio sam u decembru, jedno nocenje, apartmani pretopli i sve sto treba od neophodnih elemenata i opreme je tu. Rezervisali preko booking.com.
    Sto se tice nedostataka, jedino sto je meni smetalo je los internet wifi signal u apartmanu, ali imao sam bekap varijantu pa mi nije bio problem.
    Generalno mi smo bili vrlo zadovoljni onim sto smo dobili za tu cenu.

    Mozda gresim ali JollyKop ima vise od jednog objekta za smestaj, pa ne znam da li smo mi bili bas u "mountain village "...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •