Strana 4 od 18 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 173

Tema: Smestaj na Kopu?

  1. #31
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Pa to je srž, pogodio si a ja zaboravio da napišem... Apartman je nešto što ima odvojenu kuhinju a studio kada je sve izjedna. Baš to ljudi treba da napišu, znači: Piše apartman a u stvari je studio ili piše za 6 osoba a realno se smesti 5 odraslih ili 4 odraslih i 2 deteta.

    Na to sam mislio kategorizacija, znači realan opis i to što kažeš pozitivno ili negativno tj šta je laž!

    Cenim ja komentare u stilu "super klopa" ali šta je to super? Ja ne jedem salame tj suhomesnato, beli hleb i još neke stvari a možda je baš to nekome super dok ću ja ostati gladan Treba opisati realno i detaljno ako nekoga ne mrzi. Mene ne, evo idem sutra u Kraljeve Čardake na vikend pa ću da detaljno opišem po povratku

  2. #32
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jopopo Pogledati poruku
    Ja ne jedem salame tj suhomesnato, beli hleb i još neke stvari a možda je baš to nekome super dok ću ja ostati gladan
    Vala, ost'o bi gladan - evo bas sam spakovao 400 gr pecenice da imam za skijanje, ihihihi - a ja cak ne bi ni smeo to da jedem, kukuuu...

  3. #33
    Junior Member
    Datum registracije
    02.03.2010
    Skije / Bord
    Salomon X-Wing Tornado
    Godina
    38
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Evo i ja da iznesem svoje utiske
    Bila sam u hotelu Putnik 8 dana i uzivala. Usluga je za svaku pohvalu! Polupansion - svedski sto - zaista hrana je za cistu desetku! Hotel jeste nekih kilometar od centra, ali ove godine radi zicara Suncana dolina i postoji ski put do hotela. A za onoga ko ne zeli da iz hotela izadje na skijama na stazu, postoji i organizovan prevoz do centra. Meni licno je vise prijala ova prva varijanta

  4. #34
    Junior Member
    Datum registracije
    20.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Dali neko ima iskustva sa hotelom Nebeske stolice 1.Rezervisao bih od 18.2.
    Prepostavnjam da gore nemoze kolima,posto nebi uplatili polu pansion zanima me kakva je hrana u restoranu hotela.
    Ako neko moze da mi pomogne u vezi ovog hotela, unapred Hvala.

  5. #35
    Member
    Datum registracije
    17.11.2009
    Godina
    32
    Poruke
    61

    Podrazumevano

    @ haman
    Bio sam u nebeskim stolicama ne znam koji broj pre jedno 5 godina i smestaj je bio fenomenalan.Za hranu ne znam a stvari svojih gostiju prebacuju motornim sankama valjda tamo od pocetka starog dvoseda centar

  6. #36
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ja sam nekoliko godina unazad bio u Treski, kod Kostica - sobica cista, uredna, ima tople vode, gadno za parking, jos gadniji uspon peske od parkinga do same vile jer ne moze kolima da se pridje zbog uskog puta/nagiba/leda i snega, ali uvek bilo cenovno povoljno. Kazu ljudi da je klopa super, ne znam jer sam uvek jeo u centru, ni ne stignem kuci na klopu - dok dodjem kuci ima da crknem, a to nije opcija, hehe. Prosvercujem suhomesnato u sobu, cedevita, pti-ber, lap-top i to mu je to...

  7. #37
    Member
    Datum registracije
    22.01.2008
    Lokacija
    Krusevac
    Poruke
    58

    Podrazumevano

    Smestaj u nebeskim stolicama nije nista posebno ne oceku previse ali zato klopa je bogovska i vredi svaku paru. Bio gore pre dve god u januaru

  8. #38
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano Kraljevi Čardaci

    Evo bio 3 dana u Čardacima pa da podelim utiske:
    - Što se tiče usluge od recepcije, konobara i osoblja svi maksimalno predusretljivi i ljubazni. Sve pohvale!
    - Standardna soba je ok, nije mnogo komforna, francuski ležaj i dva stočića, mali LCD (valjda 22") ali postoji i dnevni boravak sa ugaonom garniturom, solidno velikim garderoberom. Posteljina prvoklasna. Udobno, toplo (norveški radijatori), osvetljeno lepo, LCD (valjda 37"). Tu je i mini bar i kuvalo. Cene mini bara pristojne.
    - Kupatilo je dovoljno veliko, moderno opremljeno, tečni sapun, šampon i kupka, fen za kosu, debeli peškiri (mali i veliki po osobi), bade mantili, sobne papuče.
    - Spa centar se sastoji od bazena sa posebnom kazom sa mlaznicama (kao đakuzi), temperature vode je bila 32 stepena, tu su još sauna, ruska banja, tapidarijum, slana pećina (dobro za disajne puteve) itd. Posebno se naplaćuju usluge masaže i nege tela. Sve u svemu sve je novo i urađeno po standardima, sve preporuke.
    - Kvalitet i izbor hrane je odličan. Za doručak je izbor iz menija, postoje desetak jela od kačamaka, popare, raznih vrsta i oblika jaja, slanina pa do mekika (trouglastih koje su odlične) u kombinaciji sa slatkim ili slanim dodacima. Uz doručak sleduje jogurt, mleko, čaj, bela kafa. Kafa ne sleduje, plaća se. Ako vam se ništa ne sviđa možete se sa kuvarom dogovoriti šta da spremi. Za večeru sleduje jedna od dve vrsti krem čorbi zatim izbor od 6 jela (recimo, sarma, musaka, vešalica, pljeskavica, ražnjići, gulaš, paprikaš, pastrmka i sl.) a sve praćeno vrelom lepinjom sa susamom, salata i poslastica na kraju.
    - Ski bus vozi minimum 5 puta dnevno (9:00, 9:30, 10:30 itd), treba oko 20min do Konaka a po potrebi mogu se grupe organizovati i zatražiti vanredni prevoz na recepciji.
    - Skajašnica centralna sa prostim policama za odlaganje ski opreme.
    - Parking za auto obezbeđen.

    - Pušenje u sobi zabranjeno (po zakonu) ali se u kupatilu moglo kroz ventilaciju osetiti da naš narod ne preza od kršenja pravila.

    Ako vas zanima još nešto pitajte, imam i neke slikice smeštaja, hrane i SPA centra pa ako ste zainteresovani kažite.

  9. #39
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2013
    Godina
    40
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Ja mislim da cu da idem u ovaj apart hotel cena 80 evra za trosobni apartman po danu. Ide nas 7 to je oko 12 evra po glavi jedino mi skupo ovo hrana ako nije svedski sto 14 evra

  10. #40
    Member
    Datum registracije
    16.09.2010
    Godina
    37
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    Koja je najpovoljnija varijanta za smjestaj za jednu noc, dvije osobe?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •