Strana 2 od 18 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 173

Tema: Smestaj na Kopu?

  1. #11
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ma ponesi malu kvarcnu ili kalorifer u krajnjem slucaju, posebno ako ides kolima. Mislim da je drugi smestaj daleko skuplji, nisam siguran.

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    02.03.2010
    Skije / Bord
    Salomon X-Wing Tornado
    Godina
    38
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Pa koliko sam uspela naci Putnik je 210e 7 nocenja sa svedskim stolom dorucak i vecera. Gledam nesto u tom cenovnom rangu. Sve ostalo sto sam nasla je dosta skuplje. Ako neko ko je cesto na Kopu ima neki predlog neka javi.

  3. #13
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Mislim da za razliku u ceni mozes da kupis dosta grejalica i jos da ti ostanu zauvek
    Na zalost, ne idem cesto, ali ono sto sam skoro pitao bio je app u vili Bjanka, 100e dnevno za period skolskog raspusta! Uzas! Sada je cena pala sigurno bar na 70-80e, ako ne i manje, nisam pitao, ali 7x toliko je previse, ako ides sama...to su 4 krevetni app i to samo ako ima slobodnih mesta, dakle nema ni klope za te pare... Ja sam se ove sezone tiho odlucio za Tornik...

  4. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Ja sam sticajem lepih okolnosti(stigla beba), primoran da zimujem na Kop-u i to gore u centru. Ranijih godina sam za vikend varijante nalazio OK smestaj u naselju za pristojan novac, ali sam sada prvi put posle X godina gledao cene apartmana u centru i ne mogu da verujem. Jedino sto sam pored Putnika nasao da je podnosljivo je Nebeska stolica 3, novoizgradjen objekat pored hotela Olga dedijer. Lokacija je prihvatljiva, cena podnosljiva. Evo linka http://www.nusbg.com/zimovanje/nebeskastolica.html

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    02.03.2010
    Skije / Bord
    Salomon X-Wing Tornado
    Godina
    38
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Na sajtu infokop sam nasla dosta pozitivnih komentara za hotel Putnik. Cena mi odgovara, al cu jos da vidim. Ovo sve u centru je iznad mog budzeta.

  6. #16
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    @Snowman: proveri da li ima mesta u JAT apartmanima, jeftiniji su od Nebeskih stolica a prednost je da si bliži konacima/prodavnicama i restoranima.

    Problem sa Nebeskim stolicama je transport od/do smeštaja (motorne sanke, koje prevoze samo prtljag) - u slučaju male bebe moraš da ideš pešice, nije strašno ali je lakše ako možeš da priđeš kolima.

    Cene na Kopaoniku (izuzev par izuzetaka) su užasne, to je verovatno i razlog zašto JAT apartmani idu na prodaju, JAT apartmani su trn u oku ostalima na planini koji ubijaju sa cenama.

  7. #17
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    49
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    kragujevacko odmaraliste- 7 dana, pansion, 140e po osobi u dvokrevetnoj sobi

  8. #18
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Još jedna preporuka za Jat iz ličnog iskustva u zadnih 6-7god.
    Jedne godine, na početku sezone decembar, bilo je malo problematično grejanje ali smo dobili grejalicu i to je bilo dovoljno.
    Nažalost ovo je poslednja sezona po ovim cenama kada mangupi i to prodaju više u centru neće biti smeštaja po normalnim cenama..
    Po meni je Jat za porodice sa bebom sasvim prihvatljiv.

    I Rtanj je ok ali to se mora baš rano rezervisati..
    ________
    Akole

  9. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    04.12.2010
    Lokacija
    Dorcol
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    I ja sam obzirom na malo dete plus jos jednim uskoro prinudjen da idem na Kop. Isao sam u Angellu i smorio se nevidjeno. Da li neko zna ima li kuca da se rentiraju? Ali mislim samo na centar, ne bih u vikend naselje.

    Prava kuca za 5-6 soba. Imam prijatelje sa decom, da se smestimo svi plus bejbi siterke.

    Sto se tice ishrane da li neko zna moze li se napraviti deal sa nekim restoranom da se tamo ruca, nesto kao dnevni meni.

    Cini mi se da je kuca sa nekom semom za hranu mnogo bolje nego da imas AI sa gomilom lose hrane i skucenom sobicom.

  10. #20
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Restoran u JAT apartmanima (Boing ili sl. ) je jeftin da ti ne treba dnevni meni - nego biraš. Ne mislim na švedski sto (koji imaš isto u ponudi) nego a-la-karte .
    Interesantno je da kada uđeš u JATov restoran uvek ti nude švedski sto (vole tako ), a u stvari ako poručiš supu+jelo+piće izađe te isto ili jeftinije od švedskog stola - pa sam ja uvek preferirao a-la-karte u JAT apt.. Naravno taj restoran možeš da koristiš i ako nisi gost JAT apartmana..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •