Strana 16 od 18 PrvaPrva ... 61415161718 PoslednjaPoslednja
Rezultati 151 do 160 od 173

Tema: Smestaj na Kopu?

  1. #151
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Danko1977 Pogledati poruku
    Hvala za informacije svima, malo sam dobio bolju sliku. Molim još info gdje ima (ukoliko ima) osim tog centralnog djela gdje je JAT smještaja uz stazu?
    Samo da pojasnim, jat nije uz stazu. Nije daleko (ima malo uspon pešačenje) ali nije uz stazu. Pogledaj na Google maps, kad zumiras počne da se pojavljuje pin i naziv smeštaja i vidiš koji je baš uz stazu. Naravno, nisu svi smeštaji na maps-u ali možeš steći utisak o tome gde je šta.
    Na prvu loptu, baš uz stazu su mina, plan je tu odmah. Od hotela Grey, grand, gorski, nebeske stolice, srebrna lisica... Ne ulazim u cenu tih hotela.


  2. #152
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2021
    Lokacija
    Zagreb
    Skije / Bord
    Fischer wc sc
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Samo da pojasnim, jat nije uz stazu. Nije daleko (ima malo uspon pešačenje) ali nije uz stazu. Pogledaj na Google maps, kad zumiras počne da se pojavljuje pin i naziv smeštaja i vidiš koji je baš uz stazu. Naravno, nisu svi smeštaji na maps-u ali možeš steći utisak o tome gde je šta.
    Na prvu loptu, baš uz stazu su mina, plan je tu odmah. Od hotela Grey, grand, gorski, nebeske stolice, srebrna lisica... Ne ulazim u cenu tih hotela.
    ok, 180m je je i vise nego ok, i sve sto je u dometu na noge je uz stazu….nas je 6, 1 familija, u principu auto ne bih palio, i ski bus je ok,kao i vikend naselje, cijene mi se čine prihvatljivije dosta. Nažalost smo ograničen školskim praznicima 26.12.-09.01.

  3. #153
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Samo da ne urade kao kada su u Martu stopirali autobus koji vodi od vikend naselja do centra zbog pandemije. Ja sam tada bio na Kopaoniku i bilo je opcija smestaj u vikend naselju ali sam ipak uzeo last minute u Jat-u.

  4. #154
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Danko1977 Pogledati poruku
    To su npr. Kraljevi Konaci? To mi izgleda zanimljivo!
    Kraljevi Čardaci. Pansionski restoran je prilično tesan. Nisam siguran koliko je pogodan za 6 osoba.
    Mi smo otišli nekoliko puta, tesno, nizak plafon, s obzirom na veliki broj gostiju, prosto mi je neverovatno da je hrana uvek hladna. Ali zato je a la cart restoran, do ulice, na nivou. Za preporuku. Opet, za šestoro, trebalo bi planirati budžet.

  5. #155
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Na prvu loptu, baš uz stazu su mina, plan je tu odmah. Od hotela Grey, grand, gorski, nebeske stolice, srebrna lisica... Ne ulazim u cenu tih hotela.
    Mina je stvarno na extra lokaciji, ujutru pogledaš kroz prozor i vidiš žicu koja kreće da se vrti. Tamo sam bio februar 2012, kad je ono baš zatrpalo i bilo mnogo hladno.
    Zbog magle smo vrteli samo po centru, nigde nikoga. Ako zatreba, udješ u svoj smeštaj na 10 min i opet si na stazi, samo koliko ti je potrebno da se obuješ.

    Srebrna Lisica je sada već polako u opadanju kvaliteta smeštaja, jer već godina se ne ulaže u nju, ali je koncipirana kao porodični hotel i verovatno prva preporuka za porodice sa decom. Cene prihvatljive, hrana odlična. ALI ukoliko ne radi Sunčana dolina ili ako nema prirodnog snega na putu, ne može se reći da je na stazi. I ako je u neposrednoj blizini.
    Jedne godine smo od 7 dana, 4 dana potrefili neko takmičenje na Malom Jezeru, pa je izlazak na stazu bio veći problem nego povratak.

    Kad smo kod Lisice, ispod je Župa. Prošle godine sam bio tamo 2-3 dana, fin smeštaj, hrana prihvatljiv, ali ne sećam se cene. Izlazak na stazu kao Lisica + nekoliko desetina metara lagana uzbrdica do glavnog puta. Za povratak se to vozi na skijama. Ako ima snega, naravno. Mada ga tu uvek ima više, nego na glavnom putu pored.

    Od smeštaja na stazi, Rtanj na Malom Karamanu.
    Nove sobe su im extra, ali i cene su u skladu sa tim.
    Klopa generalno odlična, samo je nekako bezveze nabacaju, ne piše šta je šta, a to bar nije problem da reše.
    Za ovu godinu još nisu izbacili cenovnik, već samo daju info telefonom. Kao da ispipavaju tržište, a na Booking su roknuli 160-185eur dan za dvokrevetnu sobu 😬
    Možda je toliko bilo i prošle godine, ali žena platila, pa nisam ni siguran koliko je bilo... Rtanj je malo cimanje za večernji odlazak do centra, ko želi tako nešto. Mada u garaži u centru uvek ima mesta uveče, a Rtanj ima dosta svog mesta za parking.

  6. #156
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Pozdrav svima, imao bih jedno pitanje.

    Da li je neko bio u hotelu srebrna lisica, kakva je hrana i da li su sobe tople? Takodje, da li je hotel blizu samog centra, tj. koliko je potrebno da se peske dodje do centralnog platoa?

    Hvala unapred na odgovoru


  7. #157
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ja sam bio davno (pre 8-9 godina) pa ne znam da li je i dalje relevantno.. Smeštaj je dobar, naravno sobe tople, hrana se ne sećam. Lokacija za skijanje je odlična (odlazak i povratak na / sa staze je preko staze Malo Jezero) do samog centra / Konaka možeš da prošetaš ili okolo asfaltom ili direktno niz Malo Jezero dole izbijaš na hotel Gorski...

  8. #158
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Hvala,

    Znam da je ok sto se tice skijanja jer je blizu ski lift, ali ovo mi je bilo bitno da je centar blizu peske, jer supruga i sin ne skijaju jos.


  9. #159
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Na Kopaoniku bilo gde u centru je dobra lokacija.. Samo su nijanse u pitanju....

  10. #160
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Bio sam ja u Lisici u decembru prošle godine.Sobe su tople i čiste možda je vreme za neko renoviranje ali ništa strašno.Hrana fantastična,doručak i večera švedski sto,obilno,kvaliteno,usluga domaćinska,osoblje ljubazno,skijašnica sa servisom na ulazu u hotel.Što se tiče skijanja Licica je na fantastičnom mestu,iz skijačnice na skijama se spustiš na Malo jezero a u povratku u hotel takođe na skijama sa staze Sunčana dolina pravo u skijašnicu.Problem možeš imati sa parkingom kao i svuda na Kopaoniku ali iznad hotela prema Sunčanoj dolini ima ogroman parking koji se ne plaća.Od mene svaka preporuka za Srebrnu lisicu.Ako te još nešto zanima tu sam...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •