Strana 14 od 18 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 131 do 140 od 173

Tema: Smestaj na Kopu?

  1. #131
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    President kop u vikend naselju, zna li neko kakav im je prilaz od puta koji ide kroz celo naselje do smestaja? Izgleda ce biti padavina sledeci vikend pa da znam sta da ocekujem

  2. #132

    Podrazumevano

    Molim vas za info-ojadicu firmu za par dana na Kopaoniku, pa ne mogu da biram smestaj-moram biti u Putniku. S obzirom da cu morati da prisustvujem i seminaru vremena za skijanje ce biti samo u nekim pauzama, a hocu maksimalno da ga iskoristim. Koliko je blizu Putnika prva najbliza staza-da li je to Suncana dolina, da li mogu u pancericama i opremi do zicare ili imam dosta da pesacim i vucem opremu? Ili mi je pametnije da iznajmim opremu u centru kod Stiva, da ne bih vukla opremu od Putnika do prve staze? hvala u napred!

  3. #133
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Hotel je povezan ski putevima sa Suncanom Dolinom, tako da nemas problem.

  4. #134
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    Ima li neko iskustva s Hotelom MujEn Lux? Banjalucke ski skole organuzuju u januaru porodicna skijanja na Kopu a tu bi trebao biti smjestaj na bazi PP pa me interesuje prevashodno kakav je hotel, sobe, klopa i kakav je za djecu? Vidim i da je hotel podosta udaljen od centra Kopa (tu mislim na deo gde je Grand hotel itd) pa me interesuje ima li se sta raditi u i oko hotela u vecernjim satima? Restorani, suvenirnice, setnja s klincima itd?
    Rekli su nam da imamo organizovan prevoz od hotela do poligona kod zice Malo Jezero tako da ne moram paliti auto do zica.
    History is made by those who dare to break the rules.

  5. #135
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Ja sam prije 20-ak dana prespavao u Mujen Luxu. Bar ovo sto sam vidio je solidno, ima bazen i spa, bilijar, suvenirnica je u planu, apartmanskog je tipa. Sjedio sam sa vlasnikom i pricali smo o narednoj sezoni/ama. Planirano je da gondola iz Vikend naselja ide neposredno od hotela. Sto se tice restorana, ogroman je i sigurno je posjecen, a samim tim je i klopa sigurno ok. Bila je u dolasku jedna poveca grupa ljudi oko seminara, rade taj kongresni tip van sezone. Ove godine planiraju prevoz sopstvenim kombijima u 5 termina tokom dana do cMalog jezera, posto nisu bili zadovoljni ljudima koji su vozili za njih ranije.
    Elderly

  6. #136
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2021
    Lokacija
    Zagreb
    Skije / Bord
    Fischer wc sc
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    POzdrav, Može koji info o Kopu....buduci da nam je iz Hrvatske postalo nesigurno planirati skijanja u austriji, italiji itd, ove godine se ide na ex-yu skijanje-proputovanje. Krecemo s Jahorinom, gdje je sve manje više jasno. Zanima me Kopaonik i skijanje od 02.01.-7 dana.

    Zanima me kakvo je neku uobičajeno stanje s rentanjem prevenstveno apartmana, također nismo fokusirani isključivo na Kopaonik, htio bi i Šapku i možda STaru planinu vidjet.

    Cijene su na Kopu koliko vidim izneneđujuče paprene? Jel moguće da se teško nađe apartman za 800+ eura, za npr 6 osoba? Koji su djelovi skijališta sve na stazi?

  7. #137
    Super Member veljadj avatar
    Datum registracije
    15.12.2017
    Lokacija
    Lazarevac-Veliki Crljeni
    Skije / Bord
    Rossignol Pursuit 13 Carbon
    Godina
    50
    Poruke
    230

  8. #138
    Junior Member
    Datum registracije
    14.11.2021
    Lokacija
    More.
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Danko1977 Pogledati poruku

    Cijene su na Kopu koliko vidim izneneđujuče paprene? Jel moguće da se teško nađe apartman za 800+ eura, za npr 6 osoba? Koji su djelovi skijališta sve na stazi?
    Ovo sam se i ja pitala?! Ne znam u čemu je razlika, ali meni preko bookinga izlaze tako skupe cijene, da sam pomislila da se nešto pobrkalo sa rezultatima? Da li na Kopaoniku postoje neki apartmani na stazi ili blizu staze (ne snalazim se baš sa onim mapama, ali recimo tamo gdje piše Karaman greben), a da dnevni najam za jednu porodicu ne prelazi 100e?

  9. #139
    Junior Member
    Datum registracije
    11.11.2021
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Ovde imate veliki broj apartmana u centru, cene 90-140€ po noćenju za maksimalno 4 osobe, za veći broj osoba i za apartmane sa dve odvojene spavaće sobe cena ide i do 200€ po noćenju
    https://instagram.com/apartmani_kopa...dium=copy_link

  10. #140
    Junior Member
    Datum registracije
    14.11.2021
    Lokacija
    More.
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od extaza Pogledati poruku
    https://instagram.com/apartmani_kopa...dium=copy_link pogledajte ovde, jeftinije od bookinga
    Hvala na odgovoru.
    Još jedno pitanje. Kakva je stvar sa parkingom u centru Kopaonika? Ako se uzme smještaj dalje od centra kolika je otprilike cijena parkiranja blizu staze?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •