Strana 10 od 18 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 173

Tema: Smestaj na Kopu?

  1. #91
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    http://www.kopaonik.rs/vikend-naselje-kopaonik/

    Prva žica je Sunčana dolina, i po ovoj tabeli udaljena je 3,4 km. Ja nisam najbolje skapiraja gde će biti parking u vikend naselju odakle žica ide do Sunčane doline. Onda će svakako biti bliže, ali mislim da opet ne dovoljno blizu da može peške da se ide.

  2. #92
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Daleko (ne može ni u ludilu peške), ok hotel, ok za porodice, korektna, čak dobra hrana, očajan parking (kada sam zadnji put bio, odustao sam posle toga upravo zbog haosa oko parkinga)

  3. #93
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Ja sam bio prošle godine za novu godinu u privatnom apartmanu u Kraljevim čardacima. Parkirao sam se ispred i nisam pomerao auto tih dana. U jutarnjim satima na svakih 30 minuta ide autobus do parkinga kod staze Malo jezero. Kada se jedan autobus napuni pre vremena polaska, ubacuju drugi bus. U blizini staze Malo jezero imaju i skijašnicu sa ski rentom. Ne sećam se u koliko sati je išao poslednji bus sa parkinga dole kod Konaka, ali na njega mora da se dodje malo ranije, jer bude gužva. Generalno nismo imali problema sa odlaskom na stazu i povratkom sa iste.

    Pošto smo bili u privatnom apartmanu, nismo imali plaćenu hranu i pansionski restoran je bio totalni promašaj za ishranu, ali smo već drugog dana prešli u alacart restoran do ulice koji je sasvim OK. U pansionskom restoranu nema dovoljno mesta za onoliki kompleks, Rumuni su u hordama, stalno neko čeka na mesto...
    Najveća mana smeštaja u čardacima je što kada se vratiš u smeštaj, nema gde da se izadje da se prošeta. Mi smo uveče išli taksijem do centra i Rtnja, mislim da je bilo 1000 dinara po pravcu.

    U nekoliko navrata je kompleks ostao bez struje. Nekada su prebacivali na agregat za minut, a jedno veče nije bilo struje više od sat vremena.

    Nemam neke posebne zamerke na Čardake, ali nisam ih više gledao.
    Ako sada rezervišeš, možda još uvek ima mesta u Srebrnoj lisici. Dosta porodica sa decom. Skoro, pa na stazi. Klopa je odlična. Uveče može da se prošeta do centra. Smeštaj ima svoje mane, ali odličan odnos plaćenog i dobijenog.

  4. #94
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Generalno, ako ima mesta, bolje sa decom da ideš u "centar", zbog sankanja / kliskanja, izlazaka, šetnje i sl.
    A naravno i zbog skijanja, jedina mana "centra" je veća cena, sve ostalo je bolje od vikend naselja.

  5. #95
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Srebrna lisica je fenomenalan izbor za decu, pogotovo ako bi ljudi da gaje male sportiste, a ne velike skorojeviće. Puna preporuka!

  6. #96
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Hvala vama svima na informacijama i naravno da bih i ja birao razlicite lokacija ali kada sam nazvao agenciju i rekoa Kop za NG, samo su mi kraljeve cardake ponudili kao slobodne tako da nakon svega pricatong definitivno odustajem. Predaleko od staza i pre osamljeno.
    Izmenio/la Grazer; 23.11.2019 u 00:17.
    History is made by those who dare to break the rules.

  7. #97
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Grazer, ako tražiš smeštaj sa hranom, teško da ćeš na stazi da nađeš nešto cenovno prihvatljivo. Ako ti odgovaraju i apartmani, pa za hranu da se organizujes posebno, pogledaj last minut na Infokop. Tako smo mi prošle godine završili u Čardacima za vrlo pristojan novac. Još nam čovek da dodatni dan džabe, jer je bila rupa izmedju nas i sledećih gostiju.

  8. #98
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Jedno pitanjce za vas redovne na Kopu ( a da nemate sopstvenu nekreninu gore :-D ) , koja je realna cena smeštaja u centru ( studio, apartman...) za 4 osobe u martu mesecu? Predstojeća sezona je vrlo nepredvidiva po svim osnovama, ali bih ipak da napravim neku kalkulaciju. Svi predlozi i sugestije su dobrodošli :-)

  9. #99
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Realno je onoliko koliko platiš.
    Mislim da je u centru od apartmanskih smeštaja najpovoljniji jat. Imaš na njihovom sajtu cenovnik za novu sezonu pa bi mogla prema tome da poredis druge objekte.

    Mala digresija: Ja lično ne znam sta da mislim o sezoni. Možda bude gužva na kopu jer verovatno neće moći da se ide nigde napolje. A opet mozda ce manje ljudi ići na skijanje zbog straha od zaraze. Priznajem da i ja nisam načisto šta raditi. U tom svetlu, još nisam uplatio pomenuti jat u kojem sam bio 7 puta u poslednjih 8 sezona.



  10. #100
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Mislim da je veeelika kocka bilo sta platiti unapred. Bilo smestaj, bilo skipass. Neverovatno je kako se svi prave blesavi na pitanje sta ako zbog nepredvidjenih okolnosti ne bude skijanja. JAT sam zvao - nemaju definisan odgovor na "sta ako"

    Mi cemo definitivno cekati last minute. Na danasnji dan jos uvek ne mozemo u Italiju i Austriju. U Sloveniju mozemo, BiH takodje, ne znam za Bugarsku. Ja sam juce krenuo da saljem upite za Italiju, ali vise od cene me interesuje politika refunda

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •