Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 173

Tema: Smestaj na Kopu?

  1. #141
    Junior Member
    Datum registracije
    11.11.2021
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Parking se naplaćuje 500-600 din po danu ili 3000 din za 7 dana, dok je cena za parking mesto u garaži 1900 din.

  2. #142
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    1900 je dan u garaži, da ne bude zabune.
    U centru (skoro) gde god da ste nije daleko od staze.
    Parkinga i nema preterano ali svakako će se naći neko mesto. Sigurno je da će morati da se plati tih 3000 - 3500 za nedelju dana. Na infokop sajtu ima zaista puno smeštaja i podeljen je po lokaciji.
    Ja lično preferiram centar i godinama idem sa porodicom u jat. Do staze je mala uzbrdica, nekih 150m pa silazak niz stepenice na plato odakle imate žičare.
    Jat je među povoljnijim objektima.
    Obratite pažnju da je u Srbiji ove godine školski raspust od nove godine do 23.1. pa je to, uz sredinu februara kad je oko 15. državni praznik, najskuplji period.


  3. #143
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mila Pogledati poruku
    Hvala na odgovoru.
    Još jedno pitanje. Kakva je stvar sa parkingom u centru Kopaonika? Ako se uzme smještaj dalje od centra kolika je otprilike cijena parkiranja blizu staze?
    Ako si negde blizu staze, a smeštaj nema svoj parking, planiraj da platiš kao što je navedeno u prethodnim porukama.

    Ako uzmete smeštaj u vikend naselju, opcija da svakog dana dodjete kolima može da bude neprijatno skupa i da se svakog dana gubi vreme na tražnje parkinga. Nekada i bezuspešno.
    Iz vikend naselja dosta smeštajnih kapaciteta ima svoj autobus/kombi prevoz u određenim terminima. Jedne godine sam to koristio, neplanski odlazak za novu godinu, svuda gužve, a taj prevoz je ispao prilično ok. Samo poštuješ termine, dodješ 5 min ranije i nema problema.

  4. #144
    Junior Member
    Datum registracije
    13.11.2021
    Lokacija
    More.
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    1900 je dan u garaži, da ne bude zabune.
    U centru (skoro) gde god da ste nije daleko od staze.
    Parkinga i nema preterano ali svakako će se naći neko mesto. Sigurno je da će morati da se plati tih 3000 - 3500 za nedelju dana. Na infokop sajtu ima zaista puno smeštaja i podeljen je po lokaciji.
    Ja lično preferiram centar i godinama idem sa porodicom u jat. Do staze je mala uzbrdica, nekih 150m pa silazak niz stepenice na plato odakle imate žičare.
    Jat je među povoljnijim objektima.
    Obratite pažnju da je u Srbiji ove godine školski raspust od nove godine do 23.1. pa je to, uz sredinu februara kad je oko 15. državni praznik, najskuplji period.
    Da, da, shvatila sam da je dan toliko. Ok je cijena parkinga.

    Ja sam gledala te JAT apartmane, ali mi djeuju skupo. Jer kad uđem na slike, enterijer mi izgleda kao iz "Policajac sa Petlovog brda",da li oni nisu apdejtovali slike ili je zaista tako. Inače, nemam problem sa zastarjelim namještajem dok god je čisto i nije skupo. Ali za ovo meni izbacuje cijenu od preko hiljadu eura, samo za smještaj

    Razmišljam možda i o Jahorini ili Borovecu, moram da iščitam sve teme.

  5. #145
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Jat jeste malo outdated po pitanju nameštaja ali je čist i pristojan. Što se tiče cene, najbolje je pogledati na njihovom sajtu. Nisam upamtio kolika je vaša grupa, ono sto jeste malo veće cene je doplata za polupansion koja je 2150 dinara dnevno po osobi. Ako je dvoje odraslih i dvoje dece (do 12 godina imaju 50% popusta na taj pp) to je 55eur dnevno doplate, nije uopšte malo. Zato mnogo gostiju jata placa samo smeštaj.


  6. #146
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    JAT je ove sezone značajno podigao cene.

  7. #147
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Slažem se ali nisam siguran da u centru ima smeštaj koji je povoljniji od njih. Mislim, možda i ima ali nisam istraživao detaljno za ovu sezonu.


  8. #148
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2021
    Lokacija
    Zagreb
    Skije / Bord
    Fischer wc sc
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Hvala za informacije svima, malo sam dobio bolju sliku. Molim još info gdje ima (ukoliko ima) osim tog centralnog djela gdje je JAT smještaja uz stazu?

  9. #149
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2021
    Lokacija
    Zagreb
    Skije / Bord
    Fischer wc sc
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mordred Pogledati poruku
    Jedne godine sam to koristio, neplanski odlazak za novu godinu, svuda gužve, a taj prevoz je ispao prilično ok. Samo poštuješ termine, dodješ 5 min ranije i nema problema.
    To su npr. Kraljevi Konaci? To mi izgleda zanimljivo!

  10. #150
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Evo pa uporedite:

    http://www.jatapartmani.com/images/c...i/zima2021.pdf

    Tu pored je i vila Kopaonik i oni imaju svoju garažu i super je jer iz garaže ima lift i iz kola ubaciš u lift, iz lifta u apartman i ćao zdravo . Vlasnici vile Kopaonik su i vlasnici vile Zvončica koja je iza hotela Grand. Cenovnik za obe vile imate ovde:

    http://www.vilakopaonik.com/cenovnik/

    Inače obe vile su skorije gradnje, moderan dizajn, čito i toplo.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •