Strana 12 od 18 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 173

Tema: Smestaj na Kopu?

  1. #111
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Ma ko gleda ponude u tim hotelima, samo sam podelila info jer mi je i ta ponuda iskočila prilikom osnovne pretrage (lokacija i termin), pa sam screen podelila više u domenu "zanimljivosti" jer verujem da većina ne bukira smeštaj tog tipa. Definitivno je na Kopu fatalno slovo G, Grand, Grey, Gorski...

  2. #112
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Nije me odavno bilo na Kopaoniku, skoro celu deceniju sem na dva dana dva puta. ove godine zbog ove korone bicu izgleda primoran ako se nesto epohalno ne promeni. Ne znam kakva je situacija sa smestajem gore mada vidim iz par poslednjih postova da je jako tesko naci smestaj koji nije na 7 dana. Meni je iskreno gore tri dana skijanja maksimum i sve preko toga mi je dosadno tako da me zanima ima li kakve sanse izmoliti nekoga u Jatu da izda apartman na 3-4 noci? U obzir dolazi samo centar zbog neskijasa iako znam da u Brzecu to ne bi bio problem ali ovaj mi put ne odgovara. Ima i onaj Nikola ako se dobro secam pored Jata i jos neki cenovno pristupacni apartmani. Moze li se ista od toga iznajmiti na manje od sedam dana?

  3. #113
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Gazza Pogledati poruku
    Nije me odavno bilo na Kopaoniku, skoro celu deceniju sem na dva dana dva puta. ove godine zbog ove korone bicu izgleda primoran ako se nesto epohalno ne promeni. Ne znam kakva je situacija sa smestajem gore mada vidim iz par poslednjih postova da je jako tesko naci smestaj koji nije na 7 dana. Meni je iskreno gore tri dana skijanja maksimum i sve preko toga mi je dosadno tako da me zanima ima li kakve sanse izmoliti nekoga u Jatu da izda apartman na 3-4 noci? U obzir dolazi samo centar zbog neskijasa iako znam da u Brzecu to ne bi bio problem ali ovaj mi put ne odgovara. Ima i onaj Nikola ako se dobro secam pored Jata i jos neki cenovno pristupacni apartmani. Moze li se ista od toga iznajmiti na manje od sedam dana?
    Ne, osim ako zbog korone nešto ne promene. JAT se obično proda još krajem leta. Zadnjih nekoliko godina termin koji je sredinom januara, zakupe klubovi iz CG i to ceo hotel. Ista je priča i sa ostalima što se tiče toga ako hoćeš manje od 7 noćenja. Čak neće ni da pomeraju za subotu da ti počne aranžman jer je uglavnom svima početak smene u nedelju. To je moglo na kraju sezone ako ima slobodan apartman pa da ti neko izda ali su znali onda da povećaju cenu npr. za +30% ako si kraće od 7 noćenja. Može da se desi zbog korone da se nešto promeni ili možda ubodeš neki last minute da je nekom ostao prazan apartman za taj termin. Niko još uvek ne može da predvidi šta će i kako će da bude.

  4. #114
    Senior Member
    Datum registracije
    10.03.2008
    Skije / Bord
    Head i.Race/Rossignol Soul 7 HD
    Godina
    40
    Poruke
    140

    Podrazumevano

    Ja sam 7 dana bio gore zadnji put pre 20 godina, sve posle po 3-4 dana i uvek nadjem. Sad ima puno privatnih apartmana po vilama/Konacima i uvek se nadje. Booking/infokop/instagram.

  5. #115
    Member
    Datum registracije
    06.02.2011
    Godina
    39
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Zdravo, jel moze neko info za smestaj na Kopu u centru ili u vikend naselje...?

    Za troje ljudi, iz Makedonije smo, planiramo 18-21 fevruari iki 25-28 fevruar.

    Hvala unapred na pomos.



  6. #116
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Moj predlog jat apartmani. U centru.

  7. #117
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Takođe preporuka za JAT apartmane. Za troje ljudi odgovara D tip apartmana.

    Ja bih inače izbegao 25-28. feb, pošto se 26-28. održavaju FIS trke pa će deo skijališta biti zatvoren.

  8. #118
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Moze li se ovako kasno pronaci smestaj u njima, ja sam cuo price da to bude bas rano rasprodato, doduse nisam nikad ih kontaktirao

  9. #119
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Trebalo bi da moze ali ovo je specifična sezona, treb aih zvati, to ne košta ništa.


  10. #120
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Ja sam zvao Jat za pocetak marta dvokrevetni apartman i nema nista slobodno. Ostaje sledeca sezona. Danas moram da javim na posao za preostale dane godisnjeg odmora.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •